Je bent hier: HCLTeamsTrainingsschema
Handige links




Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Sportpark Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
info@hcleerdam.nl

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens E 6-tal Ouder(s) Team De V2 - A 2e Training
17:30 - 18:30 Meisjes E-1 6tal Lena Schoonhoven
Ouder(s) Team De
V2 - B 2e Training
17:30 - 18:30 Meisjes E1 8-tal Ouder(s) Team De
Senna Meijer
V2 - CD 2e Training
18:30 - 19:30 Jongens D1 Lena Schoonhoven
Ouder(s) Team De
V2 - AB 2e Training
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Robine de Graaf V1 - AB 1e Training
18:30 - 19:30 Meisjes D1 Ouder(s) Team De
Pien Godtschalk
V2 - CD 2e Training
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Meisjes A1 Mandy van Kooten V1 - CD 2e Training
19:00 - 20:00 Jongens B1 Floris Bel
Sjoerd van der Sluijs
V1 - AB 2e Training
19:00 - 20:00 Meisjes B1 V2 - AB 2e Training
19:45 - 20:45 Meisjes B2 Annabel Mekenkamp
Lena Schoonhoven
V2 - CD 2e Training
20:00 - 21:15 Dames 1 V2 - AB 2e Training
20:00 - 21:15 Dames Jong 1 Peter de Graaf V1 - CD 1e Training
20:00 - 21:00 Heren 1 V1 - AB 2e Training
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Trainingsleden F Trainingsgroep V2 - CD
15:30 - 16:30 Funkey Danielle Trappenburg-Eelkman Rooda MV
15:30 - 16:45 Jongens E 6-tal David Heezius
Ieke de Graaf
Jodie Nierop Groot
V1 de Ridder Hockeyschool
15:30 - 16:45 Meisjes E-1 6tal Danique Hol
Fleur van der Heiden
Senna Meijer
V1 de Ridder Hockeyschool
15:30 - 16:45 Meisjes E1 8-tal Fleur van der Heiden
Senna Meijer
Danique Hol
V1 de Ridder Hockeyschool
17:00 - 18:15 Jongens D1 Lena Schoonhoven
Mathijs Voet
Thijs Verbeek
V1 de Ridder Hockeyschool
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Amber Schols V1 de Ridder Hockeyschool
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Danielle Trappenburg-Eelkman Rooda V2 - AB 2e Training
18:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Jongens B1 Floris Bel
Sjoerd van der Sluijs
V2 - AB 1e Training
18:00 - 19:15 Meisjes B1 V1 - AB Floris de Ridder
18:00 - 19:15 Meisjes B2 V1 - CD Floris de Ridder
19:00 - 20:15 Meisjes A1 V1 - AB Floris de ridder
19:30 - 21:00 Heren 1 V1 - CD 1e Training Roger Rosner
20:00 - 21:30 Dames 1 V1 - AB Floris de Ridder
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 V1 - AB Floris de Ridder
20:30 - 21:00 Trimmers mixed 1 V2 Warming Up
21:00 - 22:00 Trimmers mixed 1 V1 - CD Roger Rosner
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:30 - 22:00 Trimmers Dames Mark Grotenhuis
Pieter Danz
V1
Mededelingen
  • Hockey Technische Zaken (1)
  • In het nieuws (3)
  • Glaspark nieuws (3)


Uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie