Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Dames 1

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Diederik Schipper
Coach Thierry la Rooy
Teammanagement Miriam Mulder
Trainer Floris Bel
Trainer Toosje Idema

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
17 nov 4210 Schaerweijde D10
30
13:30 14:30 uit route
24 nov 4280 U.S.H.C. D14
13:45 14:15 thuis Veld 1
8 mrt 4474 Hockeyclub Amersfoort D3
thuis
15 mrt 4726 U.S.H.C. D12
30
uit route
22 mrt 4891 MHV Maarssen D5
thuis
29 mrt 5046 Zwaluwen Utrecht D9
30
uit route
5 apr 5309 SV Kampong Hockey D23
thuis
19 apr 5562 SV Kampong Hockey D24
30
uit route
10 mei 5727 HC Kromme Rijn D2
thuis
17 mei 11058 MHC Fletiomare D4
35
uit route
7 jun 6209 Schaerweijde D10
thuis
14 jun 6494 U.S.H.C. D14
30
uit route
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kromme Rijn D2 8 19 6 1 1 31 10 0
2 Amersfoort D3 7 14 5 2 0 17 10 3
3 Maarssen D5 8 14 4 2 2 17 15 0
4 Kampong D24 7 13 4 1 2 21 13 0
5 Leerdam D1 8 13 4 1 3 27 20 0
6 USHC D14 8 13 4 1 3 22 23 0
7 Kampong D23 7 10 3 1 3 16 16 0
8 Schaerweijde D10 9 10 3 1 5 11 15 0
9 USHC D12 7 9 2 3 2 14 8 0
10 Zwaluwen D9 9 4 1 1 7 9 27 0
11 Fletiomare D4 8 0 0 0 8 7 35 0

Uitslagenmatrix
  Leerdam D1Amersfoort D3Kampong D23Kampong D24Maarssen D5Schaerweijde D10USHC D12USHC D14Fletiomare D4Zwaluwen D9Kromme Rijn D2 (O)
Leerdam D1   4-2 2-2 8-1 4-1
Amersfoort D3 3-2   1-0 3-3 6-4
Kampong D23 3-5   3-5 4-1 3-2
Kampong D24 1-1   3-0 5-1
Maarssen D5 3-2   1-0 2-4 1-3
Schaerweijde D10 0-1 1-2 0-0   2-4
USHC D12 0-0 4-1   5-0 1-1
USHC D14 0-4 0-2 3-2   4-2
Fletiomare D4 2-3 1-2   1-5
Zwaluwen D9 1-3 0-5 1-4 0-3 3-0  
Kromme Rijn D2 (O) 5-0 7-1 2-2 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. USHC D14 Schaerweijde D10 0-2 Definitief
.. Amersfoort D3 Leerdam D1 3-2 Definitief
.. USHC D12 Fletiomare D4 5-0 Definitief
.. Maarssen D5 Kromme Rijn D2 (O) 1-3 Definitief
.. Zwaluwen D9 Kampong D24 0-5 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Kampong D24 Kampong D23 1-1 Definitief
.. Leerdam D1 USHC D12 2-2 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) Zwaluwen D9 3-0 Definitief
.. Fletiomare D4 Maarssen D5 2-3 Definitief
.. Schaerweijde D11 USHC D14 1-6 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Kampong D24 Schaerweijde D11 13-0 Definitief
.. Kampong D23 Kromme Rijn D2 (O) 3-2 Definitief
.. Amersfoort D3 USHC D14 6-4 Definitief
.. Zwaluwen D9 Fletiomare D4 3-0 Definitief
.. Maarssen D5 Leerdam D1 3-2 Definitief
.. USHC D12 Schaerweijde D10 4-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. USHC D14 USHC D12 3-2 Definitief
.. Schaerweijde D11 Amersfoort D3 0-2 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) Kampong D24 7-1 Definitief
.. Leerdam D1 Zwaluwen D9 4-1 Definitief
.. Schaerweijde D10 Maarssen D5 0-0 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Zwaluwen D9 Schaerweijde D10 0-3 Definitief
.. USHC D12 Amersfoort D3 0-0 Definitief
.. Kampong D23 Leerdam D1 3-5 Definitief
.. Maarssen D5 USHC D14 2-4 Definitief
.. Kampong D24 Fletiomare D4 5-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Leerdam D1 Kampong D24 4-2 Definitief
.. Fletiomare D4 Kromme Rijn D2 (O) 1-5 Definitief
.. USHC D14 Zwaluwen D9 4-2 Definitief
.. Amersfoort D3 Maarssen D5 3-3 Definitief
.. Schaerweijde D10 Kampong D23 1-2 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Schaerweijde D10 Amersfoort D3 0-1 Definitief
WOENSDAG 23 OKTOBER 2019
.. Kampong D23 Fletiomare D4 4-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Kampong D24 Schaerweijde D10 3-0 Definitief
.. Zwaluwen D9 Amersfoort D3 1-3 Definitief
.. Kampong D23 USHC D14 3-5 Definitief
.. Maarssen D5 USHC D12 1-0 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) Leerdam D1 5-0 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Amersfoort D3 Kampong D23 1-0 Definitief
.. Leerdam D1 Fletiomare D4 8-1 Definitief
.. USHC D14 Kampong D24 0-4 Definitief
.. Schaerweijde D10 Kromme Rijn D2 (O) 2-4 Definitief
.. USHC D12 Zwaluwen D9 1-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Fletiomare D4 Schaerweijde D10 1-2 Definitief
.. Kromme Rijn D2 (O) USHC D14 2-2 Definitief
.. Zwaluwen D9 Maarssen D5 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Amersfoort D3 Kromme Rijn D2 (O) 10:45 Sportpark 'Birkhoven'
  Maarssen D5 Kampong D23 17:20 Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde D10 Leerdam D1 14:30 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D12 Kampong D24 11:40 Sportpark 'Olympos'
  USHC D14 Fletiomare D4 16:25 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Fletiomare D4 Amersfoort D3 16:30 Fletiomare Novum
  Kampong D23 Zwaluwen D9 14:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D24 Maarssen D5 16:30 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D2 (O) USHC D12 11:00 Sportpark Tolhuislaan
  Leerdam D1 USHC D14 14:15 Sportpark Glaspark
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  Kampong D23 USHC D12 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D24 Amersfoort D3 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 8 MAART 2020
  Fletiomare D4 USHC D12 Fletiomare Novum
  Kampong D24 Zwaluwen D9 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D2 (O) Maarssen D5 Sportpark Tolhuislaan
  Leerdam D1 Amersfoort D3 Sportpark Glaspark
  Schaerweijde D10 USHC D14 Krakelingweg (Schaerweijde)
ZONDAG 15 MAART 2020
  Amersfoort D3 Schaerweijde D10 Sportpark 'Birkhoven'
  Kampong D23 Kampong D24 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D5 Fletiomare D4 Sportpark Oostwaard
  USHC D12 Leerdam D1 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D9 Kromme Rijn D2 (O) Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 22 MAART 2020
  Fletiomare D4 Zwaluwen D9 Fletiomare Novum
  Kromme Rijn D2 (O) Kampong D23 Sportpark Tolhuislaan
  Leerdam D1 Maarssen D5 Sportpark Glaspark
  Schaerweijde D10 USHC D12 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D14 Amersfoort D3 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 29 MAART 2020
  Fletiomare D4 Kampong D23 Fletiomare Novum
  Kampong D24 Kromme Rijn D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen D5 Schaerweijde D10 Sportpark Oostwaard
  USHC D12 USHC D14 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D9 Leerdam D1 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Amersfoort D3 USHC D12 Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare D4 Kampong D24 Fletiomare Novum
  Leerdam D1 Kampong D23 Sportpark Glaspark
  Schaerweijde D10 Zwaluwen D9 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D14 Maarssen D5 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Kampong D23 Schaerweijde D10 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D24 Leerdam D1 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D2 (O) Fletiomare D4 Sportpark Tolhuislaan
  Maarssen D5 Amersfoort D3 Sportpark Oostwaard
  Zwaluwen D9 USHC D14 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 10 MEI 2020
  Amersfoort D3 Zwaluwen D9 Sportpark 'Birkhoven'
  Leerdam D1 Kromme Rijn D2 (O) Sportpark Glaspark
  Schaerweijde D10 Kampong D24 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D12 Maarssen D5 Sportpark 'Olympos'
  USHC D14 Kampong D23 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Fletiomare D4 Leerdam D1 Fletiomare Novum
  Kampong D23 Amersfoort D3 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D24 USHC D14 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D2 (O) Schaerweijde D10 Sportpark Tolhuislaan
  Zwaluwen D9 USHC D12 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 24 MEI 2020
  Amersfoort D3 Kampong D24 Sportpark 'Birkhoven'
  Maarssen D5 Zwaluwen D9 Sportpark Oostwaard
  Schaerweijde D10 Fletiomare D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D12 Kampong D23 Sportpark 'Olympos'
  USHC D14 Kromme Rijn D2 (O) Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Fletiomare D4 USHC D14 Fletiomare Novum
  Kampong D23 Maarssen D5 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D24 USHC D12 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromme Rijn D2 (O) Amersfoort D3 Sportpark Tolhuislaan
  Leerdam D1 Schaerweijde D10 Sportpark Glaspark
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Amersfoort D3 Fletiomare D4 Sportpark 'Birkhoven'
  Maarssen D5 Kampong D24 Sportpark Oostwaard
  USHC D12 Kromme Rijn D2 (O) Sportpark 'Olympos'
  USHC D14 Leerdam D1 Sportpark 'Olympos'
  Zwaluwen D9 Kampong D23 Sportpark Nieuw Welgelegen

Mededelingen


Uitslagen

H1  - SV Kampong Hockey H28 : 5-2
JD1 - Hockey Club Houten JD3 : 6-2
MA1  - MHC Leusden MA2 : 0-1
MA2 - Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA3 : 3-2
MA3 - Hockey Club Naarden MA9 : 7-0
MB1 - MHC Muiderberg MB2 : 7-1
MC1 - HMHC MC6 : 1-2
MC2 - M.H.C. Hoevelaken MC2 : 0-9

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Jongens D1
2.     Meisjes C1
3.     Meisjes D1
4.     Heren 1
5.     Dames 1

Hele clubcompetitie