Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links

Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis De Punt
Sportpunt 3
4142 WP Leerdam
Telefoonnummer clubhuis: 0345-615622
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes D1 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Mark Grotenhuis
Coach Angelo van Stijn
Teammanagement Rene Houtman
Trainer Anna Wigbers
Trainer Feia Sevenhuijsen

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
13 jan 37585 MHC Woerden MD4
45
12:25 13:40 thuis Lunet, Sportcentrum De
  Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
 
13 jan 38046 Hockey Club Naarden MD7
45
11:45 13:00 uit Lunet, Sportcentrum De
  Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
 
27 jan 40321 MHC Woerden MD3
5
11:25 12:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
27 jan 40549 Hockey Club Naarden MD7
5
12:45 13:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
3 feb 34097 MHC Fletiomare MD9
5
10:45 11:20 uit Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
3 feb 33481 M.H.C. Barneveld MD1
5
09:25 10:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
10 feb 32648 M.H.C. Barneveld MD1
45
12:25 13:40 uit Breehoek, Kulturhus De
  Breehoek, Kulturhus De
Marktstraat 59
3925JP SCHERPENZEEL GLD
hal: 1
 
10 feb 32155 Holestick MD1
45
11:45 13:00 uit Breehoek, Kulturhus De
  Breehoek, Kulturhus De
Marktstraat 59
3925JP SCHERPENZEEL GLD
hal: 1
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Holestick MD1 4 12 4 0 0 16 1 0
2 Leerdam MD1 4 9 3 0 1 13 9 0
3 Barneveld MD1 4 7 2 1 1 11 3 0
4 Woerden MD3 4 7 2 1 1 9 4 0
5 Woerden MD4 2 0 0 0 2 2 5 0
6 Fletiomare MD9 2 0 0 0 2 1 12 0
7 Naarden MD7 4 0 0 0 4 0 18 0

Uitslagenmatrix
  Barneveld MD1Holestick MD1Woerden MD3Woerden MD4Leerdam MD1Naarden MD7Fletiomare MD9
Barneveld MD1   1-2 1-1 3-0
Holestick MD1   2-0 6-0
Woerden MD3   0-3 5-0
Woerden MD4   2-3
Leerdam MD1 0-6   7-1
Naarden MD7 0-6 0-3  
Fletiomare MD9  

Uitslagen
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Naarden MD7 Woerden MD3 0-3 Definitief
.. Barneveld MD1 Woerden MD3 1-1 Definitief
.. Naarden MD7 Barneveld MD1 0-6 Definitief
.. Holestick MD1 Woerden MD4 2-0 Definitief
.. Leerdam MD1 Holestick MD1 0-6 Definitief
.. Woerden MD4 Leerdam MD1 2-3 Definitief
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Holestick MD1 Naarden MD7 6-0 Definitief
.. Barneveld MD1 Naarden MD7 3-0 Definitief
.. Leerdam MD1 Fletiomare MD9 7-1 Definitief
.. Woerden MD3 Fletiomare MD9 5-0 Definitief
.. Woerden MD3 Leerdam MD1 0-3 Definitief
.. Barneveld MD1 Holestick MD1 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 6 JANUARI 2019
  Fletiomare MD9 Holestick MD1 9:00 Fletiomare (M.H.C.)
  Fletiomare MD9 Naarden MD7 10:20 Fletiomare (M.H.C.)
  Naarden MD7 Holestick MD1 9:40 Fletiomare (M.H.C.)
  Woerden MD3 Barneveld MD1 12:20 Thijs vd Polshal
  Woerden MD3 Woerden MD4 11:00 Thijs vd Polshal
  Woerden MD4 Barneveld MD1 11:40 Thijs vd Polshal
ZONDAG 13 JANUARI 2019
  Fletiomare MD9 Woerden MD3 11:40 Breehoek, Kulturhus De
  Holestick MD1 Woerden MD3 11:00 Breehoek, Kulturhus De
  Holestick MD1 Fletiomare MD9 12:20 Breehoek, Kulturhus De
  Leerdam MD1 Woerden MD4 13:40 Lunet, Sportcentrum De
  Naarden MD7 Leerdam MD1 13:00 Lunet, Sportcentrum De
  Woerden MD4 Naarden MD7 14:20 Lunet, Sportcentrum De
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Barneveld MD1 Woerden MD4 11:40 Fletiomare (M.H.C.)
  Fletiomare MD9 Woerden MD4 12:20 Fletiomare (M.H.C.)
  Fletiomare MD9 Barneveld MD1 11:00 Fletiomare (M.H.C.)
  Leerdam MD1 Naarden MD7 13:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MD1 Woerden MD3 12:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Woerden MD3 Naarden MD7 12:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Barneveld MD1 Fletiomare MD9 10:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Fletiomare MD9 Leerdam MD1 11:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MD1 Barneveld MD1 10:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Woerden MD3 Holestick MD1 11:40 Noort Sijde, De
  Woerden MD4 Woerden MD3 11:00 Noort Sijde, De
  Woerden MD4 Holestick MD1 12:20 Noort Sijde, De
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Barneveld MD1 Leerdam MD1 13:40 Breehoek, Kulturhus De
  Holestick MD1 Leerdam MD1 13:00 Breehoek, Kulturhus De
  Holestick MD1 Barneveld MD1 14:20 Breehoek, Kulturhus De
  Naarden MD7 Fletiomare MD9 12:20 Vestingh Dome
  Naarden MD7 Woerden MD4 11:00 Vestingh Dome
  Woerden MD4 Fletiomare MD9 11:40 Vestingh Dome

Mededelingen


Uitslagen

D1 zaal - Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 : 1-5
D1 zaal - U.S.H.C. D7 : 3-4
JD1 zaal - 't Spandersbosch JD2 : 0-3
JD1 zaal - Doornse Hockey Club JD1 : 2-3
MB1 zaal - MHC Fletiomare MB8 : 2-0
MB1 zaal - SV Kampong Hockey MB11 : 2-2
MD1 zaal - MHC Fletiomare MD9 : 7-1
MD1 zaal - MHC Woerden MD3 : 3-0
MD2 zaal - MHC Soest MD6 : 0-2

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes A2 zaal
2.     Meisjes A1 zaal
3.     Meisjes D2
4.     Meisjes D1 zaal
5.     Meisjes D1

Hele clubcompetitie