Je bent hier: HCLTeamsTrainingsschema
Handige links



Vandaag jarig
  • Adriaan van Loopik

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Jongens D1 Carlijne Cusell
Sjoerd van der Sluijs
V1 - AB 2E Tr.
18:30 - 19:30 Meisjes E1 8-tal Ouder(s) Team De
Charlotte van der Heiden
Robine de Graaf
V1 - CD 2e Tr.
19:30 - 20:30 Meisjes C1 Ouder(s) Team De
Sjoerd van der Sluijs
V1 - CD 2e Tr.
20:30 - 21:30 Jongens A1 Ouder(s) Team De V1 - CD 2e Tr.
20:30 - 21:30 Meisjes A2 Ouder(s) Team De
Sjoerd van der Sluijs
V1 - AB 2e tr.
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Annemarie de Boer
Marit de Heer
Michel van Rossum
V1 - AB 1e TR.
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Mandy van Kooten
Stanley Telkamp
V1 - CD 1e TR.
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Ilka van Zeijl
Floris Bel
V1 - AB 1e Tr.
20:30 - 21:30 Dames 1 Toosje Idema V1 - CD 2e TR.
20:30 - 21:30 Heren 1 V1 - AB 2e TR.
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:45 Funkey Trainingsgroep V1 - D
15:30 - 16:45 Jongens E1 6 tal V1 - ABC Hockeyschool!
15:30 - 16:45 Meisjes E1 6-tal V1 - ABC Hockeyschool!
15:30 - 16:45 Meisjes E1 8-tal V1 - ABC Hockeyschool!
15:30 - 16:45 Meisjes E2 6-tal V1 - ABC Hockeyschool!
16:45 - 18:00 Hockeyschool D/C jeugd Trainingsgroep V1 C/D jeugd volgens planning
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Matthijs van Bezooijen
V Vacature
V1 - AB 1e TR.
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Anna Wigbers
Feia Sevenhuijsen
V1 - CD 1e TR.
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Matthijs van Bezooijen V1 - AB 1e TR.
19:30 - 21:00 Meisjes B1 V1 - CD 1e TR.
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Jongens D1 Robert van der Vlugt
Sjoerd van der Sluijs
V1 - AB 1e TR.
18:30 - 20:00 Jongens A1 Matthijs van Bezooijen V1 - CD 1e TR.
19:30 - 21:00 Dames 1 V1 - AB 1e TR.
19:30 - 21:00 Heren 1 Robert van der Vlugt
Toosje Idema
V1 - AB 1e TR.
20:00 - 21:00 Meisjes A1 Mandy van Kooten
Stanley Telkamp
V1 - CD 2e TR.
21:00 - 22:30 Trimhockey Mixed Robert van der Vlugt V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens E1 6 tal Ouder(s) Team De
Remco den Hartog
V1 - AB 2e TR.
15:30 - 16:30 Jongens E2 6 tal Ouder(s) Team De
Remco den Hartog
V1 - AB 2e TR.
18:30 - 19:30 Meisjes D1 Feia Sevenhuijsen
Ouder(s) Team De
Charlotte van der Heiden
V1 - AB 2e TR.
18:30 - 19:30 Meisjes D2 Annemarie de Boer
Marit de Heer
Michel van Rossum
V1 - CD 2e TR.
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Ouder(s) Team De V1 - CD 2e TR.
19:30 - 20:30 Meisjes C2 Ilka van Zeijl
Ouder(s) Team De
V1 - AB 2e TR.
20:30 - 22:00 Trimhockey dames Pieter Danz V1 - AB
Mededelingen


Uitslagen

D1 - MHV Maarssen D1 : 0-11
H1 - Loenense MHC H1 : 1-5
JA1 - MHC Fletiomare JA4 : 7-0
JD1 - Zwaluwen Utrecht JD3 : 12-0
MA1 - MHV Maarssen MA2 : 2-2
MA2 - Larensche Mixed Hockey Club MA5 : 1-4
MB1 - Hockey Club Naarden MB6 : 5-1
MC1 - M.H.C. Hoevelaken MC3 : 6-1

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes D1
2.     Meisjes B1
3.     Meisjes B1 zaal
4.     Meisjes D2
5.     Meisjes D1 zaal

Hele clubcompetitie