Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes A1 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Teammanagement Ariette Budding
Coach Mandy van Kooten
Coach Peter de Heer
Coach Stanley Telkamp
Trainer Mandy van Kooten
Trainer Stanley Telkamp

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 30854 MHC Fletiomare MA2
30
17:20 18:20 uit Fletio Dome
  Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 1 (Fletiodome)
 
15 dec 30685 SV Kampong Hockey MA4
30
16:40 17:40 uit Fletio Dome
  Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 1 (Fletiodome)
 
19 jan 25708 MHC Muiderberg MA1
5
14:45 15:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
19 jan 25880 Schaerweijde MA3
5
13:25 14:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
25 jan 24514 MHC Fletiomare MA2
30
15:40 16:40 thuis Cultuurcampus
  Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: veld 1
 
25 jan 24688 MHV Maarssen MA2
30
15:00 16:00 uit Cultuurcampus
  Cultuurcampus
Voor de Burchten 2
3452MA VLEUTEN
hal: veld 1
 
9 feb 27422 M.H.C. LELYSTAD MA1
5
11:25 12:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
9 feb 27081 MHC Muiderberg MA1
5
12:45 13:20 uit Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maarssen MA2 4 8 2 2 0 6 4 0
2 Fletiomare MA2 4 7 2 1 1 6 5 0
3 Schaerweijde MA3 4 7 2 1 1 4 3 0
4 Leerdam MA1 4 5 1 2 1 8 7 0
5 Muiderberg MA1 4 3 1 0 3 5 7 0
6 Kampong MA4 2 2 0 2 0 5 5 0
7 Lelystad MA1 2 0 0 0 2 3 6 0

Uitslagenmatrix
  Fletiomare MA2Kampong MA4Maarssen MA2Schaerweijde MA3Muiderberg MA1Lelystad MA1Leerdam MA1
Fletiomare MA2   1-1 1-0 2-0
Kampong MA4  
Maarssen MA2   2-1 2-1
Schaerweijde MA3 2-2   1-0
Muiderberg MA1 4-2 0-1  
Lelystad MA1   2-4
Leerdam MA1 3-3 1-1  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Fletiomare MA2 Maarssen MA2 1-1 Definitief
.. Leerdam MA1 Kampong MA4 3-3 Definitief
.. Maarssen MA2 Muiderberg MA1 2-1 Definitief
.. Schaerweijde MA3 Leerdam MA1 1-0 Definitief
.. Fletiomare MA2 Muiderberg MA1 2-0 Definitief
.. Schaerweijde MA3 Kampong MA4 2-2 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Fletiomare MA2 Schaerweijde MA3 1-0 Definitief
.. Lelystad MA1 Leerdam MA1 2-4 Definitief
.. Leerdam MA1 Maarssen MA2 1-1 Definitief
.. Muiderberg MA1 Schaerweijde MA3 0-1 Definitief
.. Muiderberg MA1 Fletiomare MA2 4-2 Definitief
.. Maarssen MA2 Lelystad MA1 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Fletiomare MA2 Kampong MA4 17:00 Fletio Dome
  Fletiomare MA2 Leerdam MA1 18:20 Fletio Dome
  Kampong MA4 Leerdam MA1 17:40 Fletio Dome
  Lelystad MA1 Maarssen MA2 16:20 Rietlanden, De
  Lelystad MA1 Schaerweijde MA3 15:00 Rietlanden, De
  Schaerweijde MA3 Maarssen MA2 15:40 Rietlanden, De
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Kampong MA4 Schaerweijde MA3 17:00 Kampong (S.V.)
  Maarssen MA2 Schaerweijde MA3 17:40 Kampong (S.V.)
  Maarssen MA2 Kampong MA4 18:20 Kampong (S.V.)
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Fletiomare MA2 Lelystad MA1 16:20 Rietlanden, De
  Kampong MA4 Fletiomare MA2 15:40 Rietlanden, De
  Leerdam MA1 Muiderberg MA1 15:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MA1 Schaerweijde MA3 14:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Lelystad MA1 Kampong MA4 15:00 Rietlanden, De
  Schaerweijde MA3 Muiderberg MA1 14:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Kampong MA4 Lelystad MA1 19:40 Klaas Bouthal
  Leerdam MA1 Fletiomare MA2 16:40 Cultuurcampus
  Maarssen MA2 Leerdam MA1 16:00 Cultuurcampus
  Maarssen MA2 Fletiomare MA2 17:20 Cultuurcampus
  Muiderberg MA1 Lelystad MA1 19:00 Klaas Bouthal
  Muiderberg MA1 Kampong MA4 20:20 Klaas Bouthal
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Kampong MA4 Maarssen MA2 19:00 Kampong (S.V.)
  Kampong MA4 Muiderberg MA1 20:20 Kampong (S.V.)
  Lelystad MA1 Fletiomare MA2 19:40 Jan Wever Hal
  Muiderberg MA1 Maarssen MA2 19:40 Kampong (S.V.)
  Schaerweijde MA3 Fletiomare MA2 20:20 Jan Wever Hal
  Schaerweijde MA3 Lelystad MA1 19:00 Jan Wever Hal
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Leerdam MA1 Lelystad MA1 12:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Lelystad MA1 Muiderberg MA1 12:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Muiderberg MA1 Leerdam MA1 13:20 Leerdam, Laco Sportcentrum

Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey mixed - MHC Fletiomare TX2 : 4-1
D1 zaal - Schaerweijde D9 : 0-0
D1 zaal - MHC Woerden D2 : 0-5
JD1 zaal - Gooische Hockey Club JD4 : 2-2
JD1 zaal - Hockey Club Houten JD2 : 3-2
MA1 zaal - MHV Maarssen MA2 : 1-1
MA1 zaal - M.H.C. LELYSTAD MA1 : 4-2
MA2 zaal - SV Kampong Hockey MA8 : 1-5
MA2 zaal - SV Phoenix MA3 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1 zaal
2.     Jongens D1
3.     Meisjes D1
4.     Jongens D1 zaal
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie