Je bent hier: HCLTeamsTrainingsschema
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Jongens D1 zaal Sjoerd van der Sluijs Leerdam, Laco Sportcentrum Balken leggen
18:15 - 19:30 Meisjes A2 zaal Robert van der Vlugt Leerdam, Laco Sportcentrum 19:20-19:30 zaal ombouwen naar 2/3
18:15 - 19:30 Meisjes A3 zaal Robert van der Vlugt Leerdam, Laco Sportcentrum 19:20-19:30 zaal ombouwen naar 2/3
19:30 - 21:30 Dames 1 zaal Leerdam, Laco Sportcentrum Heren 1, Dames 1 en Trimmers
19:30 - 21:30 Heren 1 zaal Leerdam, Laco Sportcentrum Heren 1, Dames 1 en Trimmers
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 F'jes Trainingsgroep Leerdam, Laco Sportcentrum Trainers: Daniëlle Trappenburg / Amber Schols / Sam van Duinkerken
16:00 - 17:00 Meisjes E1 8-tal zaal Danielle Trappenburg-eelkman Rooda
Robine de Graaf
Charlotte van der Heiden
Floor Posthumus
Lieke Huuskes
Leerdam, Laco Sportcentrum
16:00 - 17:00 Meisjes E2 8-tal zaal Charlotte van der Heiden
Robine de Graaf
Danielle Trappenburg-eelkman Rooda
Floor Posthumus
Lieke Huuskes
Leerdam, Laco Sportcentrum
16:00 - 17:00 Meisjes E3 8-tal zaal Charlotte van der Heiden
Robine de Graaf
Danielle Trappenburg-eelkman Rooda
Floor Posthumus
Lieke Huuskes
Leerdam, Laco Sportcentrum
17:00 - 18:15 Meisjes C2 zaal Linde Telkamp
Lotte Schriek
Leerdam, Laco Sportcentrum
17:00 - 18:15 Meisjes D1 zaal Annelies van Brakel
Marit de Heer
Leerdam, Laco Sportcentrum
18:15 - 19:30 Meisjes A1 zaal Mandy van Kooten
Stanley Telkamp
Leerdam, Laco Sportcentrum
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Jongens E1 8-tal zaal Remco den Hartog Leerdam, Laco Sportcentrum JE6 en JE8 Training Balken leggen
17:15 - 18:45 Meisjes B1 zaal Leerdam, Laco Sportcentrum Balken opruimen
17:15 - 18:45 Meisjes C1 zaal Koen Scherpenzeel Leerdam, Laco Sportcentrum Balken opruimen
Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey mixed - MHC Fletiomare TX2 : 4-1
D1 zaal - Schaerweijde D9 : 0-0
D1 zaal - MHC Woerden D2 : 0-5
JD1 zaal - Gooische Hockey Club JD4 : 2-2
JD1 zaal - Hockey Club Houten JD2 : 3-2
MA1 zaal - MHV Maarssen MA2 : 1-1
MA1 zaal - M.H.C. LELYSTAD MA1 : 4-2
MA2 zaal - SV Kampong Hockey MA8 : 1-5
MA2 zaal - SV Phoenix MA3 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1 zaal
2.     Jongens D1
3.     Meisjes D1
4.     Jongens D1 zaal
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie