Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links

Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis De Punt
Sportpunt 3
4142 WP Leerdam
Telefoonnummer clubhuis: 0345-615622
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes D2 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Michel van Rossum
Teammanagement Joke Lagerweij
Trainer Annemarie de Boer
Trainer Marit de Heer

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 dec 33865 Hockeyclub De Haaskamp MD3
0
11:10 11:40 uit Slag, De
  Slag, De
Zuiderinslag 2
3871MR HOEVELAKEN
hal: 1
 
16 dec 33937 M.H.C. Hoevelaken MD3
0
11:50 12:20 thuis Slag, De
  Slag, De
Zuiderinslag 2
3871MR HOEVELAKEN
hal: 1
 
6 jan 41461 Hockeyclub De Haaskamp MD3
5
09:25 10:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
6 jan 41233 MHC Fletiomare MD10
5
10:45 11:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
13 jan 38510 MHC Soest MD6
45
11:05 12:20 uit Engh, Optisport Sportboulevard D
  Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
 
13 jan 38725 Hockeyclub Amersfoort MD8
45
10:25 11:40 thuis Engh, Optisport Sportboulevard D
  Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
 
20 jan 35309 Hockeyclub Amersfoort MD8
55
08:55 10:20 uit Veluwehal Barneveld
  Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: veld 1
 
20 jan 34850 M.H.C. Hoevelaken MD3
55
08:15 09:40 uit Veluwehal Barneveld
  Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: veld 1
 
3 feb 33253 HC Rijnvliet MD4
25
09:25 10:20 uit Olympos, Sportcentrum
  Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
 
3 feb 32956 MHC Fletiomare MD10
25
08:45 09:40 uit Olympos, Sportcentrum
  Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
 
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amersfoort MD8 4 10 3 1 0 12 4 0
2 Rijnvliet MD4 4 9 3 0 1 12 7 0
3 Soest MD6 2 3 1 0 1 2 1 0
4 Fletiomare MD10 2 3 1 0 1 4 6 0
5 Haaskamp MD3 4 1 0 1 3 5 11 0
6 Hoevelaken MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leerdam MD2 2 0 0 0 2 1 7 0

Uitslagenmatrix
  Amersfoort MD8Soest MD6Haaskamp MD3Hoevelaken MD3Leerdam MD2Fletiomare MD10Rijnvliet MD4
Amersfoort MD8   1-1 4-1
Soest MD6  
Haaskamp MD3 0-3  
Hoevelaken MD3  
Leerdam MD2 0-2   1-5
Fletiomare MD10 3-2  
Rijnvliet MD4 2-4 1-0 4-2  

Uitslagen
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Haaskamp MD3 Amersfoort MD8 0-3 Definitief
.. Rijnvliet MD4 Amersfoort MD8 2-4 Definitief
.. Rijnvliet MD4 Haaskamp MD3 4-2 Definitief
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Leerdam MD2 Soest MD6 0-2 Definitief
.. Fletiomare MD10 Haaskamp MD3 3-2 Definitief
.. Rijnvliet MD4 Soest MD6 1-0 Definitief
.. Amersfoort MD8 Fletiomare MD10 4-1 Definitief
.. Amersfoort MD8 Haaskamp MD3 1-1 Definitief
.. Leerdam MD2 Rijnvliet MD4 1-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
  Amersfoort MD8 Soest MD6 9:40 Fletiomare (M.H.C.)
  Fletiomare MD10 Amersfoort MD8 9:00 Fletiomare (M.H.C.)
  Fletiomare MD10 Soest MD6 10:20 Fletiomare (M.H.C.)
  Haaskamp MD3 Leerdam MD2 11:40 Slag, De
  Hoevelaken MD3 Haaskamp MD3 11:00 Slag, De
  Leerdam MD2 Hoevelaken MD3 12:20 Slag, De
ZONDAG 6 JANUARI 2019
  Amersfoort MD8 Rijnvliet MD4 11:40 Slag, De
  Haaskamp MD3 Fletiomare MD10 10:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Hoevelaken MD3 Amersfoort MD8 11:00 Slag, De
  Hoevelaken MD3 Rijnvliet MD4 12:20 Slag, De
  Leerdam MD2 Fletiomare MD10 11:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MD2 Haaskamp MD3 10:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZONDAG 13 JANUARI 2019
  Fletiomare MD10 Rijnvliet MD4 10:20 Olympos, Sportcentrum
  Hoevelaken MD3 Fletiomare MD10 9:40 Olympos, Sportcentrum
  Leerdam MD2 Amersfoort MD8 11:40 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Rijnvliet MD4 Hoevelaken MD3 9:00 Olympos, Sportcentrum
  Soest MD6 Amersfoort MD8 11:00 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Soest MD6 Leerdam MD2 12:20 Engh, Optisport Sportboulevard D
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Amersfoort MD8 Leerdam MD2 10:20 Veluwehal Barneveld
  Amersfoort MD8 Hoevelaken MD3 9:00 Veluwehal Barneveld
  Haaskamp MD3 Rijnvliet MD4 11:00 Allemanswaard
  Haaskamp MD3 Soest MD6 12:20 Allemanswaard
  Hoevelaken MD3 Leerdam MD2 9:40 Veluwehal Barneveld
  Soest MD6 Rijnvliet MD4 11:40 Allemanswaard
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Fletiomare MD10 Leerdam MD2 9:40 Olympos, Sportcentrum
  Haaskamp MD3 Hoevelaken MD3 9:40 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Rijnvliet MD4 Leerdam MD2 10:20 Olympos, Sportcentrum
  Rijnvliet MD4 Fletiomare MD10 9:00 Olympos, Sportcentrum
  Soest MD6 Haaskamp MD3 10:20 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Soest MD6 Hoevelaken MD3 9:00 Engh, Optisport Sportboulevard D
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Fletiomare MD10 Hoevelaken MD3 9:00 Fletiomare (M.H.C.)
  Hoevelaken MD3 Soest MD6 9:40 Fletiomare (M.H.C.)
  Soest MD6 Fletiomare MD10 10:20 Fletiomare (M.H.C.)

Mededelingen


Uitslagen

D1 zaal - Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 : 1-5
D1 zaal - U.S.H.C. D7 : 3-4
JD1 zaal - 't Spandersbosch JD2 : 0-3
JD1 zaal - Doornse Hockey Club JD1 : 2-3
MB1 zaal - MHC Fletiomare MB8 : 2-0
MB1 zaal - SV Kampong Hockey MB11 : 2-2
MD1 zaal - MHC Fletiomare MD9 : 7-1
MD1 zaal - MHC Woerden MD3 : 3-0
MD2 zaal - MHC Soest MD6 : 0-2

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes A2 zaal
2.     Meisjes A1 zaal
3.     Meisjes D2
4.     Meisjes D1 zaal
5.     Meisjes D1

Hele clubcompetitie