Je bent hier: HCLWedstrijdprogramma
Handige links




Vandaag jarig
  • Gerard Buitendijk

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam

Bezoekadres
Sportpark Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
info@hcleerdam.nl

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


5 februari -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK  ZAAL Fletiomare JO12-6 Culemborg JO12-1    10:10 LEERDAM  
Fluiten: Charlotte van der Heiden (Dames O25-1) en Fleur Goldman (Dames O25-1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
ZAALBLOK  ZAAL Zwaluwen JO16-2 Kampong JO16-5    12:10 LEERDAM  
Fluiten: Toosje Idema (Trimmers mixed 1) en Thierry la Rooy (Trimmers mixed 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
ZAALBLOK  ZAAL Geldermalsen MO18-1 Vianen MO18-1    14:10 LEERDAM  
Fluiten: Bas van den Bergen (Heren 1) en Barend van Brakel (Heren 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM

5 februari -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes O10 zaal  Hockey Club Zeewolde MO10-2  11:00  11:30 ZEEWOLDE  
Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV
ZEEWOLDE
Meisjes O10 zaal  Hockey Club Houten MO10-3  11:40  12:10 ZEEWOLDE  
Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV
ZEEWOLDE

5 februari -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens O12 1 zaal  CMHC JO12-1  08:55  09:30 LEERDAM  
Fluiten: Fleur Goldman (Dames O25-1) en Charlotte van der Heiden (Dames O25-1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
Jongens O12 1 zaal  MHC Fletiomare JO12-6  10:15  10:50 LEERDAM  
Fluiten: Charlotte van der Heiden (Dames O25-1) en Fleur Goldman (Dames O25-1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
Jongens O16 zaal  Zwaluwen Utrecht JO16-2  10:55  11:30 LEERDAM  
Fluiten: Thierry la Rooy (Trimmers mixed 1) en Toosje Idema (Trimmers mixed 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
Jongens O16 zaal  SV Kampong Hockey JO16-5  12:15  12:50 LEERDAM  
Fluiten: Toosje Idema (Trimmers mixed 1) en Thierry la Rooy (Trimmers mixed 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
 
Meisjes O18 zaal  HC Geldermalsen MO18-1  12:55  13:30 LEERDAM  
Fluiten: Bas van den Bergen (Heren 1) en Barend van Brakel (Heren 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM
Meisjes O18 zaal  MHC Vianen MO18-1  14:15  14:50 LEERDAM  
Fluiten: Barend van Brakel (Heren 1) en Bas van den Bergen (Heren 1)
Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG
LEERDAM


Mededelingen


Uitslagen

JO12-1 - Schaerweijde JO12-5 : 4-1
JO12-1 - MHC Fletiomare JO12-6 : 1-1
MO16-2 - DMHC Shinty MO16-3 : 0-3
MO16-2 - SV Kampong Hockey MO16-9 : 1-4
JO16-1 - SV Kampong Hockey JO16-5 : 2-6
JO16-1 - Hockeyclub SCHC JO16-6 : 1-5
MO16-1  - Zwaluwen Utrecht MO16-4 : 1-3
MO16-1  - HC Rijnvliet MO16-4 : 1-1
DO25-1 - HC Geldermalsen DO25-2 : 2-2
DO25-1 - Hockeyclub SCHC DO25-5 : 3-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie