Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links

Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis De Punt
Sportpunt 3
4142 WP Leerdam
Telefoonnummer clubhuis: 0345-615622
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes C1 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Miriam Mulder
Teammanagement Nanda Middelkoop
Coach Nico Bogaard
Trainer Matthijs van Bezooijen
Trainer Toosje Idema

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 41327 CMHC MC4
30
15:20 16:20 uit Beusichem, Sport & Event Center
  Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
 
15 dec 40948 MHC Fletiomare MC9
30
14:40 15:40 uit Beusichem, Sport & Event Center
  Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
 
6 jan 37545 Hockeyclub Montfoort MC3
20
10:50 11:40 uit Randhorst, De
  Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
6 jan 43940 HC Rijnvliet MC4
20
11:30 12:20 thuis Randhorst, De
  Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
20 jan 36767 Hockeyclub Montfoort MC3
5
11:25 12:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
20 jan 36226 MHCN MC4
5
12:45 13:20 uit Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
27 jan 34487 MHCN MC4
5
14:45 15:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
27 jan 34715 Zwaluwen Utrecht MC4
5
13:25 14:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
3 feb 32891 CMHC MC4
20
14:50 15:40 thuis Randhorst, De
  Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
3 feb 43948 HC Rijnvliet MC4
20
14:10 15:00 uit Randhorst, De
  Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein MC4 2 6 2 0 0 12 3 0
2 Leerdam MC1 2 4 1 1 0 6 1 0
3 Zwaluwen MC4 2 4 1 1 0 2 1 0
4 Culemborg MC4 2 1 0 1 1 7 9 0
5 Rijnvliet MC4 2 1 0 1 1 4 11 0
6 Montfoort MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Fletiomare MC9 2 0 0 0 2 0 6 0

Uitslagenmatrix
  Nieuwegein MC4Montfoort MC3Culemborg MC4Leerdam MC1Fletiomare MC9Zwaluwen MC4Rijnvliet MC4
Nieuwegein MC4  
Montfoort MC3  
Culemborg MC4 3-5   4-4
Leerdam MC1   5-0
Fletiomare MC9  
Zwaluwen MC4 1-1 1-0  
Rijnvliet MC4 0-7  

Uitslagen
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
.. Culemborg MC4 Rijnvliet MC4 4-4 Definitief
.. Rijnvliet MC4 Nieuwegein MC4 0-7 Definitief
.. Leerdam MC1 Fletiomare MC9 5-0 Definitief
.. Zwaluwen MC4 Leerdam MC1 1-1 Definitief
.. Culemborg MC4 Nieuwegein MC4 3-5 Definitief
.. Zwaluwen MC4 Fletiomare MC9 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
  Culemborg MC4 Fletiomare MC9 15:00 Beusichem, Sport & Event Center
  Culemborg MC4 Leerdam MC1 16:20 Beusichem, Sport & Event Center
  Fletiomare MC9 Leerdam MC1 15:40 Beusichem, Sport & Event Center
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
  Montfoort MC3 Zwaluwen MC4 13:00 Hofland
  Montfoort MC3 Rijnvliet MC4 14:20 Hofland
  Zwaluwen MC4 Rijnvliet MC4 13:40 Hofland
ZONDAG 6 JANUARI 2019
  Culemborg MC4 Zwaluwen MC4 17:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Leerdam MC1 Rijnvliet MC4 12:20 Randhorst, De
  Montfoort MC3 Leerdam MC1 11:40 Randhorst, De
  Nieuwegein MC4 Zwaluwen MC4 17:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Nieuwegein MC4 Culemborg MC4 18:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Rijnvliet MC4 Montfoort MC3 11:00 Randhorst, De
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Fletiomare MC9 Zwaluwen MC4 17:00 Fletiomare (M.H.C.)
  Leerdam MC1 Montfoort MC3 12:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Montfoort MC3 Nieuwegein MC4 12:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Nieuwegein MC4 Leerdam MC1 13:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Rijnvliet MC4 Zwaluwen MC4 17:40 Fletiomare (M.H.C.)
  Rijnvliet MC4 Fletiomare MC9 18:20 Fletiomare (M.H.C.)
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Culemborg MC4 Montfoort MC3 18:20 Hofland
  Fletiomare MC9 Culemborg MC4 17:40 Hofland
  Leerdam MC1 Nieuwegein MC4 15:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MC1 Zwaluwen MC4 14:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Montfoort MC3 Fletiomare MC9 17:00 Hofland
  Zwaluwen MC4 Nieuwegein MC4 14:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Fletiomare MC9 Montfoort MC3 11:40 Veerhuis, 't
  Leerdam MC1 Culemborg MC4 15:40 Randhorst, De
  Nieuwegein MC4 Montfoort MC3 11:00 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MC4 Fletiomare MC9 12:20 Veerhuis, 't
  Rijnvliet MC4 Leerdam MC1 15:00 Randhorst, De
  Rijnvliet MC4 Culemborg MC4 16:20 Randhorst, De
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Fletiomare MC9 Rijnvliet MC4 11:00 Fletiomare (M.H.C.)
  Fletiomare MC9 Nieuwegein MC4 12:20 Fletiomare (M.H.C.)
  Montfoort MC3 Culemborg MC4 15:40 Hoograven
  Nieuwegein MC4 Rijnvliet MC4 11:40 Fletiomare (M.H.C.)
  Zwaluwen MC4 Culemborg MC4 16:20 Hoograven
  Zwaluwen MC4 Montfoort MC3 15:00 Hoograven

Mededelingen


Uitslagen

D1 zaal - Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 : 1-5
D1 zaal - U.S.H.C. D7 : 3-4
JD1 zaal - 't Spandersbosch JD2 : 0-3
JD1 zaal - Doornse Hockey Club JD1 : 2-3
MB1 zaal - MHC Fletiomare MB8 : 2-0
MB1 zaal - SV Kampong Hockey MB11 : 2-2
MD1 zaal - MHC Fletiomare MD9 : 7-1
MD1 zaal - MHC Woerden MD3 : 3-0
MD2 zaal - MHC Soest MD6 : 0-2

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes A2 zaal
2.     Meisjes A1 zaal
3.     Meisjes D2
4.     Meisjes D1 zaal
5.     Meisjes D1

Hele clubcompetitie