Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Jongens E1 6-tal

Teamfoto

Teamondersteuning
Teammanagement Bianca Spoolder
Coach Enrico Simons
Coach Marnix de Bruijn
Trainer Ouder(s) Team De
Trainer Remco den Hartog

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 sep 60 Dorsteti J6E1
08:00 08:30 thuis Veld 1
28 sep 94 MHV Maarssen J6E4
30
10:00 11:00 uit route
5 okt 114 SV Phoenix J6E4
09:35 10:05 thuis Veld 1
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 21 SEPTEMBER 2019
  Houten J6E3 Phoenix J6E4 10:00 Groene Hoon
  IJsseloever J6E2 Maarssen J6E4 8:45 Sportp. IJsseloever
  Leerdam J6E1 Dorsteti J6E1 8:30 Sportpark Glaspark
  Montfoort J6E1 Kampong J6E8 8:30 Sportp. 'Parklaan'
ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2019
  Dorsteti J6E1 Montfoort J6E1 10:00 Sportpark Mariënhoeve
  Kampong J6E8 Houten J6E3 11:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Maarssen J6E4 Leerdam J6E1 11:00 Sportpark Oostwaard
  Phoenix J6E4 IJsseloever J6E2 10:00 Sportpark Koeburgweg
ZATERDAG 5 OKTOBER 2019
  Dorsteti J6E1 Kampong J6E8 9:00 Sportpark Mariënhoeve
  IJsseloever J6E2 Houten J6E3 8:45 Sportp. IJsseloever
  Leerdam J6E1 Phoenix J6E4 10:05 Sportpark Glaspark
  Montfoort J6E1 Maarssen J6E4 8:40 Sportp. 'Parklaan'

Mededelingen
  • Hockey Technische Zaken (3)
  • Algemeen (1)
  • In het nieuws (2)
  • Glaspark nieuws (1)
  • Scheidsrechterssecretariaat (1)
  • App (1)


Uitslagen

D1  - U.S.H.C. D12 : 2-2
H1  - HC Rijnvliet H3 : 4-0
JD1 - HC Geldermalsen JD1 : 4-2
MA1  - HC IJsseloever MA2 : 0-2
MA2 - Hockey Club Naarden MA8 : 2-7
MA3 - HC IJsseloever MA4 : 2-2
MB1 - MHV Maarssen MB6 : 3-0
MC1 - VMHC Spitsbergen MC5 : 3-2

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes D1
2.     Heren 1
3.     Meisjes C1
4.     Jongens D1
5.     Trimhockey mixed

Hele clubcompetitie