Je bent hier: HCLKeuken/-Bardienst
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Barschema/Wedstrijdtafel
zondag 15 december 2019 
  10:00 - 12:00  Fleur van der Heiden Wedstrijdtafel 
  10:00 - 12:00  Floortje Vergeer Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Luuc van de Ven Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Mathijs Voet Wedstrijdtafel 
zondag 5 januari 2020 
  10:00 - 12:00  Saar Clemencia Wedstrijdtafel 
  10:00 - 12:00  Lenthe Bogerd Wedstrijdtafel 
  12:00 - 14:00  Annabel Mekenkamp Wedstrijdtafel 
  12:00 - 14:00  Yara Nellestijn Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Liv Houtman Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Claire Kuiper Wedstrijdtafel 
zondag 12 januari 2020 
  10:00 - 12:00  Sep van Wijnen Wedstrijdtafel 
  10:00 - 12:00  Emir Okkuscu Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Sterre Schol Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Dune van den Berg Wedstrijdtafel 
zondag 19 januari 2020 
  10:00 - 12:00  Renske de Haas Wedstrijdtafel 
  10:00 - 12:00  Jodie Nierop Groot Wedstrijdtafel 
  12:00 - 14:00  Marlie Witt Wedstrijdtafel 
  12:00 - 14:00  Nikki van den Bol Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Annelies van Brakel Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Jara Coenen Wedstrijdtafel 
  16:00 - 18:00  Thijs de Jong Wedstrijdtafel 
  16:00 - 18:00  Tjeerd van Loo Wedstrijdtafel 
zondag 26 januari 2020 
  10:00 - 12:00  Noor Versteegh Wedstrijdtafel 
  10:00 - 12:00  Amber Linschoten Wedstrijdtafel 
  12:00 - 14:00  Saskia Van Voorden Wedstrijdtafel 
  12:00 - 14:00  Madelief Brefeld Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Charlotte van der Heiden Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Lieke Huuskes Wedstrijdtafel 
  16:00 - 18:00  Bjorn van Loopik Wedstrijdtafel 
  16:00 - 18:00  Mathijs Rijneveld Wedstrijdtafel 
zondag 9 februari 2020 
  10:00 - 12:00  Vlinder van Stappershoef Wedstrijdtafel 
  10:00 - 12:00  Thirza Verrips Wedstrijdtafel 
  12:00 - 14:00  Belle Lenselink Wedstrijdtafel 
  12:00 - 14:00  Verena Keurntjes Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Anna Wigbers Wedstrijdtafel 
  14:00 - 16:00  Dominique Franken Wedstrijdtafel 
  16:00 - 18:00  Lotte van Kempen Wedstrijdtafel 
  16:00 - 18:00  Anna Kling Wedstrijdtafel 
zondag 16 februari 2020 
  10:00 - 12:00  Eva Kuiper Wedstrijdtafel 
  10:00 - 12:00  Caroline Brouwer Wedstrijdtafel 
       
Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey mixed - MHC Fletiomare TX2 : 4-1
D1 zaal - Schaerweijde D9 : 0-0
D1 zaal - MHC Woerden D2 : 0-5
JD1 zaal - Gooische Hockey Club JD4 : 2-2
JD1 zaal - Hockey Club Houten JD2 : 3-2
MA1 zaal - MHV Maarssen MA2 : 1-1
MA1 zaal - M.H.C. LELYSTAD MA1 : 4-2
MA2 zaal - SV Kampong Hockey MA8 : 1-5
MA2 zaal - SV Phoenix MA3 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1 zaal
2.     Jongens D1
3.     Meisjes D1
4.     Jongens D1 zaal
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie