Je bent hier: HCLTrainingsschema
Handige links




Vandaag jarig
  • Adriaan van Loopik

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Sportpark Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
info@hcleerdam.nl

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Trainingsgroep V2 - AB
17:30 - 18:30 Trainingsgroep V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D1 Lena Schoonhoven V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E1 8-tal Jeroen de Korte
Jos Alblas
Pien Godtschalk
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Lena Schoonhoven
Senna Meijer
V1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D1 Joyce Carols Van Binsbergen
Sam van Duinkerken
V2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D2 Amber Schols V2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A1 Roos Voet V2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B2 Joyce Carols Van Binsbergen
Robine de Graaf
V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 V1 - AB de Ridder
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Robine de Graaf V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 V1 - AB de Ridder
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 V1 - AB de Ridder
20:00 - 21:30 Meisjes B1 Mandy van Kooten V1 - CD
20:30 - 21:30 Heren 1 V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:45 Trainingsgroep V1 de Ridder hockeyschool
15:30 - 16:45 Trainingsgroep V1 de Ridder hockeyschool
15:30 - 16:45 Meisjes E1 8-tal V1 de Ridder hockeyschool
16:45 - 18:00 Jongens D1 V1 de Ridder Hockeyschool
16:45 - 18:00 Meisjes D1 V1 de Ridder Hockeyschool
16:45 - 18:00 Meisjes D2 V1 de Ridder Hockeyschool
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Sjoerd van der Sluijs V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Senna Meijer
Anna Kling
V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Sjoerd van der Sluijs V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Jongens C1 Sjoerd van der Sluijs V2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C1 Robine de Graaf V2 - CD
19:30 - 20:30 Dames 1 Stanley Telkamp V1 - AB
19:30 - 20:30 Dames Jong 1 Stanley Telkamp V1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 1 V1 - CD Trainer Roger Rosner
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Mandy van Kooten V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey mixed V1 - AB Trainer Roger Rosner
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:30 - 22:00 Trimhockey dames Mark Grotenhuis
Pieter Danz
V1 - AB
Mededelingen


Uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Dames 1 zaal
2.     Jongens C1 zaal
3.     Trimhockey mixed
4.     Meisjes B1 zaal
5.     Jongens C1

Hele clubcompetitie