Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Dames 1 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Diederik Schipper
Coach Thierry la Rooy
Trainer Floris Bel
Trainer Toosje Idema
Teammanagement Miriam Mulder

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 dec 25662 Almeerse HC D4
0
12:20 12:50 uit Blaashal Almere Poort
  Blaashal Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 6
1362LA ALMERE
hal: veld 1
 
14 dec 25489 Schaerweijde D9
0
11:40 12:10 uit Blaashal Almere Poort
  Blaashal Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 6
1362LA ALMERE
hal: veld 1
 
18 jan 27201 MHC Vianen D2
55
18:15 19:40 uit Topsportcentrum Almere Poort
  Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
 
18 jan 27029 Almeerse HC D4
55
18:55 20:20 thuis Topsportcentrum Almere Poort
  Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
 
2 feb 29091 U.S.H.C. D16
0
15:10 15:40 uit AT the Office Dome
  AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 2. Royal Campen Court
 
2 feb 29263 MHC Woerden D2
0
14:30 15:00 uit AT the Office Dome
  AT the Office Dome
Waardsedijk 35
3448HV WOERDEN
hal: 2. Royal Campen Court
 
8 feb 26685 SV Kampong Hockey D29
30
17:20 18:20 uit Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
8 feb 26513 U.S.H.C. D16
30
16:40 17:40 thuis Kampong (S.V.)
  Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
 
16 feb 24123 SV Kampong Hockey D29
5
10:45 11:20 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
16 feb 23951 MHC Vianen D2
5
09:25 10:00 thuis Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam, Laco Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: 1
 
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Vianen D2 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Woerden D2 1 3 1 0 0 5 0 0
3 Almere D4 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Schaerweijde D9 1 1 0 1 0 0 0 0
5 Leerdam D1 2 1 0 1 1 0 5 0
6 Kampong D29 0 0 0 0 0 0 0 0
7 USHC D16 2 0 0 0 2 1 9 0

Uitslagenmatrix
  Woerden D2USHC D16Schaerweijde D9Almere D4Leerdam D1Kampong D29Vianen D2
Woerden D2  
USHC D16   0-5
Schaerweijde D9  
Almere D4 4-1  
Leerdam D1 0-5 0-0  
Kampong D29  
Vianen D2  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Leerdam D1 Woerden D2 0-5 Definitief
.. Almere D4 USHC D16 4-1 Definitief
.. USHC D16 Vianen D2 0-5 Definitief
.. Leerdam D1 Schaerweijde D9 0-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Almere D4 Leerdam D1 12:50 Blaashal Almere Poort
  Almere D4 Schaerweijde D9 11:30 Blaashal Almere Poort
  Schaerweijde D9 Leerdam D1 12:10 Blaashal Almere Poort
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Kampong D29 Woerden D2 15:40 Helsdingen, Sportcentrum
  Vianen D2 Kampong D29 15:00 Helsdingen, Sportcentrum
  Woerden D2 Vianen D2 16:20 Helsdingen, Sportcentrum
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Almere D4 Woerden D2 19:40 Voordaan Blaashal
  USHC D16 Almere D4 19:00 Voordaan Blaashal
  USHC D16 Woerden D2 20:20 Voordaan Blaashal
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Almere D4 Vianen D2 19:00 Topsportcentrum Almere Poort
  Kampong D29 Schaerweijde D9 17:00 Kampong (S.V.)
  Leerdam D1 Almere D4 20:20 Topsportcentrum Almere Poort
  USHC D16 Kampong D29 18:20 Kampong (S.V.)
  USHC D16 Schaerweijde D9 17:40 Kampong (S.V.)
  Vianen D2 Leerdam D1 19:40 Topsportcentrum Almere Poort
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Kampong D29 Almere D4 15:40 AT the Office Dome
  Schaerweijde D9 USHC D16 15:40 Helsdingen, Sportcentrum
  Vianen D2 Schaerweijde D9 15:00 Helsdingen, Sportcentrum
  Vianen D2 USHC D16 16:20 Helsdingen, Sportcentrum
  Woerden D2 Almere D4 16:20 AT the Office Dome
  Woerden D2 Kampong D29 15:00 AT the Office Dome
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Almere D4 Kampong D29 17:40 Jan Wever Hal
  Schaerweijde D9 Almere D4 17:00 Jan Wever Hal
  Schaerweijde D9 Kampong D29 18:20 Jan Wever Hal
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  USHC D16 Leerdam D1 15:40 AT the Office Dome
  Woerden D2 USHC D16 16:20 AT the Office Dome
  Woerden D2 Leerdam D1 15:00 AT the Office Dome
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Kampong D29 Leerdam D1 18:20 Kampong (S.V.)
  Kampong D29 USHC D16 17:00 Kampong (S.V.)
  Leerdam D1 USHC D16 17:40 Kampong (S.V.)
  Schaerweijde D9 Vianen D2 17:00 Jan Wever Hal
  Schaerweijde D9 Woerden D2 18:20 Jan Wever Hal
  Vianen D2 Woerden D2 17:40 Jan Wever Hal
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Kampong D29 Vianen D2 10:40 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam D1 Kampong D29 11:20 Leerdam, Laco Sportcentrum
  Leerdam D1 Vianen D2 10:00 Leerdam, Laco Sportcentrum

Mededelingen


Uitslagen

Trimhockey mixed - MHC Fletiomare TX2 : 4-1
D1 zaal - Schaerweijde D9 : 0-0
D1 zaal - MHC Woerden D2 : 0-5
JD1 zaal - Gooische Hockey Club JD4 : 2-2
JD1 zaal - Hockey Club Houten JD2 : 3-2
MA1 zaal - MHV Maarssen MA2 : 1-1
MA1 zaal - M.H.C. LELYSTAD MA1 : 4-2
MA2 zaal - SV Kampong Hockey MA8 : 1-5
MA2 zaal - SV Phoenix MA3 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1 zaal
2.     Jongens D1
3.     Meisjes D1
4.     Jongens D1 zaal
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie