Je bent hier: HCLWedstrijdprogramma
Handige links




Vandaag jarig
  • Gerard Buitendijk

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam

Bezoekadres
Sportpark Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
info@hcleerdam.nl

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


12 februari -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK  ZAAL Schaerweijde JO12-5 Shinty JO12-3    10:10 LEERDAM  
Fluiten: Anne-merijn Bovens (Dames O25-1) en Sam van Duinkerken (Dames O25-1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
ZAALBLOK  ZAAL Houten JO16-4 Rijnvliet JO16-2    12:10 LEERDAM  
Fluiten: Stanley Telkamp (Trimmers mixed 1) en Adinda Gerritsen (Dames 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
ZAALBLOK  ZAAL Maarssen MO16-5 Zwaluwen MO16-4    14:10 LEERDAM  
Fluiten: Verena Keurntjes (Dames 1) en Indy Mulder (Dames 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
Jongens O12 1 zaal  Schaerweijde JO12-5  08:55  09:30 LEERDAM  
Fluiten: Anne-merijn Bovens (Dames O25-1) en Sam van Duinkerken (Dames O25-1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
Jongens O12 1 zaal  DMHC Shinty JO12-3  10:15  10:50 LEERDAM  
Fluiten: Sam van Duinkerken (Dames O25-1) en Anne-merijn Bovens (Dames O25-1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
 
Meisjes O12 zaal  MHC Woerden MO12-5 35   13:50  14:55 BREUKELEN UT  
Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN
BREUKELEN UT
Meisjes O12 zaal  MHV Maarssen MO12-7 35   14:30  15:35 BREUKELEN UT  
Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN
BREUKELEN UT
Meisjes O14 zaal  HC Geldermalsen MO14-1 30   13:10  14:10 UTRECHT  
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT
Meisjes O14 zaal  HC Rijnvliet MO14-3 30   13:50  14:50 UTRECHT  
Kamponghal XXL
Ln van Maarschalkerweerd 14
3585LJ
UTRECHT
 
Jongens O16 zaal  HC Rijnvliet JO16-2  10:55  11:30 LEERDAM  
Fluiten: Stanley Telkamp (Trimmers mixed 1) en Adinda Gerritsen (Dames 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
Jongens O16 zaal  Hockey Club Houten JO16-4  12:15  12:50 LEERDAM  
Fluiten: Adinda Gerritsen (Dames 1) en Stanley Telkamp (Trimmers mixed 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
 
Meisjes O16 1 zaal  MHV Maarssen MO16-5  12:55  13:30 LEERDAM  
Fluiten: Indy Mulder (Dames 1) en Verena Keurntjes (Dames 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
Meisjes O16 1 zaal  Zwaluwen Utrecht MO16-4  14:15  14:50 LEERDAM  
Fluiten: Indy Mulder (Dames 1) en Verena Keurntjes (Dames 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM

12 februari -- Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames O25 zaal  SV Kampong Hockey DO25-4  11:40  12:10 Amerongen  
Proloog, Sporthal de/ de Ploeg
Allemanswaard 27
3958 KA
Amerongen
Dames O25 zaal  Hockeyclub De Haaskamp DO25-1  12:20  12:50 Amerongen  
Proloog, Sporthal de/ de Ploeg
Allemanswaard 27
3958 KA
Amerongen
 
Heren 1 zaal  U.S.H.C. H4  13:40  14:10 MAARSSEN  
OVVO-Hal
Amsterdamsestraatweg 2
3542AK
MAARSSEN
Heren 1 zaal  HC Geldermalsen HO25-1  14:20  14:50 MAARSSEN  
OVVO-Hal
Amsterdamsestraatweg 2
3542AK
MAARSSEN


Mededelingen


Uitslagen

JO12-1 - Schaerweijde JO12-5 : 4-1
JO12-1 - MHC Fletiomare JO12-6 : 1-1
MO16-2 - DMHC Shinty MO16-3 : 0-3
MO16-2 - SV Kampong Hockey MO16-9 : 1-4
JO16-1 - SV Kampong Hockey JO16-5 : 2-6
JO16-1 - Hockeyclub SCHC JO16-6 : 1-5
MO16-1  - Zwaluwen Utrecht MO16-4 : 1-3
MO16-1  - HC Rijnvliet MO16-4 : 1-1
DO25-1 - HC Geldermalsen DO25-2 : 2-2
DO25-1 - Hockeyclub SCHC DO25-5 : 3-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie