Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes C1 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Trainer Toosje Idema
Coach Stephen Goldman
Teammanagement Hanneke Van Zuilen- Van De Geer
Coach Mirko Meijer
Trainer Koen Scherpenzeel
Trainer Ouder(s) Team De

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 jan 32811 H.C. Eemvallei MC6
5
12:45 13:20 uit Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
5 jan 32830 SV Kampong Hockey MC10
5
11:25 12:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
12 jan 32760 M.H.C. Hoevelaken MC2
0
13:10 13:40 thuis Allemanswaard, de Ploeg
  Allemanswaard, de Ploeg
Prinses Beatrixlaan 34
3958XK AMERONGEN
hal: veld 1
 
12 jan 32774 Hockeyclub De Haaskamp MC3
0
13:50 14:20 thuis Allemanswaard, de Ploeg
  Allemanswaard, de Ploeg
Prinses Beatrixlaan 34
3958XK AMERONGEN
hal: veld 1
 
19 jan 32673 MHC Fletiomare MC8
0
13:10 13:40 uit Allemanswaard, de Ploeg
  Allemanswaard, de Ploeg
Prinses Beatrixlaan 34
3958XK AMERONGEN
hal: veld 1
 
19 jan 32708 Hockeyclub De Haaskamp MC3
0
12:30 13:00 uit Allemanswaard, de Ploeg
  Allemanswaard, de Ploeg
Prinses Beatrixlaan 34
3958XK AMERONGEN
hal: veld 1
 
26 jan 32999 M.H.C. Hoevelaken MC2
30
08:40 09:40 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
 
26 jan 32980 SV Kampong Hockey MC10
30
09:20 10:20 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
 
2 feb 32886 MHC Fletiomare MC8
45
12:25 13:40 thuis Engh, Optisport Sportboulevard D
  Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
 
2 feb 32917 MHC Soest MC5
45
13:05 14:20 uit Engh, Optisport Sportboulevard D
  Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei MC6 4 9 3 0 1 15 13 0
2 Kampong MC10 2 6 2 0 0 5 1 0
3 Leerdam MC1 2 6 2 0 0 5 2 0
4 Soest MC5 4 3 1 0 3 5 8 0
5 Hoevelaken MC2 2 1 0 1 1 6 7 0
6 Fletiomare MC8 2 1 0 1 1 6 8 0
7 Haaskamp MC3 2 0 0 0 2 1 4 0

Uitslagenmatrix
  Soest MC5Haaskamp MC3Leerdam MC1Fletiomare MC8Hoevelaken MC2Kampong MC10Eemvallei MC6
Soest MC5   0-3
Haaskamp MC3 0-2  
Leerdam MC1 2-1   3-1
Fletiomare MC8  
Hoevelaken MC2 2-2  
Kampong MC10 2-1  
Eemvallei MC6 3-2 6-4 5-4  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Leerdam MC1 Eemvallei MC6 3-1 Definitief
.. Leerdam MC1 Soest MC5 2-1 Definitief
.. Eemvallei MC6 Soest MC5 3-2 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Soest MC5 Kampong MC10 0-3 Definitief
.. Kampong MC10 Haaskamp MC3 2-1 Definitief
.. Hoevelaken MC2 Fletiomare MC8 2-2 Definitief
.. Eemvallei MC6 Fletiomare MC8 6-4 Definitief
.. Eemvallei MC6 Hoevelaken MC2 5-4 Definitief
.. Haaskamp MC3 Soest MC5 0-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Eemvallei MC6 Leerdam MC1 13:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Fletiomare MC8 Hoevelaken MC2 13:00 Fletio Dome
  Fletiomare MC8 Soest MC5 14:20 Fletio Dome
  Kampong MC10 Eemvallei MC6 12:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MC1 Kampong MC10 12:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Soest MC5 Hoevelaken MC2 13:40 Fletio Dome
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Eemvallei MC6 Kampong MC10 17:00 Midland
  Fletiomare MC8 Eemvallei MC6 18:20 Midland
  Haaskamp MC3 Hoevelaken MC2 13:00 Allemanswaard, de Ploeg
  Kampong MC10 Fletiomare MC8 17:40 Midland
  Leerdam MC1 Hoevelaken MC2 13:40 Allemanswaard, de Ploeg
  Leerdam MC1 Haaskamp MC3 14:20 Allemanswaard, de Ploeg
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Fletiomare MC8 Leerdam MC1 13:40 Allemanswaard, de Ploeg
  Haaskamp MC3 Fletiomare MC8 14:20 Allemanswaard, de Ploeg
  Haaskamp MC3 Leerdam MC1 13:00 Allemanswaard, de Ploeg
  Hoevelaken MC2 Soest MC5 14:20 Slag, De
  Hoevelaken MC2 Kampong MC10 13:00 Slag, De
  Kampong MC10 Soest MC5 13:40 Slag, De
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Haaskamp MC3 Eemvallei MC6 15:40 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Hoevelaken MC2 Leerdam MC1 9:40 Kampong (S.V.)
  Kampong MC10 Leerdam MC1 10:20 Kampong (S.V.)
  Kampong MC10 Hoevelaken MC2 9:00 Kampong (S.V.)
  Soest MC5 Eemvallei MC6 16:20 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Soest MC5 Haaskamp MC3 15:00 Engh, Optisport Sportboulevard D
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Eemvallei MC6 Haaskamp MC3 15:40 Slag, De
  Hoevelaken MC2 Eemvallei MC6 15:00 Slag, De
  Hoevelaken MC2 Haaskamp MC3 16:20 Slag, De
  Leerdam MC1 Fletiomare MC8 13:40 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Soest MC5 Leerdam MC1 14:20 Engh, Optisport Sportboulevard D
  Soest MC5 Fletiomare MC8 13:00 Engh, Optisport Sportboulevard D
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Fletiomare MC8 Haaskamp MC3 16:20 Fletio Dome
  Fletiomare MC8 Kampong MC10 15:00 Fletio Dome
  Haaskamp MC3 Kampong MC10 15:40 Fletio Dome

Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey mixed - MHC Fletiomare TX2 : 4-1
D1 zaal - Schaerweijde D9 : 0-0
D1 zaal - MHC Woerden D2 : 0-5
JD1 zaal - Gooische Hockey Club JD4 : 2-2
JD1 zaal - Hockey Club Houten JD2 : 3-2
MA1 zaal - MHV Maarssen MA2 : 1-1
MA1 zaal - M.H.C. LELYSTAD MA1 : 4-2
MA2 zaal - SV Kampong Hockey MA8 : 1-5
MA2 zaal - SV Phoenix MA3 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1 zaal
2.     Jongens D1
3.     Meisjes D1
4.     Jongens D1 zaal
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie