Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links

Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis De Punt
Sportpunt 3
4142 WP Leerdam
Telefoonnummer clubhuis: 0345-615622
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Dames 1 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Trainer Toosje Idema
Coach Diederik Schipper
Coach Thierry la Rooy
Trainer Robert van der Vlugt

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
16 dec 32963 SV Kampong Hockey D19
40
10:30 11:40 thuis Thijs vd Polshal
  Thijs vd Polshal
Jozef Israelslaan 58
3443CT WOERDEN
hal: 1
 
16 dec 32971 MHC Woerden D1
40
09:50 11:00 uit Thijs vd Polshal
  Thijs vd Polshal
Jozef Israelslaan 58
3443CT WOERDEN
hal: 1
 
19 jan 41384 SV Kampong Hockey D19
30
17:20 18:20 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
19 jan 41070 SV Phoenix D8
30
16:40 17:40 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
3 feb 34559 U.S.H.C. D7
5
12:45 13:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
3 feb 34787 Zwaluwen Utrecht D5
5
11:25 12:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
17 feb 37979 MHC Woerden D1
45
15:05 16:20 thuis Noort Sijde, De
  Noort Sijde, De
Touwslag 1
3421JH OUDEWATER
hal: veld 1
 
17 feb 37691 Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2
45
14:25 15:40 uit Noort Sijde, De
  Noort Sijde, De
Touwslag 1
3421JH OUDEWATER
hal: veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwaluwen D5 4 12 4 0 0 13 1 0
2 USHC D7 4 7 2 1 1 9 7 0
3 Baarn D2 2 4 1 1 0 7 3 0
4 Kampong D19 2 3 1 0 1 2 2 0
5 Phoenix D8 4 3 1 0 3 2 5 0
6 Woerden D1 4 3 1 0 3 5 10 0
7 Leerdam D1 4 3 1 0 3 5 15 0

Uitslagenmatrix
  Baarn D2Woerden D1USHC D7Phoenix D8Zwaluwen D5Kampong D19Leerdam D1
Baarn D2   2-2
Woerden D1   1-3 1-2 1-4
USHC D7   4-3
Phoenix D8   0-1
Zwaluwen D5 2-0   6-0
Kampong D19 1-2 1-0  
Leerdam D1 1-5 1-0  

Uitslagen
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Kampong D19 USHC D7 1-0 Definitief
.. Leerdam D1 Phoenix D8 1-0 Definitief
.. Zwaluwen D5 Leerdam D1 6-0 Definitief
.. Zwaluwen D5 Phoenix D8 2-0 Definitief
.. Kampong D19 Woerden D1 1-2 Definitief
.. Woerden D1 USHC D7 1-3 Definitief
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Woerden D1 Phoenix D8 1-2 Definitief
.. USHC D7 Leerdam D1 4-3 Definitief
.. Baarn D2 USHC D7 2-2 Definitief
.. Leerdam D1 Baarn D2 1-5 Definitief
.. Woerden D1 Zwaluwen D5 1-4 Definitief
.. Phoenix D8 Zwaluwen D5 0-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
  Leerdam D1 Kampong D19 11:40 Thijs vd Polshal
  Phoenix D8 Baarn D2 15:40 Kampong (S.V.)
  USHC D7 Phoenix D8 16:20 Kampong (S.V.)
  USHC D7 Baarn D2 15:00 Kampong (S.V.)
  Woerden D1 Kampong D19 12:20 Thijs vd Polshal
  Woerden D1 Leerdam D1 11:00 Thijs vd Polshal
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
  Baarn D2 Woerden D1 20:20 Trits, Sportcentrum De
  Baarn D2 Zwaluwen D5 19:00 Trits, Sportcentrum De
  Kampong D19 Leerdam D1 18:20 Kampong (S.V.)
  Kampong D19 Phoenix D8 17:00 Kampong (S.V.)
  Phoenix D8 Leerdam D1 17:40 Kampong (S.V.)
  Zwaluwen D5 Woerden D1 19:40 Trits, Sportcentrum De
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Baarn D2 Phoenix D8 17:00 Weetabix Hal Laren
  Kampong D19 Baarn D2 18:20 Weetabix Hal Laren
  Leerdam D1 Zwaluwen D5 12:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam D1 USHC D7 13:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Phoenix D8 Kampong D19 17:40 Weetabix Hal Laren
  Zwaluwen D5 USHC D7 12:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Baarn D2 Kampong D19 15:40 Galgenwaard
  Phoenix D8 USHC D7 18:20 DOSC
  Phoenix D8 Woerden D1 17:00 DOSC
  USHC D7 Woerden D1 17:40 DOSC
  Zwaluwen D5 Kampong D19 16:20 Galgenwaard
  Zwaluwen D5 Baarn D2 15:00 Galgenwaard
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Baarn D2 Leerdam D1 15:40 Noort Sijde, De
  Kampong D19 Zwaluwen D5 15:40 Olympos, Sportcentrum
  Leerdam D1 Woerden D1 16:20 Noort Sijde, De
  USHC D7 Zwaluwen D5 15:00 Olympos, Sportcentrum
  USHC D7 Kampong D19 16:20 Olympos, Sportcentrum
  Woerden D1 Baarn D2 15:00 Noort Sijde, De

Mededelingen


Uitslagen

D1 zaal - Baarnse Mixed Hockey Vereniging D2 : 1-5
D1 zaal - U.S.H.C. D7 : 3-4
JD1 zaal - 't Spandersbosch JD2 : 0-3
JD1 zaal - Doornse Hockey Club JD1 : 2-3
MB1 zaal - MHC Fletiomare MB8 : 2-0
MB1 zaal - SV Kampong Hockey MB11 : 2-2
MD1 zaal - MHC Fletiomare MD9 : 7-1
MD1 zaal - MHC Woerden MD3 : 3-0
MD2 zaal - MHC Soest MD6 : 0-2

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes A2 zaal
2.     Meisjes A1 zaal
3.     Meisjes D2
4.     Meisjes D1 zaal
5.     Meisjes D1

Hele clubcompetitie