Je bent hier: HCLWedstrijdprogramma
Handige links



Vandaag jarig
  • Adriaan van Loopik

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Wedstrijdschema
Laat schema zien voor
 


25 mei -- Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens E2 6 tal 50989  Hilversum JE4 45   07:30  08:45 uit -   info  
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes E1 6-tal 54673  VMHC Spitsbergen ME1 45   07:45  09:00 uit -   info  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes E2 6-tal 54809  MHCN ME5 30   08:00  09:00 uit -   info  
Meisjes E1 8-tal 54585  Doornse Hockey Club M8E1    08:30  09:00 Veld 1  info  
 
Jongens E1 6 tal 50770  MHCN JE3 30   08:00  09:00 uit -   info  

25 mei -- Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes D2 47552  SV Kampong Hockey MD6    10:00  10:30 Veld 1  info  
Fluiten: Esmee van Gent (Meisjes B1) en Puck van der Plaat (Meisjes B1)
 
Jongens D1 49651  Hockeyclub SCHC JD7 30   10:15  11:15 uit -   info  
 
Meisjes D1 47557  HC IJsseloever MD4 30   10:30  11:30 uit -   info  
Meisjes C2 55573  HC IJsseloever MC7    11:30  12:00 Veld 1  info  
Fluiten: Robine de Graaf (Meisjes B1) en Fleur Goldman (Meisjes B1)
Meisjes C1 48843  M.H.C. Barneveld MC3    13:00  13:30 Veld 1  info  
Fluiten: Jara Coenen (Meisjes A1) en Jorunn Kaasschieter (Dames 1)
 
Jongens A1 28746  MMHC Voordaan JA3 30   13:30  14:30 uit -   info  
 
Meisjes A1 28036  Zwaluwen Utrecht MA1    15:00  15:30 Veld 1  info  
Fluiten: Toosje Idema (Trimhockey Mixed) en Sjoerd van der Sluijs (Heren 1)


Mededelingen


Uitslagen

D1 - MHV Maarssen D1 : 0-11
H1 - Loenense MHC H1 : 1-5
JA1 - MHC Fletiomare JA4 : 7-0
JD1 - Zwaluwen Utrecht JD3 : 12-0
MA1 - MHV Maarssen MA2 : 2-2
MA2 - Larensche Mixed Hockey Club MA5 : 1-4
MB1 - Hockey Club Naarden MB6 : 5-1
MC1 - M.H.C. Hoevelaken MC3 : 6-1

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes D1
2.     Meisjes B1
3.     Meisjes B1 zaal
4.     Meisjes D2
5.     Meisjes D1 zaal

Hele clubcompetitie