Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig
  • Otto Ruyten

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes A1

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Peter de Heer
Coach Stanley Telkamp
Trainer Stanley Telkamp
Trainer Mandy van Kooten
Coach Mandy van Kooten
Teammanagement Ariette Budding

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
30 mrt 27656 Hockey Club Zeewolde MA1
16:30 17:00 thuis Veld 1
6 apr 27676 Schaerweijde MA3
12:00 12:30 thuis Veld 1
13 apr 27787 Hockeyclub Amersfoort MA3
45
uit route
11 mei 27856 MHC Fletiomare MA3
17:15 17:45 thuis Veld 1
18 mei 27962 MHV Maarssen MA2
30
16:45 17:45 uit route
25 mei 28036 Zwaluwen Utrecht MA1
13:30 14:00 thuis Veld 1
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MA3 8 22 7 1 0 42 9 0
2 Zeewolde MA1 8 18 6 0 2 30 14 0
3 Schaerweijde MA3 8 14 4 2 2 16 12 0
4 Leerdam MA1 8 13 4 1 3 13 15 0
5 Huizen MA3 8 10 3 1 4 20 26 0
6 Fletiomare MA3 8 7 2 1 5 12 23 0
7 Zwaluwen MA1 8 6 2 0 6 14 24 0
8 Maarssen MA2 8 3 1 0 7 11 35 0

Uitslagenmatrix
  Amersfoort MA3Huizen MA3Maarssen MA2Schaerweijde MA3Zeewolde MA1Leerdam MA1Fletiomare MA3Zwaluwen MA1
Amersfoort MA3   7-2 10-0 0-0 4-1
Huizen MA3   3-4 2-1 3-3 3-2
Maarssen MA2 3-6 2-4   1-2 0-4 1-0
Schaerweijde MA3   0-0 4-1 4-1
Zeewolde MA1 4-2 4-1   5-0 8-2
Leerdam MA1 1-5 3-1 5-1  
Fletiomare MA3 1-5 3-0 0-1   2-1
Zwaluwen MA1 1-5 4-3 2-1 2-4 1-2  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Fletiomare MA3 Zeewolde MA1 3-0 Definitief
.. Amersfoort MA3 Maarssen MA2 10-0 Definitief
.. Schaerweijde MA3 Zwaluwen MA1 4-1 Definitief
.. Leerdam MA1 Huizen MA3 3-1 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Huizen MA3 Schaerweijde MA3 3-4 Definitief
.. Zwaluwen MA1 Amersfoort MA3 1-5 Definitief
.. Maarssen MA2 Fletiomare MA3 1-0 Definitief
.. Zeewolde MA1 Leerdam MA1 5-0 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Schaerweijde MA3 Leerdam MA1 0-0 Definitief
.. Amersfoort MA3 Huizen MA3 7-2 Definitief
.. Fletiomare MA3 Zwaluwen MA1 2-1 Definitief
.. Maarssen MA2 Zeewolde MA1 0-4 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Zeewolde MA1 Schaerweijde MA3 4-1 Definitief
.. Leerdam MA1 Amersfoort MA3 1-5 Definitief
.. Huizen MA3 Fletiomare MA3 3-3 Definitief
.. Zwaluwen MA1 Maarssen MA2 4-3 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Fletiomare MA3 Leerdam MA1 0-1 Definitief
.. Maarssen MA2 Huizen MA3 2-4 Definitief
.. Zwaluwen MA1 Zeewolde MA1 2-4 Definitief
.. Amersfoort MA3 Schaerweijde MA3 0-0 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Leerdam MA1 Maarssen MA2 5-1 Definitief
.. Huizen MA3 Zwaluwen MA1 3-2 Definitief
.. Amersfoort MA3 Zeewolde MA1 4-1 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Schaerweijde MA3 Fletiomare MA3 4-1 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Fletiomare MA3 Amersfoort MA3 1-5 Definitief
.. Maarssen MA2 Schaerweijde MA3 1-2 Definitief
.. Zeewolde MA1 Huizen MA3 4-2 Definitief
.. Zwaluwen MA1 Leerdam MA1 1-2 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Huizen MA3 Leerdam MA1 2-1 Definitief
.. Zwaluwen MA1 Schaerweijde MA3 2-1 Definitief
.. Maarssen MA2 Amersfoort MA3 3-6 Definitief
.. Zeewolde MA1 Fletiomare MA3 8-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Amersfoort MA3 Zwaluwen MA1 14:15 Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare MA3 Maarssen MA2 17:45 Fletiomare Novum
  Leerdam MA1 Zeewolde MA1 17:00 Sportpark Glaspark
  Schaerweijde MA3 Huizen MA3 17:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Huizen MA3 Amersfoort MA3 14:30 Sportp. Bestevaer (Huizen)
  Leerdam MA1 Schaerweijde MA3 12:30 Sportpark Glaspark
  Zeewolde MA1 Maarssen MA2 14:15 Sportpark Horsterweg
  Zwaluwen MA1 Fletiomare MA3 16:15 Sportpark Nieuw Welgelegen
DINSDAG 9 APRIL 2019
  Schaerweijde MA3 Maarssen MA2 20:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Amersfoort MA3 Leerdam MA1 Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare MA3 Huizen MA3 13:15 Fletiomare Novum
  Maarssen MA2 Zwaluwen MA1 17:30 Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde MA3 Zeewolde MA1 14:15 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Huizen MA3 Maarssen MA2 Sportp. Bestevaer (Huizen)
  Leerdam MA1 Fletiomare MA3 17:45 Sportpark Glaspark
  Schaerweijde MA3 Amersfoort MA3 17:45 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Zeewolde MA1 Zwaluwen MA1 14:15 Sportpark Horsterweg
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Fletiomare MA3 Schaerweijde MA3 16:15 Fletiomare Novum
  Maarssen MA2 Leerdam MA1 17:45 Sportpark Oostwaard
  Zeewolde MA1 Amersfoort MA3 14:15 Sportpark Horsterweg
  Zwaluwen MA1 Huizen MA3 17:45 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Amersfoort MA3 Fletiomare MA3 Sportpark 'Birkhoven'
  Huizen MA3 Zeewolde MA1 Sportp. Bestevaer (Huizen)
  Leerdam MA1 Zwaluwen MA1 14:00 Sportpark Glaspark

Mededelingen


Uitslagen

D1 - MHC De Mezen D1 : 0-14
H1 - G.H.C. RAPID H1 : 0-6
JD1 - Zwaluwen Utrecht JD3 : 3-0
MA1 - Huizer HC MA3 : 1-2
MA2 - MHC Soest MA3 : 3-0
MB1 - Doornse Hockey Club MB4 : 2-0
MC1 - M.H.C. Hoevelaken MC3 : 8-0
MC2 - HC IJsseloever MC7 : 2-0

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes D2
2.     Meisjes D1
3.     Meisjes B1 zaal
4.     Meisjes B1
5.     Meisjes D1 zaal

Hele clubcompetitie