Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Jongens E1 6 tal

Teamfoto

Teamondersteuning
Teammanagement Abdullah Okkuscu
Coach Sander Heezius
Trainer Ouder(s) Team De
Trainer Remco den Hartog
Coach Marjolein Alvares

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
30 mrt 50734 Gooische Hockey Club JE6
50
08:25 09:45 uit route
   veld 3B  
6 apr 50740 CMHC JE2
20
08:40 09:30 uit route
13 apr 50744 H.C. Eemvallei JE3
08:30 09:00 thuis Veld 1
11 mei 50752 Hockey Club Naarden JE6
45
07:30 08:45 uit route
   deelveld D  
18 mei 50764 SV Kampong Hockey JE6
08:15 08:45 thuis Veld 1
25 mei 50770 MHCN JE3
30
08:00 09:00 uit route
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Gooische JE6 Leerdam JE1 9:45 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Nieuwegein JE3 Kampong JE6 9:00 Sportp. 'Rijnhuizen'
  Spandersbosch JE4 Culemborg JE2 9:30 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  UNO JE2 Eemvallei JE3 10:00 Sportp.'Olympos'
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Culemborg JE2 Leerdam JE1 9:30 Sportp. 'Ter Weijde'
  Eemvallei JE3 Spandersbosch JE4 9:00 Sportp. Caraiben
  Naarden JE6 UNO JE2 8:45 Sportp. 'Naarden'
  Nieuwegein JE3 Gooische JE6 9:00 Sportp. 'Rijnhuizen'
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Gooische JE6 Culemborg JE2 10:15 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Leerdam JE1 Eemvallei JE3 9:00 Sportpark Glaspark
  Spandersbosch JE4 Naarden JE6 9:30 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
  UNO JE2 Kampong JE6 10:00 Sportp.'Olympos'
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Eemvallei JE3 Culemborg JE2 9:30 Sportp. Caraiben
  Kampong JE6 Spandersbosch JE4 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden JE6 Leerdam JE1 8:45 Sportp. 'Naarden'
  Nieuwegein JE3 UNO JE2 9:00 Sportp. 'Rijnhuizen'
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Culemborg JE2 Naarden JE6 9:30 Sportp. 'Ter Weijde'
  Eemvallei JE3 Gooische JE6 9:30 Sportp. Caraiben
  Leerdam JE1 Kampong JE6 8:45 Sportpark Glaspark
  Spandersbosch JE4 Nieuwegein JE3 9:30 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Gooische JE6 UNO JE2 10:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong JE6 Culemborg JE2 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden JE6 Eemvallei JE3 8:45 Sportp. 'Naarden'
  Nieuwegein JE3 Leerdam JE1 9:00 Sportp. 'Rijnhuizen'
ZATERDAG 8 JUNI 2019
  Gooische JE6 Naarden JE6 9:00 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Kampong JE6 Eemvallei JE3 Laan van Maarschalkerweerd
  Nieuwegein JE3 Culemborg JE2 9:00 Sportp. 'Rijnhuizen'
  UNO JE2 Spandersbosch JE4 Sportp.'Olympos'

Mededelingen


Uitslagen

D1 - MHC De Mezen D1 : 0-14
H1 - G.H.C. RAPID H1 : 0-6
JD1 - Zwaluwen Utrecht JD3 : 3-0
MA1 - Huizer HC MA3 : 1-2
MA2 - MHC Soest MA3 : 3-0
MB1 - Doornse Hockey Club MB4 : 2-0
MC1 - M.H.C. Hoevelaken MC3 : 8-0
MC2 - HC IJsseloever MC7 : 2-0

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes D2
2.     Meisjes D1
3.     Meisjes B1 zaal
4.     Meisjes B1
5.     Meisjes D1 zaal

Hele clubcompetitie