Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Jongens E1 8-tal zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Trainer Ouder(s) Team De
Trainer Remco den Hartog
Coach Henry Verbeek
Coach Ralf Arents
Teammanagement Vanessa Dozy

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 18634 Gooische Hockey Club J8E5
50
10:00 11:20 uit Blijk, De
  Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: veld 1
 
15 dec 18622 Huizer HC J8E3
50
09:20 10:40 uit Blijk, De
  Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: veld 1
 
12 jan 18886 MHC Fletiomare J8E6
5
10:45 11:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
12 jan 18874 Huizer HC J8E3
5
09:25 10:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
18 jan 18667 MHC Fletiomare J8E6
45
12:25 13:40 uit Lieberg, Optisport De
  Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
18 jan 18658 't Spandersbosch J8E3
45
13:05 14:20 thuis Lieberg, Optisport De
  Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
9 feb 18586 Hockeyclub Montfoort J8E1
35
11:15 12:20 thuis Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
9 feb 18609 't Spandersbosch J8E3
35
10:35 11:40 uit Hofland
  Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Gooische J8E5 Huizen J8E3 10:00 Blijk, De
  Gooische J8E5 Leerdam J8E1 11:20 Blijk, De
  Huizen J8E3 Leerdam J8E1 10:40 Blijk, De
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Huizen J8E3 Fletiomare J8E6 11:40 Hofland
  Montfoort J8E1 Huizen J8E3 11:00 Hofland
  Montfoort J8E1 Fletiomare J8E6 12:20 Hofland
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Fletiomare J8E6 Gooische J8E5 12:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Huizen J8E3 Montfoort J8E1 10:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam J8E1 Fletiomare J8E6 11:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam J8E1 Huizen J8E3 10:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Spandersbosch J8E3 Gooische J8E5 13:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Spandersbosch J8E3 Montfoort J8E1 12:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Fletiomare J8E6 Leerdam J8E1 13:40 Lieberg, Optisport De
  Leerdam J8E1 Spandersbosch J8E3 14:20 Lieberg, Optisport De
  Spandersbosch J8E3 Fletiomare J8E6 13:00 Lieberg, Optisport De
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Gooische J8E5 Spandersbosch J8E3 13:40 Wolfskamer, De
  Huizen J8E3 Spandersbosch J8E3 14:20 Wolfskamer, De
  Huizen J8E3 Gooische J8E5 13:00 Wolfskamer, De
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Fletiomare J8E6 Montfoort J8E1 11:00 Fletio Dome
  Gooische J8E5 Fletiomare J8E6 12:20 Fletio Dome
  Montfoort J8E1 Gooische J8E5 11:40 Fletio Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Leerdam J8E1 Montfoort J8E1 12:20 Hofland
  Montfoort J8E1 Spandersbosch J8E3 11:00 Hofland
  Spandersbosch J8E3 Leerdam J8E1 11:40 Hofland

Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey mixed - MHC Fletiomare TX2 : 4-1
D1 zaal - Schaerweijde D9 : 0-0
D1 zaal - MHC Woerden D2 : 0-5
JD1 zaal - Gooische Hockey Club JD4 : 2-2
JD1 zaal - Hockey Club Houten JD2 : 3-2
MA1 zaal - MHV Maarssen MA2 : 1-1
MA1 zaal - M.H.C. LELYSTAD MA1 : 4-2
MA2 zaal - SV Kampong Hockey MA8 : 1-5
MA2 zaal - SV Phoenix MA3 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1 zaal
2.     Jongens D1
3.     Meisjes D1
4.     Jongens D1 zaal
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie