Je bent hier: HCLWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig
  • Lenthe Hol
  • Maurits Kling
  • Sarah Nicolai

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Jongens E1 6 tal

Teamfoto

Teamondersteuning
Teammanagement Abdullah Okkuscu
Coach Sander Heezius
Trainer Ouder(s) Team De
Trainer Remco den Hartog
Coach Marjolein Alvares

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mei 50752 Hockey Club Naarden JE6
45
07:30 08:45 uit route
   deelveld D  
18 mei 50764 SV Kampong Hockey JE6
08:15 08:45 thuis Veld 1
25 mei 50770 MHCN JE3
30
08:00 09:00 uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Eemvallei JE3 Culemborg JE2 9:30 Sportp. Caraiben
  Kampong JE6 Spandersbosch JE4 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden JE6 Leerdam JE1 8:45 Sportp. 'Naarden'
  Nieuwegein JE3 UNO JE2 9:00 Sportp. 'Rijnhuizen'
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Culemborg JE2 Naarden JE6 9:30 Sportp. 'Ter Weijde'
  Eemvallei JE3 Gooische JE6 9:30 Sportp. Caraiben
  Leerdam JE1 Kampong JE6 8:45 Sportpark Glaspark
  Spandersbosch JE4 Nieuwegein JE3 9:30 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Gooische JE6 UNO JE2 10:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong JE6 Culemborg JE2 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden JE6 Eemvallei JE3 8:45 Sportp. 'Naarden'
  Nieuwegein JE3 Leerdam JE1 9:00 Sportp. 'Rijnhuizen'
ZATERDAG 8 JUNI 2019
  Gooische JE6 Naarden JE6 9:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong JE6 Eemvallei JE3 Laan van Maarschalkerweerd
  Nieuwegein JE3 Culemborg JE2 9:00 Sportp. 'Rijnhuizen'
  UNO JE2 Spandersbosch JE4 Sportp.'Olympos'

Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey Mixed - M.H.C. Hoevelaken TX1 : 5-0
D1 - CMHC D1 : 0-3
H1 - CMHC H1 : 1-9
JA1 - Almeerse HC JA4 : 2-4
JD1 - SV Phoenix JD4 : 8-0

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes D1
2.     Meisjes B1 zaal
3.     Meisjes B1
4.     Meisjes D2
5.     Meisjes D1 zaal

Hele clubcompetitie