Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Jongens E1 8-tal

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Henry Verbeek
Coach Ralf Arents
Teammanagement Vanessa Dozy
Trainer Ouder(s) Team De
Trainer Remco den Hartog

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 sep 55 't Spandersbosch J8E4
45
07:30 08:45 uit route
   deel CD  
28 sep 97 HMHC J8E3
09:35 10:05 thuis Veld 1
5 okt 124 Hockeyclub UNO J8E1
08:00 08:30 thuis Veld 1
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 21 SEPTEMBER 2019
  Almere J8E3 Gooische J8E6 9:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Hilversum J8E3 UNO J8E1 8:45 Sportp. Loosdrecht
  Phoenix J8E3 Montfoort J8E1 12:45 Sportpark Koeburgweg
  Spandersbosch J8E4 Leerdam J8E1 8:45 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2019
  Gooische J8E6 Spandersbosch J8E4 8:30 einde v/d Meerweg (Gooische)
  Leerdam J8E1 Hilversum J8E3 10:05 Sportpark Glaspark
  Montfoort J8E1 Almere J8E3 10:15 Sportp. 'Parklaan'
  Phoenix J8E3 UNO J8E1 14:00 Sportpark Koeburgweg
ZATERDAG 5 OKTOBER 2019
  Almere J8E3 Phoenix J8E3 8:45 Sportp. 'Klein Brandt'
  Hilversum J8E3 Gooische J8E6 8:45 Sportp. Loosdrecht
  Leerdam J8E1 UNO J8E1 8:30 Sportpark Glaspark
  Spandersbosch J8E4 Montfoort J8E1 9:15 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)

Mededelingen
  • Hockey Technische Zaken (3)
  • Algemeen (1)
  • In het nieuws (2)
  • Glaspark nieuws (1)
  • Scheidsrechterssecretariaat (1)
  • App (1)


Uitslagen

D1  - U.S.H.C. D12 : 2-2
H1  - HC Rijnvliet H3 : 4-0
JD1 - HC Geldermalsen JD1 : 4-2
MA1  - HC IJsseloever MA2 : 0-2
MA2 - Hockey Club Naarden MA8 : 2-7
MA3 - HC IJsseloever MA4 : 2-2
MB1 - MHV Maarssen MB6 : 3-0
MC1 - VMHC Spitsbergen MC5 : 3-2

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes D1
2.     Heren 1
3.     Meisjes C1
4.     Jongens D1
5.     Trimhockey mixed

Hele clubcompetitie