Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes E1 8-tal zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Teammanagement Joyce Laponder
Coach Michel Laponder
Coach Danielle Trappenburg-eelkman Rooda
Trainer Charlotte van der Heiden
Trainer Ouder(s) Team De
Trainer Robine de Graaf
Trainer Floor Posthumus
Trainer Lieke Huuskes

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 jan 31335 H.C. Eemvallei M8E4
5
09:25 10:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
5 jan 31336 M.H.C. Weesp M8E4
5
10:45 11:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
12 jan 31342 M.H.C. Barneveld M8E2
54
07:35 09:00 uit Oosterbos
  Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
 
12 jan 31337 Hockeyclub Montfoort M8E2
54
08:15 09:40 thuis Oosterbos
  Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
 
25 jan 31350 Hockeyclub Montfoort M8E2
0
09:10 09:40 uit Aetsveld
  Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: veld 1
 
25 jan 31326 M.H.C. Weesp M8E4
0
08:30 09:00 uit Aetsveld
  Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: veld 1
 
16 feb 31330 H.C. Eemvallei M8E4
0
08:30 09:00 uit Icoon
  Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: veld 1
 
16 feb 31334 Hockeyclub Amersfoort M8E5
0
09:10 09:40 thuis Icoon
  Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Eemvallei M8E4 Weesp M8E4 10:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam M8E1 Eemvallei M8E4 10:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam M8E1 Weesp M8E4 11:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Barneveld M8E2 Montfoort M8E2 10:20 Oosterbos
  Barneveld M8E2 Leerdam M8E1 9:00 Oosterbos
  Leerdam M8E1 Montfoort M8E2 9:40 Oosterbos
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Amersfoort M8E5 Barneveld M8E2 10:20 Oosterbos
  Barneveld M8E2 Weesp M8E4 9:00 Oosterbos
  Weesp M8E4 Amersfoort M8E5 9:40 Oosterbos
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Montfoort M8E2 Weesp M8E4 10:20 Aetsveld
  Montfoort M8E2 Leerdam M8E1 9:40 Aetsveld
  Weesp M8E4 Leerdam M8E1 9:00 Aetsveld
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Amersfoort M8E5 Eemvallei M8E4 10:20 Veluwehal Barneveld
  Barneveld M8E2 Amersfoort M8E5 9:40 Veluwehal Barneveld
  Eemvallei M8E4 Barneveld M8E2 9:00 Veluwehal Barneveld
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Amersfoort M8E5 Weesp M8E4 10:20 Aetsveld
  Montfoort M8E2 Amersfoort M8E5 9:40 Aetsveld
  Weesp M8E4 Montfoort M8E2 9:00 Aetsveld
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Barneveld M8E2 Eemvallei M8E4 9:40 Hofland
  Eemvallei M8E4 Montfoort M8E2 10:20 Hofland
  Montfoort M8E2 Barneveld M8E2 9:00 Hofland
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Eemvallei M8E4 Amersfoort M8E5 10:20 Icoon
  Eemvallei M8E4 Leerdam M8E1 9:00 Icoon
  Leerdam M8E1 Amersfoort M8E5 9:40 Icoon

Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey mixed - MHC Fletiomare TX2 : 4-1
D1 zaal - Schaerweijde D9 : 0-0
D1 zaal - MHC Woerden D2 : 0-5
JD1 zaal - Gooische Hockey Club JD4 : 2-2
JD1 zaal - Hockey Club Houten JD2 : 3-2
MA1 zaal - MHV Maarssen MA2 : 1-1
MA1 zaal - M.H.C. LELYSTAD MA1 : 4-2
MA2 zaal - SV Kampong Hockey MA8 : 1-5
MA2 zaal - SV Phoenix MA3 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1 zaal
2.     Jongens D1
3.     Meisjes D1
4.     Jongens D1 zaal
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie