Je bent hier: HCLTrainingsschema
Handige links




Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
info@hcleerdam.nl

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes E1 6-tal Ouder(s) Team De MV 2e training
17:30 - 18:30 Jongens E1 8-tal Lena Schoonhoven
Remco den Hartog
V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E1 8-tal Ouder(s) Team De
Amber Schols
V2 - AB 2e training
18:30 - 19:30 Meisjes D1 Ouder(s) Team De
Robine de Graaf
V2 - AB 2e training
18:30 - 19:30 Meisjes D2 Charlotte van der Heiden
Ouder(s) Team De
V2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes C3 Ouder(s) Team De V2 - CD 2e training
20:00 - 21:00 Meisjes B1 Ouder(s) Team De V2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Jongens C1 V1 - AB Trainer de Ridder hockey
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Mandy van Kooten
Koen Scherpenzeel
V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Emma van der Heiden
Ouder(s) Team De
V2 - CD 2e training
19:30 - 21:00 Dames 1 V1 - AB Trainer de Ridder hockey
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Floris Bel V1 - CD
20:30 - 21:30 Dames Jong 1 V2 - AB 2e training
20:30 - 21:30 Heren 1 V2 - AB 2e training
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:45 Meisjes E1 6-tal V1 De Ridder Hockeyschool
15:30 - 16:45 Meisjes E1 8-tal V1 De Ridder Hockeyschool
15:30 - 16:45 Mix F1 V1 De Ridder Hockeyschool
16:45 - 18:00 Jongens E1 8-tal V1 De Ridder Hockeyschool
16:45 - 18:00 Meisjes D1 V1 De Ridder Hockeyschool
16:45 - 18:00 Meisjes D2 V1 De Ridder Hockeyschool
18:30 - 20:00 Meisjes C3 V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Esmee van Gent
Robine de Graaf
V1 - CD
18:30 - 19:30 Jongens C1 Remco den Hartog
Sjoerd van der Sluijs
V2 - AB 2e training
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Ouder(s) Team De
Peter de Graaf
V2 - CD 2e training
19:30 - 20:30 Dames 1 Stanley Telkamp V1 - CD 2e training
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 V1 - AB Roger Rosner
19:30 - 21:00 Heren 1 V1 - AB Roger Rosner
19:30 - 20:30 Meisjes C1 Koen Scherpenzeel
Mandy van Kooten
Ouder(s) Team De
V2 - AB 2e training
20:30 - 21:00 Trimhockey mixed V2 - AB
21:00 - 22:00 Trimhockey mixed V1 - AB Roger Rosner
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:30 - 22:00 Trimhockey dames Mark Grotenhuis
Pieter Danz
V1
Mededelingen


Uitslagen

D1 - Doornse Hockey Club D1 : 1-4
H1 - M.H.C. Barneveld H2-O : 1-6
Trimhockey mixed - MHC Fletiomare T2MIX : 0-1
D1 - CMHC D1 : 0-3
DJ1 - Hockey Club Houten DJ2 : 0-5
H1 - SV Kampong Hockey H28 : 4-3
JC1 - Larensche Mixed Hockey Club JC4 : 2-1
MA1 - Hockey Club Houten MA3 : 5-2

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1
2.     Meisjes C2
3.     Meisjes A1
4.     Heren 1
5.     Meisjes C3

Hele clubcompetitie