Je bent hier: HCLWedstrijdprogramma
Handige links



Vandaag jarig
  • Patricia Nierop Groot - Stuij
  • Patricia Nierop Groot - Stuij

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


9 mei -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Mix F1 3-tal 45537  Zwaluwen Utrecht MF4 30     n.n.b uit -   info  
 
Meisjes F1 3-tal 45330  Hockeyclub Montfoort MF3    08:00  08:30 Veld 1  info  
Meisjes E1 8-tal 43256  HC Rijnvliet M8E2    08:00  08:30 Veld 1  info  
 
Jongens E1 6-tal 42235  Hockeyclub UNO J6E1 30   09:00  10:00 uit -   info  
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes E2 8-tal 43485  MHC Woerden M8E2    09:35  10:05 Veld 1  info  
Meisjes E3 8-tal 43632  HC Rijnvliet M8E4 40   10:20  11:30 uit -   info  
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens E1 8-tal 41615  HC Rijnvliet J8E1 40   10:20  11:30 uit -   info  
Let op: Uittenue mee!   

9 mei -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes D1 40258  SV Kampong Hockey MD3    11:10  11:40 Veld 1  info  
 
Jongens D1 37218  MHC Maarn JD1    14:20  14:50 Veld 1  info  
 
Meisjes C1 39367  HC IJsseloever MC5 30     n.n.b uit -   info Rijschema aanwezig  
Rijden: Nienke Arents, Bo Boachie, Dymaira Zijlstra, Wies van Zuilen
Meisjes C2 39741  HC Kromme Rijn MC4 30   10:45  11:45 uit -   info  
Meisjes B1 38209  Hockeyclub Amersfoort MB6    12:45  13:15 Veld 1  info  
Meisjes A3 16040  Hockeyclub Montfoort MA1 30   14:05  15:05 uit -   info  
Meisjes A2 16047  Zwaluwen Utrecht MA3    15:55  16:25 Veld 1  info  
Meisjes A1 16018  Hockeyclub Amersfoort MA3    17:30  18:00 Veld 1  info  


Mededelingen


Uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Jongens D1
2.     Jongens D1 zaal
3.     Meisjes D1
4.     Trimhockey mixed
5.     Meisjes C1 zaal

Hele clubcompetitie