Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes E2 8-tal zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Trainer Danielle Trappenburg-eelkman Rooda
Trainer Floor Posthumus
Trainer Lieke Huuskes
Coach Peter de Graaf
Coach Marjolein Bovens
Trainer Charlotte van der Heiden
Trainer Ouder(s) Team De
Trainer Robine de Graaf

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 jan 19033 M.H.C. Barneveld M8E1
54
08:55 10:20 uit Oosterbos
  Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
 
5 jan 19076 HMHC M8E3
54
08:15 09:40 thuis Oosterbos
  Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
 
11 jan 19272 HMHC M8E3
45
07:45 09:00 uit Fuik, De
  Fuik, De
Zuidsingel 56
1241HD KORTENHOEF
hal: veld 1
 
11 jan 19329 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty M8E2
45
08:25 09:40 thuis Fuik, De
  Fuik, De
Zuidsingel 56
1241HD KORTENHOEF
hal: veld 1
 
19 jan 19787 M.H.C. Barneveld M8E1
5
12:45 13:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
19 jan 19837 MHC Leusden M8E2
5
11:25 12:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
2 feb 20954 Loenense MHC M8E2
30
08:40 09:40 thuis Hoenderdaal
  Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA DRIEBERGEN-RIJSENBURG
hal: veld 1
 
2 feb 21053 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty M8E2
30
08:00 09:00 uit Hoenderdaal
  Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA DRIEBERGEN-RIJSENBURG
hal: veld 1
 
9 feb 20141 HC IJsseloever M8E1
5
09:25 10:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
9 feb 20082 MHC Leusden M8E2
5
10:45 11:20 uit Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Hilversum M8E3 IJsseloever M8E1 9:00 Dudok Arena, Optisport
  Hilversum M8E3 Leusden M8E2 10:20 Dudok Arena, Optisport
  IJsseloever M8E1 Leusden M8E2 9:40 Dudok Arena, Optisport
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Barneveld M8E1 Hilversum M8E3 9:00 Oosterbos
  Barneveld M8E1 Leerdam M8E2 10:20 Oosterbos
  Leerdam M8E2 Hilversum M8E3 9:40 Oosterbos
  Leusden M8E2 Shinty M8E2 10:20 Schammer Dome
  Leusden M8E2 Loenen M8E2 9:00 Schammer Dome
  Loenen M8E2 Shinty M8E2 9:40 Schammer Dome
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Hilversum M8E3 Leerdam M8E2 9:00 Fuik, De
  IJsseloever M8E1 Barneveld M8E1 9:40 Kockengen Sporthal
  Leerdam M8E2 Shinty M8E2 9:40 Fuik, De
  Loenen M8E2 Barneveld M8E1 10:20 Kockengen Sporthal
  Loenen M8E2 IJsseloever M8E1 9:00 Kockengen Sporthal
  Shinty M8E2 Hilversum M8E3 10:20 Fuik, De
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Barneveld M8E1 Leusden M8E2 12:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Hilversum M8E3 Shinty M8E2 10:40 Bosrand, De
  IJsseloever M8E1 Shinty M8E2 11:20 Bosrand, De
  IJsseloever M8E1 Hilversum M8E3 10:00 Bosrand, De
  Leerdam M8E2 Leusden M8E2 12:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam M8E2 Barneveld M8E1 13:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Barneveld M8E1 Shinty M8E2 10:20 Oosterbos
  Barneveld M8E1 IJsseloever M8E1 9:00 Oosterbos
  Hilversum M8E3 Loenen M8E2 9:40 Schammer Dome
  Leusden M8E2 Hilversum M8E3 9:00 Schammer Dome
  Loenen M8E2 Leusden M8E2 10:20 Schammer Dome
  Shinty M8E2 IJsseloever M8E1 9:40 Oosterbos
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Leerdam M8E2 Loenen M8E2 9:40 Hoenderdaal
  Shinty M8E2 Leerdam M8E2 9:00 Hoenderdaal
  Shinty M8E2 Loenen M8E2 10:20 Hoenderdaal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Barneveld M8E1 Loenen M8E2 13:50 Kockengen Sporthal
  Hilversum M8E3 Barneveld M8E1 13:10 Kockengen Sporthal
  Leerdam M8E2 IJsseloever M8E1 10:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leusden M8E2 Leerdam M8E2 11:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leusden M8E2 IJsseloever M8E1 10:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Loenen M8E2 Hilversum M8E3 12:30 Kockengen Sporthal

Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey mixed - MHC Fletiomare TX2 : 4-1
D1 zaal - Schaerweijde D9 : 0-0
D1 zaal - MHC Woerden D2 : 0-5
JD1 zaal - Gooische Hockey Club JD4 : 2-2
JD1 zaal - Hockey Club Houten JD2 : 3-2
MA1 zaal - MHV Maarssen MA2 : 1-1
MA1 zaal - M.H.C. LELYSTAD MA1 : 4-2
MA2 zaal - SV Kampong Hockey MA8 : 1-5
MA2 zaal - SV Phoenix MA3 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1 zaal
2.     Jongens D1
3.     Meisjes D1
4.     Jongens D1 zaal
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie