Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links

Vandaag jarig
  • Senna Meijer

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis De Punt
Sportpunt 3
4142 WP Leerdam
Telefoonnummer clubhuis: 0345-615622
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes B1

Teamfoto

Teamondersteuning
Trainer Arnoud Goldman
Coach Peter de Graaf
Teammanagement Aafje Verhoef
Trainer Ouder(s) Team De
Coach Arnoud Goldman

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 nov 24903 SV Kampong Hockey MB9
11:30 12:00 thuis Veld 1
1 dec 42655 Doornse Hockey Club MB4
10:30 11:00 thuis Veld 1
9 mrt 25027 Hockey Club Naarden MB6
45
uit route
16 mrt 25127 MHC Muiderberg MB2
thuis
23 mrt 25308 Doornse Hockey Club MB4
35
uit route
30 mrt 25351 Loenense MHC MB4
thuis
6 apr 25505 Gooische Hockey Club MB7
50
uit route
13 apr 25575 M.H.C. Barneveld MB2
thuis
11 mei 25701 SV Kampong Hockey MB9
30
uit route
18 mei 25799 Hockey Club Naarden MB6
thuis
26 mei 25909 MHC Muiderberg MB2
45
uit route
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leerdam MB1 3 9 3 0 0 16 4 0
2 Naarden MB6 3 9 3 0 0 14 6 0
3 Barneveld MB2 4 6 2 0 2 10 9 0
4 Gooische MB7 4 4 1 1 2 16 18 0
5 Doorn MB4 2 3 2 0 0 6 2 3
6 Muiderberg MB2 3 3 1 0 2 4 12 0
7 Loenen MB4 4 1 0 1 3 7 11 0
8 Kampong MB9 3 0 0 0 3 2 13 0

Uitslagenmatrix
  Leerdam MB1Muiderberg MB2Loenen MB4Barneveld MB2Kampong MB9Gooische MB7Doorn MB4Naarden MB6
Leerdam MB1   10-1
Muiderberg MB2   2-1 2-3
Loenen MB4 2-3   1-3
Barneveld MB2 1-3   1-4
Kampong MB9 0-5  
Gooische MB7 8-0 3-3  
Doorn MB4 3-1  
Naarden MB6 5-1 5-4  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Kampong MB9 Barneveld MB2 0-5 Definitief
.. Muiderberg MB2 Loenen MB4 2-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Naarden MB6 Gooische MB7 5-4 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Doorn MB4 Kampong MB9 3-1 Definitief
.. Barneveld MB2 Naarden MB6 1-4 Definitief
.. Gooische MB7 Muiderberg MB2 8-0 Definitief
.. Loenen MB4 Leerdam MB1 2-3 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Loenen MB4 Doorn MB4 1-3 Definitief
.. Leerdam MB1 Gooische MB7 10-1 Definitief
.. Muiderberg MB2 Barneveld MB2 2-3 Definitief
.. Naarden MB6 Kampong MB9 5-1 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Gooische MB7 Loenen MB4 3-3 Definitief
.. Barneveld MB2 Leerdam MB1 1-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
  Gooische MB7 Doorn MB4 12:15 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Leerdam MB1 Kampong MB9 12:00 Sportp. 'De Punt'
  Loenen MB4 Barneveld MB2 13:45 Sportp. 'De Heul'
  Muiderberg MB2 Naarden MB6 11:30 t Kocherbos
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
  Doorn MB4 Naarden MB6 bij sporthal Steinheim
  Kampong MB9 Muiderberg MB2 Laan van Maarschalkerweerd
  Leerdam MB1 Doorn MB4 11:00 Sportp. 'De Punt'
ZATERDAG 9 MAART 2019
  Barneveld MB2 Gooische MB7 Weth. Rebellaan
  Kampong MB9 Loenen MB4 Laan van Maarschalkerweerd
  Muiderberg MB2 Doorn MB4 t Kocherbos
  Naarden MB6 Leerdam MB1 Sportp. 'Naarden'
ZATERDAG 16 MAART 2019
  Doorn MB4 Barneveld MB2 bij sporthal Steinheim
  Gooische MB7 Kampong MB9 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Leerdam MB1 Muiderberg MB2 Sportp. 'De Punt'
  Loenen MB4 Naarden MB6 Sportp. 'De Heul'
ZATERDAG 23 MAART 2019
  Barneveld MB2 Kampong MB9 Weth. Rebellaan
  Doorn MB4 Leerdam MB1 bij sporthal Steinheim
  Gooische MB7 Naarden MB6 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Loenen MB4 Muiderberg MB2 Sportp. 'De Heul'
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Kampong MB9 Doorn MB4 Laan van Maarschalkerweerd
  Leerdam MB1 Loenen MB4 Sportp. 'De Punt'
  Muiderberg MB2 Gooische MB7 t Kocherbos
  Naarden MB6 Barneveld MB2 Sportp. 'Naarden'
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Barneveld MB2 Muiderberg MB2 Weth. Rebellaan
  Doorn MB4 Loenen MB4 bij sporthal Steinheim
  Gooische MB7 Leerdam MB1 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong MB9 Naarden MB6 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Leerdam MB1 Barneveld MB2 Sportp. 'De Punt'
  Loenen MB4 Gooische MB7 Sportp. 'De Heul'
  Muiderberg MB2 Kampong MB9 t Kocherbos
  Naarden MB6 Doorn MB4 Sportp. 'Naarden'
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Barneveld MB2 Loenen MB4 Weth. Rebellaan
  Doorn MB4 Gooische MB7 bij sporthal Steinheim
  Kampong MB9 Leerdam MB1 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden MB6 Muiderberg MB2 Sportp. 'Naarden'
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Doorn MB4 Muiderberg MB2 bij sporthal Steinheim
  Gooische MB7 Barneveld MB2 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Leerdam MB1 Naarden MB6 Sportp. 'De Punt'
  Loenen MB4 Kampong MB9 Sportp. 'De Heul'
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Barneveld MB2 Doorn MB4 Weth. Rebellaan
  Kampong MB9 Gooische MB7 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden MB6 Loenen MB4 Sportp. 'Naarden'
ZONDAG 26 MEI 2019
  Muiderberg MB2 Leerdam MB1 t Kocherbos

Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey Mixed - MHC Fletiomare TX1 : 0-6
D1 - H.C. Eemvallei D1 : 0-9
H1 - H.C. Eemvallei H1 : 1-7
JA1 - Almeerse HC JA4 : 2-0
JD1 - Dorsteti JD1 : 0-5
MA1 - Hockeyclub Amersfoort MA3 : 1-5
MA2 - MHC Vianen MA2 : 2-0
MB1 - M.H.C. Barneveld MB2 : 3-1
MC1 - Gooische Hockey Club MC9 : 1-2

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes D2
2.     Meisjes D1
3.     Meisjes B1
4.     Meisjes A2
5.     Jongens A1

Hele clubcompetitie