Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links

Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis De Punt
Sportpunt 3
4142 WP Leerdam
Telefoonnummer clubhuis: 0345-615622
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes E1 8-tal zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Marc Rimmelzwaan
Teammanagement Joyce Laponder
Coach Michel Laponder
Trainer Charlotte van der Heiden
Trainer Robine de Graaf

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 jan 44233 HC Kromme Rijn M8E4
5
09:25 10:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
27 jan 44243 MHV Maarssen M8E5
5
10:45 11:20 uit Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
10 feb 44235 HC Kromme Rijn M8E3
55
14:55 16:20 thuis Veluwehal Barneveld
  Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: veld 2
 
10 feb 44234 Gooische Hockey Club M8E4
55
13:35 15:00 thuis Veluwehal Barneveld
  Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: veld 2
 
16 feb 44222 H.C. Eemvallei M8E4
25
09:25 10:20 uit Olympos, Sportcentrum
  Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 1 (geel)
 
16 feb 44232 MHV Maarssen M8E5
25
08:05 09:00 thuis Olympos, Sportcentrum
  Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 1 (geel)
 
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
  Eemvallei M8E4 Kromme Rijn M8E3 16:20 Sportdome Bunnik
  Gooische M8E4 Eemvallei M8E4 15:40 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn M8E3 Gooische M8E4 15:00 Sportdome Bunnik
ZONDAG 6 JANUARI 2019
  Gooische M8E4 Maarssen M8E5 16:20 Blijk, De
  Gooische M8E4 Kromme Rijn M8E4 15:00 Blijk, De
  Kromme Rijn M8E4 Maarssen M8E5 15:40 Blijk, De
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Kromme Rijn M8E3 Kromme Rijn M8E4 9:00 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn M8E3 Eemvallei M8E4 10:20 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn M8E4 Eemvallei M8E4 9:40 Sportdome Bunnik
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Leerdam M8E1 Kromme Rijn M8E4 10:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Maarssen M8E5 Leerdam M8E1 11:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Maarssen M8E5 Kromme Rijn M8E4 10:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Gooische M8E4 Kromme Rijn M8E3 9:40 OVVO-Hal
  Kromme Rijn M8E3 Maarssen M8E5 10:15 OVVO-Hal
  Maarssen M8E5 Gooische M8E4 9:00 OVVO-Hal
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Eemvallei M8E4 Maarssen M8E5 14:20 Veluwehal Barneveld
  Eemvallei M8E4 Kromme Rijn M8E4 13:00 Veluwehal Barneveld
  Kromme Rijn M8E4 Gooische M8E4 13:40 Veluwehal Barneveld
  Leerdam M8E1 Kromme Rijn M8E3 16:20 Veluwehal Barneveld
  Leerdam M8E1 Gooische M8E4 15:00 Veluwehal Barneveld
  Maarssen M8E5 Kromme Rijn M8E3 15:40 Veluwehal Barneveld
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Eemvallei M8E4 Leerdam M8E1 10:20 Olympos, Sportcentrum
  Leerdam M8E1 Maarssen M8E5 9:00 Olympos, Sportcentrum
  Maarssen M8E5 Eemvallei M8E4 9:40 Olympos, Sportcentrum

Mededelingen


Uitslagen

D1 zaal - Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 : 1-5
D1 zaal - U.S.H.C. D7 : 3-4
JD1 zaal - 't Spandersbosch JD2 : 0-3
JD1 zaal - Doornse Hockey Club JD1 : 2-3
MB1 zaal - MHC Fletiomare MB8 : 2-0
MB1 zaal - SV Kampong Hockey MB11 : 2-2
MD1 zaal - MHC Fletiomare MD9 : 7-1
MD1 zaal - MHC Woerden MD3 : 3-0
MD2 zaal - MHC Soest MD6 : 0-2

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes A2 zaal
2.     Meisjes A1 zaal
3.     Meisjes D2
4.     Meisjes D1 zaal
5.     Meisjes D1

Hele clubcompetitie