Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links



Vandaag jarig
  • Robine de Graaf
  • Jeroen de Korte

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
[email protected]

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Heren 1 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Trainer Ouder(s) Team De
Teammanagement Toosje Idema
Trainer Floris Bel
Coach Floris Bel

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 28978 Larensche Mixed Hockey Club HJ1
0
17:40 18:10 uit Baarnse (M.H.V.)
  Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
 
1 feb 28639 MHC Soest H3
0
17:00 17:30 uit Baarnse (M.H.V.)
  Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 1
 
9 feb 27607 MMHC Voordaan HJ1
50
12:20 13:40 uit Horst, De
  Horst, De
Horsterweg 204
3893AA ZEEWOLDE
hal: veld 1
 
9 feb 27952 Hockey Club Zeewolde H2
50
11:40 13:00 uit Horst, De
  Horst, De
Horsterweg 204
3893AA ZEEWOLDE
hal: veld 1
 
thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Laren HJ1 10 25 8 1 1 30 19 0
2 Voordaan HJ1 8 19 6 1 1 41 12 0
3 Leerdam H1 8 12 3 3 2 18 18 0
4 Zeewolde H2 10 10 3 1 6 25 29 0
5 Phoenix HJ1 8 10 3 1 4 17 21 0
6 Soest H3 8 6 1 3 4 16 28 0
7 USHC H7 8 2 0 2 6 8 28 0

Uitslagenmatrix
  Zeewolde H2Soest H3Laren HJ1Leerdam H1Phoenix HJ1Voordaan HJ1USHC H7
Zeewolde H2   5-2 2-4 2-3 1-8 2-0
Soest H3 3-2   2-7 2-2
Laren HJ1 1-0 3-2   3-0 3-3 4-3
Leerdam H1 4-4 2-2 3-1   4-2 0-4 3-0
Phoenix HJ1 4-2 2-2 2-4 3-0  
Voordaan HJ1 5-1 3-4 4-1  
USHC H7 0-5 1-3 2-2 0-7  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Laren HJ1 USHC H7 4-3 Definitief
.. USHC H7 Zeewolde H2 0-5 Definitief
.. Zeewolde H2 Laren HJ1 2-4 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Phoenix HJ1 Laren HJ1 2-4 Definitief
.. Voordaan HJ1 Laren HJ1 3-4 Definitief
.. Voordaan HJ1 Phoenix HJ1 4-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Soest H3 USHC H7 2-2 Definitief
.. Soest H3 Zeewolde H2 3-2 Definitief
.. Zeewolde H2 USHC H7 2-0 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Phoenix HJ1 Soest H3 2-2 Definitief
.. Leerdam H1 Soest H3 2-2 Definitief
.. Phoenix HJ1 Leerdam H1 3-0 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. USHC H7 Voordaan HJ1 0-7 Definitief
.. USHC H7 Leerdam H1 2-2 Definitief
.. Leerdam H1 Voordaan HJ1 0-4 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Laren HJ1 Phoenix HJ1 3-0 Definitief
.. Zeewolde H2 Phoenix HJ1 2-3 Definitief
.. Laren HJ1 Zeewolde H2 1-0 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Leerdam H1 Laren HJ1 3-1 Definitief
.. Zeewolde H2 Soest H3 5-2 Definitief
.. Soest H3 Voordaan HJ1 2-7 Definitief
.. USHC H7 Laren HJ1 1-3 Definitief
.. Leerdam H1 USHC H7 3-0 Definitief
.. Zeewolde H2 Voordaan HJ1 1-8 Definitief
ZONDAG 26 JANUARI 2020
.. Laren HJ1 Voordaan HJ1 3-3 Definitief
.. Phoenix HJ1 Zeewolde H2 4-2 Definitief
.. Leerdam H1 Zeewolde H2 4-4 Definitief
.. Voordaan HJ1 Soest H3 5-1 Definitief
.. Laren HJ1 Soest H3 3-2 Definitief
.. Leerdam H1 Phoenix HJ1 4-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Laren HJ1 Leerdam H1 18:10 Baarn Hockey Dome
  Phoenix HJ1 Voordaan HJ1 18:20 Voordaan Hockey Dome
  Soest H3 Leerdam H1 17:30 Baarn Hockey Dome
  Soest H3 Laren HJ1 18:50 Baarn Hockey Dome
  USHC H7 Phoenix HJ1 17:40 Voordaan Hockey Dome
  Voordaan HJ1 USHC H7 17:00 Voordaan Hockey Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Phoenix HJ1 USHC H7 10:00 Kromme Rijn Hockey Dome
  Soest H3 Phoenix HJ1 11:20 Kromme Rijn Hockey Dome
  USHC H7 Soest H3 10:40 Kromme Rijn Hockey Dome
  Voordaan HJ1 Leerdam H1 13:40 Horst, De
  Voordaan HJ1 Zeewolde H2 14:20 Horst, De
  Zeewolde H2 Leerdam H1 13:00 Horst, De

Mededelingen


Uitslagen

TX1 zaal - SV Kampong Hockey TX1 : 1-5
TX1 zaal - Almeerse HC TX1 : 1-0
H1 zaal - Hockey Club Zeewolde H2 : 4-4
H1 zaal - SV Phoenix HJ1 : 4-2
MA2 zaal - Hockeyclub Amersfoort MA6 : 0-2
MA2 zaal - HC IJsseloever MA4 : 0-2
MA3 zaal - MMHC Voordaan MA3 : 2-2
MB1 zaal - MHC Muiderberg MB2 : 3-2
MB1 zaal - MHCN MB4 : 3-1

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Jongens D1
2.     Meisjes D1
3.     Jongens D1 zaal
4.     Trimhockey mixed zaal
5.     Meisjes C1 zaal

Hele clubcompetitie