Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes E3 8-tal zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Trainer Danielle Trappenburg-eelkman Rooda
Trainer Floor Posthumus
Trainer Lieke Huuskes
Coach Huub Visscher
Coach Jort Uitman
Trainer Charlotte van der Heiden
Trainer Ouder(s) Team De
Trainer Robine de Graaf

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 dec 18828 Schaerweijde M8E6
27
10:10 10:40 thuis Sportdome Bunnik
  Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
 
14 dec 18807 SV Phoenix M8E4
27
09:30 10:00 uit Sportdome Bunnik
  Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 2
 
11 jan 18916 Gooische Hockey Club M8E5
45
14:25 15:40 uit Lieberg, Optisport De
  Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
11 jan 18937 Schaerweijde M8E6
45
15:05 16:20 uit Lieberg, Optisport De
  Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
19 jan 18648 SV Phoenix M8E4
5
09:25 10:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
19 jan 18636 't Spandersbosch M8E6
5
10:45 11:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Leerdam M8E3 Schaerweijde M8E6 10:40 Sportdome Bunnik
  Phoenix M8E4 Schaerweijde M8E6 11:20 Sportdome Bunnik
  Phoenix M8E4 Leerdam M8E3 10:00 Sportdome Bunnik
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Gooische M8E5 Spandersbosch M8E6 9:40 Jan Wever Hal
  Schaerweijde M8E6 Gooische M8E5 9:00 Jan Wever Hal
  Spandersbosch M8E6 Schaerweijde M8E6 10:20 Jan Wever Hal
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Gooische M8E5 Leerdam M8E3 15:40 Lieberg, Optisport De
  Phoenix M8E4 Kampong M8E9 13:40 Lieberg, Optisport De
  Schaerweijde M8E6 Leerdam M8E3 16:20 Lieberg, Optisport De
  Schaerweijde M8E6 Kampong M8E9 15:00 Lieberg, Optisport De
  Spandersbosch M8E6 Gooische M8E5 14:20 Lieberg, Optisport De
  Spandersbosch M8E6 Phoenix M8E4 13:00 Lieberg, Optisport De
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Leerdam M8E3 Spandersbosch M8E6 11:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam M8E3 Phoenix M8E4 10:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Phoenix M8E4 Spandersbosch M8E6 10:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Kampong M8E9 Schaerweijde M8E6 9:00 Kampong (S.V.)
  Schaerweijde M8E6 Spandersbosch M8E6 9:40 Kampong (S.V.)
  Spandersbosch M8E6 Kampong M8E9 10:20 Kampong (S.V.)
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Gooische M8E5 Schaerweijde M8E6 12:20 Korf, De
  Gooische M8E5 Phoenix M8E4 11:40 Korf, De
  Schaerweijde M8E6 Phoenix M8E4 11:00 Korf, De
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Kampong M8E9 Phoenix M8E4 13:00 Kampong (S.V.)
  Kampong M8E9 Gooische M8E5 14:20 Kampong (S.V.)
  Phoenix M8E4 Gooische M8E5 13:40 Kampong (S.V.)

Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey mixed - MHC Fletiomare TX2 : 4-1
D1 zaal - Schaerweijde D9 : 0-0
D1 zaal - MHC Woerden D2 : 0-5
JD1 zaal - Gooische Hockey Club JD4 : 2-2
JD1 zaal - Hockey Club Houten JD2 : 3-2
MA1 zaal - MHV Maarssen MA2 : 1-1
MA1 zaal - M.H.C. LELYSTAD MA1 : 4-2
MA2 zaal - SV Kampong Hockey MA8 : 1-5
MA2 zaal - SV Phoenix MA3 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1 zaal
2.     Jongens D1
3.     Meisjes D1
4.     Jongens D1 zaal
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie