Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes C2 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Angelo van Stijn
Coach Marcel Stuivenberg
Trainer Ouder(s) Team De
Trainer Linde Telkamp
Trainer Lotte Schriek
Teammanagement Sandra de Stigter

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 dec 32790 Hockeyclub Amersfoort MC7
0
13:30 14:00 uit Icoon
  Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: veld 1
 
14 dec 32755 HC Rijnvliet MC4
0
14:10 14:40 uit Icoon
  Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: veld 1
 
5 jan 32661 Hockeyclub SCHC MC6
5
14:45 15:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
5 jan 32647 HC Kromme Rijn MC4
5
13:25 14:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
19 jan 32877 Hockeyclub SCHC MC6
20
14:50 15:40 uit Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
19 jan 32840 MHCN MC5
20
14:10 15:00 uit Veerhuis, 't
  Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
26 jan 32963 HC Kromme Rijn MC4
27
10:30 11:00 uit Sportdome Bunnik
  Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
 
26 jan 32997 HC Rijnvliet MC4
27
11:10 11:40 thuis Sportdome Bunnik
  Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
 
9 feb 32591 MHCN MC5
30
14:40 15:40 thuis Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
 
9 feb 32616 SV Kampong Hockey MC8
30
14:00 15:00 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
 
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong MC8 4 7 2 1 1 11 9 0
2 Nieuwegein MC5 2 6 2 0 0 9 1 0
3 SCHC MC6 2 4 1 1 0 5 4 0
4 Rijnvliet MC4 2 3 1 0 1 10 8 0
5 Leerdam MC2 2 3 1 0 1 4 4 0
6 Amersfoort MC7 4 3 1 0 3 7 9 0
7 Kromme Rijn MC4 2 0 0 0 2 0 11 0

Uitslagenmatrix
  SCHC MC6Amersfoort MC7Nieuwegein MC5Kampong MC8Leerdam MC2Rijnvliet MC4Kromme Rijn MC4
SCHC MC6  
Amersfoort MC7   6-0
Nieuwegein MC5 4-1   5-0
Kampong MC8 1-1 2-0  
Leerdam MC2 3-0 1-4  
Rijnvliet MC4 3-4 7-4  
Kromme Rijn MC4  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Leerdam MC2 Amersfoort MC7 3-0 Definitief
.. Kampong MC8 Amersfoort MC7 2-0 Definitief
.. Leerdam MC2 Kampong MC8 1-4 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Amersfoort MC7 Kromme Rijn MC4 6-0 Definitief
.. Nieuwegein MC5 Kromme Rijn MC4 5-0 Definitief
.. Kampong MC8 SCHC MC6 1-1 Definitief
.. Rijnvliet MC4 Kampong MC8 7-4 Definitief
.. Rijnvliet MC4 SCHC MC6 3-4 Definitief
.. Nieuwegein MC5 Amersfoort MC7 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Amersfoort MC7 Leerdam MC2 14:00 Icoon
  Rijnvliet MC4 Amersfoort MC7 15:20 Icoon
  Rijnvliet MC4 Leerdam MC2 14:40 Icoon
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Kampong MC8 Kromme Rijn MC4 13:00 Kampong (S.V.)
  Kromme Rijn MC4 Nieuwegein MC5 13:40 Kampong (S.V.)
  Nieuwegein MC5 Kampong MC8 14:20 Kampong (S.V.)
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Amersfoort MC7 Rijnvliet MC4 9:00 Juliana van Stolberg
  Amersfoort MC7 Nieuwegein MC5 10:20 Juliana van Stolberg
  Kromme Rijn MC4 SCHC MC6 14:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MC2 SCHC MC6 15:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam MC2 Kromme Rijn MC4 14:00 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Nieuwegein MC5 Rijnvliet MC4 9:40 Juliana van Stolberg
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Kampong MC8 Rijnvliet MC4 14:20 Kampong (S.V.)
  Kromme Rijn MC4 Kampong MC8 13:40 Kampong (S.V.)
  Nieuwegein MC5 Leerdam MC2 15:00 Veerhuis, 't
  Nieuwegein MC5 SCHC MC6 16:20 Veerhuis, 't
  Rijnvliet MC4 Kromme Rijn MC4 13:00 Kampong (S.V.)
  SCHC MC6 Leerdam MC2 15:40 Veerhuis, 't
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Amersfoort MC7 Kampong MC8 13:40 Stichtse Blaashal
  SCHC MC6 Kampong MC8 14:20 Stichtse Blaashal
  SCHC MC6 Amersfoort MC7 13:00 Stichtse Blaashal
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Kromme Rijn MC4 Rijnvliet MC4 12:20 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn MC4 Leerdam MC2 11:00 Sportdome Bunnik
  Leerdam MC2 Rijnvliet MC4 11:40 Sportdome Bunnik
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Amersfoort MC7 SCHC MC6 11:40 Sportdome Bunnik
  Kampong MC8 Leerdam MC2 15:00 Kampong (S.V.)
  Kampong MC8 Nieuwegein MC5 16:20 Kampong (S.V.)
  Kromme Rijn MC4 Amersfoort MC7 11:00 Sportdome Bunnik
  Leerdam MC2 Nieuwegein MC5 15:40 Kampong (S.V.)
  SCHC MC6 Kromme Rijn MC4 12:20 Sportdome Bunnik
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Rijnvliet MC4 Nieuwegein MC5 15:40 Stichtse Blaashal
  SCHC MC6 Rijnvliet MC4 16:20 Stichtse Blaashal
  SCHC MC6 Nieuwegein MC5 15:00 Stichtse Blaashal

Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey mixed - MHC Fletiomare TX2 : 4-1
D1 zaal - Schaerweijde D9 : 0-0
D1 zaal - MHC Woerden D2 : 0-5
JD1 zaal - Gooische Hockey Club JD4 : 2-2
JD1 zaal - Hockey Club Houten JD2 : 3-2
MA1 zaal - MHV Maarssen MA2 : 1-1
MA1 zaal - M.H.C. LELYSTAD MA1 : 4-2
MA2 zaal - SV Kampong Hockey MA8 : 1-5
MA2 zaal - SV Phoenix MA3 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1 zaal
2.     Jongens D1
3.     Meisjes D1
4.     Jongens D1 zaal
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie