Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes B1 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Trainer Roos Voet
Coach Miriam Mulder
Teammanagement Nanda Middelkoop
Coach Nico Bogaard
Trainer Ouder(s) Team De
Trainer Sjoerd van der Sluijs

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 28202 MHC Muiderberg MB2
0
09:10 09:40 uit Baken, Sportcomplex Het
  Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV ZEEWOLDE
hal: veld 1
 
15 dec 28373 Hockey Club Zeewolde MB2
0
09:50 10:20 thuis Baken, Sportcomplex Het
  Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV ZEEWOLDE
hal: veld 1
 
5 jan 24604 HC Rijnvliet MB3
0
13:10 13:40 thuis Baken, Sportcomplex Het
  Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV ZEEWOLDE
hal: veld 1
 
5 jan 24780 Hockey Club Zeewolde MB2
0
12:30 13:00 uit Baken, Sportcomplex Het
  Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV ZEEWOLDE
hal: veld 1
 
12 jan 25971 't Spandersbosch MB6
5
13:25 14:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
12 jan 25799 MHCN MB4
5
14:45 15:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
19 jan 30765 Hockey Club Naarden MB7
30
16:40 17:40 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
 
19 jan 30928 HC Rijnvliet MB3
30
17:20 18:20 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
 
26 jan 27513 MHC Muiderberg MB2
5
11:25 12:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
26 jan 27165 MHCN MB4
5
12:45 13:20 uit Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nieuwegein MB4 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Spandersbosch MB6 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Rijnvliet MB3 2 3 1 0 1 5 3 0
4 Leerdam MB1 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Muiderberg MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Naarden MB7 2 0 0 0 2 2 5 0
7 Zeewolde MB2 2 0 0 0 2 0 8 0

Uitslagenmatrix
  Zeewolde MB2Muiderberg MB2Leerdam MB1Naarden MB7Spandersbosch MB6Nieuwegein MB4Rijnvliet MB3
Zeewolde MB2   0-4
Muiderberg MB2  
Leerdam MB1   3-2
Naarden MB7  
Spandersbosch MB6 2-1 2-0  
Nieuwegein MB4  
Rijnvliet MB3 4-0 1-3  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Leerdam MB1 Naarden MB7 3-2 Definitief
.. Spandersbosch MB6 Leerdam MB1 2-1 Definitief
.. Spandersbosch MB6 Naarden MB7 2-0 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Rijnvliet MB3 Zeewolde MB2 4-0 Definitief
.. Rijnvliet MB3 Nieuwegein MB4 1-3 Definitief
.. Zeewolde MB2 Nieuwegein MB4 0-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Leerdam MB1 Zeewolde MB2 10:20 Baken, Sportcomplex Het
  Muiderberg MB2 Leerdam MB1 9:40 Baken, Sportcomplex Het
  Nieuwegein MB4 Rijnvliet MB3 16:20 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MB4 Spandersbosch MB6 15:00 Veerhuis, 't
  Rijnvliet MB3 Spandersbosch MB6 15:40 Veerhuis, 't
  Zeewolde MB2 Muiderberg MB2 9:00 Baken, Sportcomplex Het
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Leerdam MB1 Rijnvliet MB3 13:40 Baken, Sportcomplex Het
  Naarden MB7 Muiderberg MB2 11:40 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MB4 Muiderberg MB2 11:00 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MB4 Naarden MB7 12:20 Veerhuis, 't
  Zeewolde MB2 Rijnvliet MB3 14:20 Baken, Sportcomplex Het
  Zeewolde MB2 Leerdam MB1 13:00 Baken, Sportcomplex Het
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Muiderberg MB2 Naarden MB7 9:00 Klaas Bouthal
  Naarden MB7 Rijnvliet MB3 9:40 Klaas Bouthal
  Rijnvliet MB3 Muiderberg MB2 10:20 Klaas Bouthal
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Leerdam MB1 Spandersbosch MB6 14:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MB1 Nieuwegein MB4 15:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Spandersbosch MB6 Nieuwegein MB4 14:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Muiderberg MB2 Zeewolde MB2 18:20 Klaas Bouthal
  Muiderberg MB2 Spandersbosch MB6 17:00 Klaas Bouthal
  Naarden MB7 Leerdam MB1 17:40 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet MB3 Naarden MB7 17:00 Kampong (S.V.)
  Rijnvliet MB3 Leerdam MB1 18:20 Kampong (S.V.)
  Spandersbosch MB6 Zeewolde MB2 17:40 Klaas Bouthal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Naarden MB7 Spandersbosch MB6 17:00 Lunet, Sportcentrum De
  Zeewolde MB2 Spandersbosch MB6 17:40 Lunet, Sportcentrum De
  Zeewolde MB2 Naarden MB7 18:20 Lunet, Sportcentrum De
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Leerdam MB1 Muiderberg MB2 12:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Muiderberg MB2 Nieuwegein MB4 12:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Nieuwegein MB4 Leerdam MB1 13:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Muiderberg MB2 Rijnvliet MB3 13:40 Dudok Arena, Optisport
  Naarden MB7 Nieuwegein MB4 12:20 Lunet, Sportcentrum De
  Naarden MB7 Zeewolde MB2 11:00 Lunet, Sportcentrum De
  Nieuwegein MB4 Zeewolde MB2 11:40 Lunet, Sportcentrum De
  Spandersbosch MB6 Rijnvliet MB3 14:20 Dudok Arena, Optisport
  Spandersbosch MB6 Muiderberg MB2 13:00 Dudok Arena, Optisport

Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey mixed - MHC Fletiomare TX2 : 4-1
D1 zaal - Schaerweijde D9 : 0-0
D1 zaal - MHC Woerden D2 : 0-5
JD1 zaal - Gooische Hockey Club JD4 : 2-2
JD1 zaal - Hockey Club Houten JD2 : 3-2
MA1 zaal - MHV Maarssen MA2 : 1-1
MA1 zaal - M.H.C. LELYSTAD MA1 : 4-2
MA2 zaal - SV Kampong Hockey MA8 : 1-5
MA2 zaal - SV Phoenix MA3 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1 zaal
2.     Jongens D1
3.     Meisjes D1
4.     Jongens D1 zaal
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie