Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes A2 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Teammanagement Petra Van Breda
Coach Wim Kanneworff
Trainer Ouder(s) Team De
Trainer Sjoerd van der Sluijs
Coach Jan-Willem Linschoten
Trainer Robert van der Vlugt

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 27430 SV Phoenix MA3
30
18:00 19:00 uit Dijnselburg
  Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
 
15 dec 27246 Zwaluwen Utrecht MA3
30
18:40 19:40 thuis Dijnselburg
  Dijnselburg
Badmeester Schenkpad 2
3705GK ZEIST
hal: veld 1
 
12 jan 24343 HC IJsseloever MA4
30
16:40 17:40 uit Hoograven
  Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: veld 1
 
12 jan 23996 Zwaluwen Utrecht MA3
30
16:00 17:00 uit Hoograven
  Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: veld 1
 
26 jan 25365 Hockeyclub Amersfoort MA6
5
10:45 11:20 uit Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
26 jan 25022 HC IJsseloever MA4
5
09:25 10:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
9 feb 30158 MHC Woerden MA3
5
13:25 14:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
9 feb 30330 SV Kampong Hockey MA8
5
14:45 15:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
15 feb 26227 MHC Woerden MA3
0
14:30 15:00 uit AT the Office Dome
  AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 1. BLR-Bimon veld
 
15 feb 26046 Hockeyclub Amersfoort MA6
0
15:10 15:40 thuis AT the Office Dome
  AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 1. BLR-Bimon veld
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MA8 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Zwaluwen MA3 2 6 2 0 0 5 3 0
3 Amersfoort MA6 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Phoenix MA3 2 3 1 0 1 3 5 0
5 IJsseloever MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Woerden MA3 2 0 0 0 2 3 7 0
7 Leerdam MA2 2 0 0 0 2 3 8 0

Uitslagenmatrix
  Phoenix MA3Woerden MA3Amersfoort MA6IJsseloever MA4Leerdam MA2Kampong MA8Zwaluwen MA3
Phoenix MA3   0-3
Woerden MA3  
Amersfoort MA6 4-1  
IJsseloever MA4  
Leerdam MA2 2-3  
Kampong MA8 5-1  
Zwaluwen MA3 3-2 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Zwaluwen MA3 Amersfoort MA6 2-1 Definitief
.. Zwaluwen MA3 Woerden MA3 3-2 Definitief
.. Amersfoort MA6 Woerden MA3 4-1 Definitief
.. Phoenix MA3 Kampong MA8 0-3 Definitief
.. Leerdam MA2 Phoenix MA3 2-3 Definitief
.. Kampong MA8 Leerdam MA2 5-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  IJsseloever MA4 Woerden MA3 14:00 Heem, Het
  Kampong MA8 Woerden MA3 14:40 Heem, Het
  Kampong MA8 IJsseloever MA4 15:20 Heem, Het
  Leerdam MA2 Zwaluwen MA3 19:40 Dijnselburg
  Phoenix MA3 Leerdam MA2 19:00 Dijnselburg
  Zwaluwen MA3 Phoenix MA3 20:20 Dijnselburg
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Amersfoort MA6 Zwaluwen MA3 19:00 Bokkeduinen
  Amersfoort MA6 Kampong MA8 20:20 Bokkeduinen
  Kampong MA8 Zwaluwen MA3 19:40 Bokkeduinen
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  IJsseloever MA4 Leerdam MA2 17:40 Hoograven
  Kampong MA8 Amersfoort MA6 20:20 Kampong (S.V.)
  Kampong MA8 Phoenix MA3 19:00 Kampong (S.V.)
  Phoenix MA3 Amersfoort MA6 19:40 Kampong (S.V.)
  Zwaluwen MA3 Leerdam MA2 17:00 Hoograven
  Zwaluwen MA3 IJsseloever MA4 18:20 Hoograven
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Phoenix MA3 IJsseloever MA4 13:40 AT the Office Dome
  Woerden MA3 IJsseloever MA4 14:20 AT the Office Dome
  Woerden MA3 Phoenix MA3 13:00 AT the Office Dome
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Amersfoort MA6 Leerdam MA2 11:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  IJsseloever MA4 Amersfoort MA6 10:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MA2 IJsseloever MA4 10:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Phoenix MA3 Woerden MA3 19:00 Koppeling, De
  Phoenix MA3 Zwaluwen MA3 20:20 Koppeling, De
  Woerden MA3 Zwaluwen MA3 19:40 Koppeling, De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Amersfoort MA6 Phoenix MA3 14:20 Juliana van Stolberg
  Amersfoort MA6 IJsseloever MA4 13:00 Juliana van Stolberg
  IJsseloever MA4 Phoenix MA3 13:40 Juliana van Stolberg
  Leerdam MA2 Kampong MA8 15:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MA2 Woerden MA3 14:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Woerden MA3 Kampong MA8 14:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  IJsseloever MA4 Zwaluwen MA3 13:20 Bosrand, De
  IJsseloever MA4 Kampong MA8 12:00 Bosrand, De
  Leerdam MA2 Amersfoort MA6 15:40 AT the Office Dome
  Woerden MA3 Amersfoort MA6 16:20 AT the Office Dome
  Woerden MA3 Leerdam MA2 15:00 AT the Office Dome
  Zwaluwen MA3 Kampong MA8 12:40 Bosrand, De

Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey mixed - MHC Fletiomare TX2 : 4-1
D1 zaal - Schaerweijde D9 : 0-0
D1 zaal - MHC Woerden D2 : 0-5
JD1 zaal - Gooische Hockey Club JD4 : 2-2
JD1 zaal - Hockey Club Houten JD2 : 3-2
MA1 zaal - MHV Maarssen MA2 : 1-1
MA1 zaal - M.H.C. LELYSTAD MA1 : 4-2
MA2 zaal - SV Kampong Hockey MA8 : 1-5
MA2 zaal - SV Phoenix MA3 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1 zaal
2.     Jongens D1
3.     Meisjes D1
4.     Jongens D1 zaal
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie