Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig
  • Robine de Graaf
  • Jeroen de Korte

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes A2

Teamfoto

Teamondersteuning
Teammanagement Petra Van Breda
Coach Wim Kanneworff
Trainer Ouder(s) Team De
Trainer Sjoerd van der Sluijs
Coach Jan-Willem Linschoten

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 34537 Zwaluwen Utrecht MA3
30
uit route
7 mrt 15513 HMHC MA6
45
uit route
14 mrt 15647 Almeerse HC MA4
thuis
21 mrt 15727 SV Kampong Hockey MA9
thuis
28 mrt 15811 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA3
30
uit route
4 apr 15887 Hockey Club Naarden MA4
thuis
18 apr 15946 MHC Soest MA5
45
uit route
9 mei 16047 Zwaluwen Utrecht MA3
thuis
16 mei 16127 HMHC MA6
thuis
6 jun 16211 Almeerse HC MA4
60
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden MA4 5 13 4 1 0 14 5 0
2 Almere MA4 5 12 4 0 1 16 9 0
3 Soest MA5 5 7 2 1 2 11 14 0
4 Leerdam MA2 4 6 2 0 2 9 7 0
5 Hilversum MA6 5 5 1 2 2 13 11 0
6 Zwaluwen MA3 4 5 1 2 1 8 7 0
7 Kampong MA9 4 3 1 0 3 5 13 0
8 Shinty MA3 4 0 0 0 4 6 16 0

Uitslagenmatrix
  Almere MA4Shinty MA3Naarden MA4Hilversum MA6Leerdam MA2Kampong MA9Soest MA5Zwaluwen MA3
Almere MA4   4-1 3-1
Shinty MA3 3-6   0-4
Naarden MA4 3-1   2-0 3-0
Hilversum MA6 1-2 3-3   4-5
Leerdam MA2 3-2   4-0
Kampong MA9 3-2   1-4
Soest MA5 3-1   2-2
Zwaluwen MA3 1-3 1-1  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Soest MA5 Zwaluwen MA3 2-2 Definitief
.. Kampong MA9 Leerdam MA2 3-2 Definitief
.. Shinty MA3 Almere MA4 3-6 Definitief
.. Hilversum MA6 Naarden MA4 3-3 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Almere MA4 Soest MA5 3-1 Definitief
.. Zwaluwen MA3 Hilversum MA6 1-1 Definitief
.. Naarden MA4 Kampong MA9 3-0 Definitief
.. Leerdam MA2 Shinty MA3 3-2 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Kampong MA9 Zwaluwen MA3 1-4 Definitief
.. Soest MA5 Shinty MA3 3-1 Definitief
.. Hilversum MA6 Almere MA4 1-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Naarden MA4 Leerdam MA2 2-0 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Shinty MA3 Hilversum MA6 0-4 Definitief
.. Almere MA4 Kampong MA9 4-1 Definitief
.. Zwaluwen MA3 Naarden MA4 1-3 Definitief
.. Leerdam MA2 Soest MA5 4-0 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Hilversum MA6 Soest MA5 4-5 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Naarden MA4 Almere MA4 3-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Kampong MA9 Shinty MA3 Laan van Maarschalkerweerd
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  Zwaluwen MA3 Leerdam MA2 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Almere MA4 Zwaluwen MA3 Sportp. 'Klein Brandt'
  Hilversum MA6 Leerdam MA2 Sportp. Loosdrecht
  Shinty MA3 Naarden MA4 Beerschoten-Willinksburg
  Soest MA5 Kampong MA9 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Kampong MA9 Hilversum MA6 Laan van Maarschalkerweerd
  Leerdam MA2 Almere MA4 Sportpark Glaspark
  Naarden MA4 Soest MA5 Sportpark 'Naarden'
  Zwaluwen MA3 Shinty MA3 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Almere MA4 Shinty MA3 Sportp. 'Klein Brandt'
  Leerdam MA2 Kampong MA9 Sportpark Glaspark
  Naarden MA4 Hilversum MA6 Sportpark 'Naarden'
  Zwaluwen MA3 Soest MA5 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Hilversum MA6 Zwaluwen MA3 Sportp. Loosdrecht
  Kampong MA9 Naarden MA4 Laan van Maarschalkerweerd
  Shinty MA3 Leerdam MA2 Beerschoten-Willinksburg
  Soest MA5 Almere MA4 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Almere MA4 Hilversum MA6 Sportp. 'Klein Brandt'
  Leerdam MA2 Naarden MA4 Sportpark Glaspark
  Shinty MA3 Soest MA5 Beerschoten-Willinksburg
  Zwaluwen MA3 Kampong MA9 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Hilversum MA6 Shinty MA3 Sportp. Loosdrecht
  Kampong MA9 Almere MA4 Laan van Maarschalkerweerd
  Naarden MA4 Zwaluwen MA3 Sportpark 'Naarden'
  Soest MA5 Leerdam MA2 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Almere MA4 Naarden MA4 Sportp. 'Klein Brandt'
  Leerdam MA2 Zwaluwen MA3 Sportpark Glaspark
  Shinty MA3 Kampong MA9 Beerschoten-Willinksburg
  Soest MA5 Hilversum MA6 Sportpark Bosstraat
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Kampong MA9 Soest MA5 Laan van Maarschalkerweerd
  Leerdam MA2 Hilversum MA6 Sportpark Glaspark
  Naarden MA4 Shinty MA3 Sportpark 'Naarden'
  Zwaluwen MA3 Almere MA4 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Almere MA4 Leerdam MA2 Sportp. 'Klein Brandt'
  Hilversum MA6 Kampong MA9 Sportp. Loosdrecht
  Shinty MA3 Zwaluwen MA3 Beerschoten-Willinksburg
  Soest MA5 Naarden MA4 Sportpark Bosstraat

Mededelingen


Uitslagen

TX1 zaal - SV Kampong Hockey TX1 : 1-5
TX1 zaal - Almeerse HC TX1 : 1-0
H1 zaal - Hockey Club Zeewolde H2 : 4-4
H1 zaal - SV Phoenix HJ1 : 4-2
MA2 zaal - Hockeyclub Amersfoort MA6 : 0-2
MA2 zaal - HC IJsseloever MA4 : 0-2
MA3 zaal - MMHC Voordaan MA3 : 2-2
MB1 zaal - MHC Muiderberg MB2 : 3-2
MB1 zaal - MHCN MB4 : 3-1

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Jongens D1
2.     Meisjes D1
3.     Jongens D1 zaal
4.     Trimhockey mixed zaal
5.     Meisjes C1 zaal

Hele clubcompetitie