Je bent hier: HCLTeamsTrainingsschema
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes E1 8-tal Charlotte van der Heiden
Ouder(s) Team De
Robine de Graaf
V1 2E TR.
17:00 - 18:00 Meisjes E2 8-tal Charlotte van der Heiden
Ouder(s) Team De
Robine de Graaf
V1 2E TR.
17:00 - 18:00 Meisjes E3 8-tal Charlotte van der Heiden
Ouder(s) Team De
Robine de Graaf
V1 2E TR.
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Annelies van Brakel
Marit de Heer
Ouder(s) Team De
V1 - AB 2E TR.
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Ouder(s) Team De
Sjoerd van der Sluijs
V1 - CD 2E TR.
20:00 - 21:00 Meisjes A2 Ouder(s) Team De
Sjoerd van der Sluijs
V1 - CD 2E TR.
20:00 - 21:00 Meisjes A3 Ouder(s) Team De
Sjoerd van der Sluijs
V1 - AB 2E TR.
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Jongens D1 V1 - CD externe trainer De Ridder Hockey
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Ouder(s) Team De V1 - AB 2E TR.
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Koen Scherpenzeel
Ouder(s) Team De
V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 V1 - CD externe trainer De Ridder Hockey
20:30 - 21:30 Dames 1 Floris Bel
Toosje Idema
V1 - AB 2E TR.
20:30 - 21:30 Heren 1 Toosje Idema
Floris Bel
V1 - AB 2E TR.
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 16:00 Benjamins Trainingsgroep V1 - CD o.l.v. Danielle Trappenburg
15:15 - 16:00 Funkey Danielle Trappenburg-Eelkman Rooda V1 - CD
15:30 - 16:45 Jongens E1 6-tal V1 - AB externe trainer De Ridder Hockey
15:30 - 16:45 Jongens E1 8-tal V1 - AB externe trainer De Ridder Hockey
16:00 - 17:00 Meisjes F1 3-tal V1 - CD
16:00 - 17:00 Mix F1 3-tal V1 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes E1 8-tal V1 - AB externe trainer De Ridder Hockey
16:45 - 18:00 Meisjes E2 8-tal V1 - AB externe trainer De Ridder Hockey
16:45 - 18:00 Meisjes E3 8-tal V1 - AB externe trainer De Ridder Hockey
18:00 - 19:30 Keepers Trainingsgroep V1 - CD Keepers training o.l.v. Charlotte van 't Net
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Annelies van Brakel
Marit de Heer
V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens D1 Ouder(s) Team De
Sjoerd van der Sluijs
V1 - AB 2E TR.
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Linde Telkamp
Lotte Schriek
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 V1 - AB externe trainer Roger Rosner
19:00 - 20:30 Meisjes A3 V1 - AB externe trainer Roger Rosner
19:30 - 20:30 Meisjes A1 Mandy van Kooten
Stanley Telkamp
V1 - CD 2E TR.
20:30 - 22:00 Dames 1 V1 externe trainer Roger Rosner
20:30 - 22:00 Heren 1 V1 externe trainer Roger Rosner
20:30 - 22:00 Trimhockey mixed V1 externe trainer Roger Rosner
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Jongens E1 6-tal Ouder(s) Team De
Remco den Hartog
V1 - CD 2E TR.
15:45 - 16:45 Jongens E1 8-tal Ouder(s) Team De
Remco den Hartog
V1 - AB 2E TR.
19:30 - 20:30 Meisjes C1 V1 - AB 2E TR.
20:30 - 22:00 Trimhockey dames Pieter Danz V1
Mededelingen


Uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Jongens D1
2.     Jongens D1 zaal
3.     Meisjes D1
4.     Trimhockey mixed
5.     Meisjes C1 zaal

Hele clubcompetitie