Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links

Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis De Punt
Sportpunt 3
4142 WP Leerdam
Telefoonnummer clubhuis: 0345-615622
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes B1 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Peter de Graaf
Teammanagement Aafje Verhoef
Trainer Ouder(s) Team De
Coach Arnoud Goldman

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 dec 35635 Hockeyclub Montfoort MB3
25
14:45 15:40 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
16 dec 35896 MHCN MB3
25
15:25 16:20 uit Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
13 jan 32215 MHC Woerden MB6
5
09:25 10:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
13 jan 32443 MHCN MB3
5
10:45 11:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
26 jan 39280 Hockey Club Houten MB7
35
17:25 18:30 uit Tol, De
  Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
 
26 jan 39063 Hockeyclub Montfoort MB3
35
18:05 19:10 uit Tol, De
  Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
 
10 feb 38371 SV Kampong Hockey MB11
5
15:25 16:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
10 feb 38599 Hockey Club Houten MB7
5
16:45 17:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
17 feb 36319 MHC Fletiomare MB8
30
13:20 14:20 thuis Fletiomare (M.H.C.)
  Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 2 (Fletiodome)
 
17 feb 36606 MHC Woerden MB6
30
12:40 13:40 uit Fletiomare (M.H.C.)
  Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 2 (Fletiodome)
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein MB3 2 6 2 0 0 6 4 0
2 Kampong MB11 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Leerdam MB1 2 4 1 1 0 4 2 0
4 Woerden MB6 2 3 1 0 1 6 5 0
5 Montfoort MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Houten MB7 2 0 0 0 2 4 7 0
7 Fletiomare MB8 2 0 0 0 2 0 4 0

Uitslagenmatrix
  Nieuwegein MB3Montfoort MB3Leerdam MB1Fletiomare MB8Woerden MB6Kampong MB11Houten MB7
Nieuwegein MB3   3-2
Montfoort MB3  
Leerdam MB1  
Fletiomare MB8 0-2   0-2
Woerden MB6 2-3  
Kampong MB11 2-2  
Houten MB7 2-4  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Kampong MB11 Leerdam MB1 2-2 Definitief
.. Houten MB7 Woerden MB6 2-4 Definitief
.. Fletiomare MB8 Leerdam MB1 0-2 Definitief
.. Nieuwegein MB3 Houten MB7 3-2 Definitief
.. Woerden MB6 Nieuwegein MB3 2-3 Definitief
.. Fletiomare MB8 Kampong MB11 0-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
  Kampong MB11 Woerden MB6 15:00 Kampong (S.V.)
  Kampong MB11 Houten MB7 16:20 Kampong (S.V.)
  Leerdam MB1 Montfoort MB3 15:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein MB3 Leerdam MB1 16:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein MB3 Montfoort MB3 15:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Woerden MB6 Houten MB7 15:40 Kampong (S.V.)
ZONDAG 13 JANUARI 2019
  Fletiomare MB8 Houten MB7 9:40 Hofland
  Leerdam MB1 Woerden MB6 10:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MB1 Nieuwegein MB3 11:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Montfoort MB3 Fletiomare MB8 9:00 Hofland
  Montfoort MB3 Houten MB7 10:20 Hofland
  Nieuwegein MB3 Woerden MB6 10:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Houten MB7 Fletiomare MB8 18:50 Molenwiek, De
  Houten MB7 Nieuwegein MB3 17:30 Molenwiek, De
  Kampong MB11 Montfoort MB3 11:40 Noort Sijde, De
  Nieuwegein MB3 Fletiomare MB8 18:10 Molenwiek, De
  Woerden MB6 Kampong MB11 11:00 Noort Sijde, De
  Woerden MB6 Montfoort MB3 12:20 Noort Sijde, De
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Fletiomare MB8 Nieuwegein MB3 15:40 Kampong (S.V.)
  Houten MB7 Leerdam MB1 18:30 Tol, De
  Houten MB7 Montfoort MB3 19:50 Tol, De
  Kampong MB11 Fletiomare MB8 15:00 Kampong (S.V.)
  Kampong MB11 Nieuwegein MB3 16:20 Kampong (S.V.)
  Montfoort MB3 Leerdam MB1 19:10 Tol, De
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Fletiomare MB8 Montfoort MB3 16:20 Hofland
  Houten MB7 Kampong MB11 16:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MB1 Houten MB7 17:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MB1 Kampong MB11 16:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Montfoort MB3 Woerden MB6 15:00 Hofland
  Woerden MB6 Fletiomare MB8 15:40 Hofland
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Fletiomare MB8 Woerden MB6 13:00 Fletiomare (M.H.C.)
  Leerdam MB1 Fletiomare MB8 14:20 Fletiomare (M.H.C.)
  Montfoort MB3 Nieuwegein MB3 12:20 Veerhuis, 't
  Montfoort MB3 Kampong MB11 11:40 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MB3 Kampong MB11 11:00 Veerhuis, 't
  Woerden MB6 Leerdam MB1 13:40 Fletiomare (M.H.C.)

Mededelingen


Uitslagen

D1 zaal - Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 : 1-5
D1 zaal - U.S.H.C. D7 : 3-4
JD1 zaal - 't Spandersbosch JD2 : 0-3
JD1 zaal - Doornse Hockey Club JD1 : 2-3
MB1 zaal - MHC Fletiomare MB8 : 2-0
MB1 zaal - SV Kampong Hockey MB11 : 2-2
MD1 zaal - MHC Fletiomare MD9 : 7-1
MD1 zaal - MHC Woerden MD3 : 3-0
MD2 zaal - MHC Soest MD6 : 0-2

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes A2 zaal
2.     Meisjes A1 zaal
3.     Meisjes D2
4.     Meisjes D1 zaal
5.     Meisjes D1

Hele clubcompetitie