Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig
  • Otto Ruyten

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Jongens A1

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Wilko Scherpenzeel
Coach Geert van Dijk
Coach Casper Veltkamp
Trainer Matthijs van Bezooijen
Teammanagement Annelies van Zanten
Trainer Ouder(s) Team De

Nog 7 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
30 mrt 28509 H.C. Eemvallei JA2
45
15:45 17:00 uit route
6 apr 28560 MHC Soest JA3
15:00 15:30 thuis Veld 1
13 apr 28596 Almeerse HC JA4
60
14:45 16:15 uit route
20 apr 28466 Hilversum JA5
thuis
11 mei 28654 SV Kampong Hockey JA6
15:45 16:15 thuis Veld 1
18 mei 28701 MHC Fletiomare JA4
11:15 11:45 thuis Veld 1
25 mei 28746 MMHC Voordaan JA3
30
16:30 17:30 uit route
4 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong JA6 8 24 8 0 0 46 9 0
2 Eemvallei JA2 8 21 7 0 1 46 13 0
3 Leerdam JA1 7 12 4 0 3 16 17 0
4 Soest JA3 7 9 3 0 4 26 26 0
5 Hilversum JA5 7 9 3 0 4 21 30 0
6 Voordaan JA3 8 7 2 1 5 29 29 0
7 Almere JA4 7 4 1 1 5 13 25 0
8 Fletiomare JA4 8 3 1 0 7 13 61 0

Uitslagenmatrix
  Almere JA4Leerdam JA1Hilversum JA5Eemvallei JA2Voordaan JA3Fletiomare JA4Kampong JA6Soest JA3
Almere JA4   1-4 2-4 2-4
Leerdam JA1 2-0   1-6 1-2
Hilversum JA5 0-2   1-7 11-2 0-7
Eemvallei JA2   4-3 13-1 4-0
Voordaan JA3 3-3 9-2 2-6   1-2
Fletiomare JA4 2-3 0-3 5-4   2-8
Kampong JA6 6-2 6-1 3-2 13-0   5-1
Soest JA3 3-6 2-3 6-5 6-1  

Uitslagen
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
.. Fletiomare JA4 Soest JA3 2-8 Definitief
.. Almere JA4 Kampong JA6 2-4 Definitief
.. Eemvallei JA2 Voordaan JA3 4-3 Definitief
.. Hilversum JA5 Leerdam JA1 0-2 Definitief
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Voordaan JA3 Almere JA4 3-3 Definitief
.. Kampong JA6 Fletiomare JA4 13-0 Definitief
.. Leerdam JA1 Eemvallei JA2 1-6 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Soest JA3 Hilversum JA5 2-3 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Fletiomare JA4 Voordaan JA3 5-4 Definitief
.. Almere JA4 Eemvallei JA2 2-4 Definitief
.. Soest JA3 Leerdam JA1 3-6 Definitief
.. Hilversum JA5 Kampong JA6 0-7 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Leerdam JA1 Almere JA4 2-0 Definitief
.. Eemvallei JA2 Fletiomare JA4 13-1 Definitief
.. Voordaan JA3 Hilversum JA5 9-2 Definitief
.. Kampong JA6 Soest JA3 5-1 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Fletiomare JA4 Almere JA4 2-3 Definitief
.. Soest JA3 Voordaan JA3 6-5 Definitief
.. Kampong JA6 Leerdam JA1 6-1 Definitief
.. Hilversum JA5 Eemvallei JA2 1-7 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Eemvallei JA2 Soest JA3 4-0 Definitief
.. Almere JA4 Hilversum JA5 1-4 Definitief
.. Fletiomare JA4 Leerdam JA1 0-3 Definitief
.. Voordaan JA3 Kampong JA6 1-2 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Kampong JA6 Eemvallei JA2 3-2 Definitief
.. Leerdam JA1 Voordaan JA3 1-2 Definitief
.. Hilversum JA5 Fletiomare JA4 11-2 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Voordaan JA3 Eemvallei JA2 2-6 Definitief
.. Kampong JA6 Almere JA4 6-2 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Soest JA3 Fletiomare JA4 6-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Almere JA4 Voordaan JA3 16:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Eemvallei JA2 Leerdam JA1 17:00 Sportpark Olympus
  Fletiomare JA4 Kampong JA6 17:45 Fletiomare Novum
  Hilversum JA5 Soest JA3 17:45 Sportp. Loosdrecht
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Eemvallei JA2 Almere JA4 17:30 Sportpark Olympus
  Kampong JA6 Hilversum JA5 15:15 Laan van Maarschalkerweerd
  Leerdam JA1 Soest JA3 15:30 Sportpark Glaspark
  Voordaan JA3 Fletiomare JA4 17:30 Sportpark Bos
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Almere JA4 Leerdam JA1 16:15 Sportp. 'Klein Brandt'
  Fletiomare JA4 Eemvallei JA2 14:45 Fletiomare Novum
  Hilversum JA5 Voordaan JA3 16:15 Sportp. Loosdrecht
  Soest JA3 Kampong JA6 17:45 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 20 APRIL 2019
  Leerdam JA1 Hilversum JA5 Sportpark Glaspark
  Soest JA3 Almere JA4 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Almere JA4 Fletiomare JA4 16:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Eemvallei JA2 Hilversum JA5 16:15 Sportpark Olympus
  Leerdam JA1 Kampong JA6 16:15 Sportpark Glaspark
  Voordaan JA3 Soest JA3 16:00 Sportpark Bos
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Hilversum JA5 Almere JA4 Sportp. Loosdrecht
  Kampong JA6 Voordaan JA3 Laan van Maarschalkerweerd
  Leerdam JA1 Fletiomare JA4 11:45 Sportpark Glaspark
  Soest JA3 Eemvallei JA2 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Almere JA4 Soest JA3 17:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Eemvallei JA2 Kampong JA6 17:30 Sportp. Caraiben
  Fletiomare JA4 Hilversum JA5 17:45 Fletiomare Novum
  Voordaan JA3 Leerdam JA1 17:30 Sportpark Bos

Mededelingen


Uitslagen

D1 - MHC De Mezen D1 : 0-14
H1 - G.H.C. RAPID H1 : 0-6
JD1 - Zwaluwen Utrecht JD3 : 3-0
MA1 - Huizer HC MA3 : 1-2
MA2 - MHC Soest MA3 : 3-0
MB1 - Doornse Hockey Club MB4 : 2-0
MC1 - M.H.C. Hoevelaken MC3 : 8-0
MC2 - HC IJsseloever MC7 : 2-0

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes D2
2.     Meisjes D1
3.     Meisjes B1 zaal
4.     Meisjes B1
5.     Meisjes D1 zaal

Hele clubcompetitie