Je bent hier: HCLWedstrijdprogramma
Handige links




Vandaag jarig
  • Gerard Buitendijk

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam

Bezoekadres
Sportpark Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
info@hcleerdam.nl

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


19 februari -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK  ZAAL Baarn MO10-3 Kromme Rijn MO10-2    10:10 LEERDAM  
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
ZAALBLOK  ZAAL Haaskamp DO25-1 Kampong DO25-7    12:10 LEERDAM  
Fluiten: Gertjan van Winden (Trimmers mixed 1) en Roos Voet (Dames 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM

19 februari -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes O10 zaal  HC Kromme Rijn MO10-2  08:55  09:30 LEERDAM  
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
Meisjes O10 zaal  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MO10-3  10:15  10:50 LEERDAM  
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM

19 februari -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes O12 zaal  HC IJsseloever MO12-5 25   08:35  09:30 IJSSELSTEIN UT  
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX
IJSSELSTEIN UT
Meisjes O12 zaal  DMHC Shinty MO12-4 25   09:15  10:10 IJSSELSTEIN UT  
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX
IJSSELSTEIN UT
 
Jongens O12 1 zaal  Hockey Club Houten JO12-3 25   10:35  11:30 HOUTEN  
Wetering, De
Hefbrug 3
3991LB
HOUTEN
Jongens O12 1 zaal  CMHC JO12-1 25   11:15  12:10 HOUTEN  
Wetering, De
Hefbrug 3
3991LB
HOUTEN
 
Meisjes O16-2 zaal  HC IJsseloever MO16-4 29   12:45  13:40 HOUTEN  
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE
HOUTEN
 
Jongens O16 zaal  Zwaluwen Utrecht JO16-2 20   13:20  14:10 NIEUWEGEIN  
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ
NIEUWEGEIN
 
Meisjes O16-2 zaal  Hockey Club Houten MO16-6 29   13:25  14:20 HOUTEN  
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE
HOUTEN
 
Jongens O16 zaal  Hockey Club Houten JO16-4 20   14:00  14:50 NIEUWEGEIN  
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ
NIEUWEGEIN

19 februari -- Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames O25 zaal  Hockeyclub De Haaskamp DO25-1  10:55  11:30 LEERDAM  
Fluiten: Roos Voet (Dames 1) en Gertjan van Winden (Trimmers mixed 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
Dames O25 zaal  SV Kampong Hockey DO25-7  12:15  12:50 LEERDAM  
Fluiten: Roos Voet (Dames 1) en Gertjan van Winden (Trimmers mixed 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
 
Heren 1 zaal  Schaerweijde H4 20   15:20  16:10 GELDERMALSEN  
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN
GELDERMALSEN
Heren 1 zaal  HC Geldermalsen HO25-1 20   16:00  16:50 GELDERMALSEN  
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN
GELDERMALSEN


Mededelingen


Uitslagen

JO12-1 - Schaerweijde JO12-5 : 4-1
JO12-1 - MHC Fletiomare JO12-6 : 1-1
MO16-2 - DMHC Shinty MO16-3 : 0-3
MO16-2 - SV Kampong Hockey MO16-9 : 1-4
JO16-1 - SV Kampong Hockey JO16-5 : 2-6
JO16-1 - Hockeyclub SCHC JO16-6 : 1-5
MO16-1  - Zwaluwen Utrecht MO16-4 : 1-3
MO16-1  - HC Rijnvliet MO16-4 : 1-1
DO25-1 - HC Geldermalsen DO25-2 : 2-2
DO25-1 - Hockeyclub SCHC DO25-5 : 3-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie