Je bent hier: HCLWedstrijdprogramma
Handige links




Vandaag jarig
  • Adriaan van Loopik

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Sportpark Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
info@hcleerdam.nl

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


21 mei -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes F1 34686  MHC Vianen MF1 30   08:00  09:00 uit -   info  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes E1 6-tal 33669  MMHC Voordaan M6E6 30   08:00  09:00 uit -   info  
 
Jongens E1 6-tal 37048  H.C. Eemvallei J6E3    08:30  09:00 Veld 2 zandveld  info  
 
Meisjes E1 8-tal 36417  MHC Woerden M8E4    08:30  09:00 Veld 2 zandveld  info  

21 mei -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes D1 41029  't Spandersbosch MD4    10:30  11:00 Veld 1 waterveld  info  
Fluiten: Lotte Scherpenzeel (Meisjes A1) en Charlotte van der Heiden (Meisjes A1)
 
Jongens D1 38126  HC Kromme Rijn JD1    12:30  13:00 Veld 2 zandveld  info  
Fluiten: Lena Schoonhoven (Meisjes B1) en Saskia van Voorden (Meisjes B1)
 
Meisjes D2 41918  MHC Fletiomare MD11 35   13:25  14:30 uit -   info  
Meisjes C1 40615  HC Kromme Rijn MC2 30   08:00  09:00 uit -   info  
Meisjes C2 40510  MHC Maarn MC1    10:30  11:00 Veld 2 zandveld  info  
Fluiten: Robin Coenen (Dames Jong 1) en Marije Rijneveld (Dames Jong 1)
 
Jongens C1 37538  MHC Woerden JC1    14:30  15:00 Veld 1 waterveld  info  
Fluiten: Barend van Brakel (Heren 1) en Floris Veltkamp (Heren 1)
 
Meisjes B2 39404  MHC Woerden MB4    12:30  13:00 Veld 1 waterveld  info  
Fluiten: Floor Posthumus (Dames 1 silver) en Linde Telkamp (Dames 1)
Meisjes B1 38823  SV Kampong Hockey MB7    14:30  15:00 Veld 2 zandveld  info  
Fluiten: Verena Keurntjes (Dames 1) en Belle Lenselink (Dames 1)
Meisjes A1 11831  SV Phoenix MA4 30   15:00  16:00 uit -   info  


Mededelingen


Uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Dames 1 zaal
2.     Jongens C1 zaal
3.     Trimhockey mixed
4.     Meisjes B1 zaal
5.     Jongens C1

Hele clubcompetitie