Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links




Vandaag jarig

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
info@hcleerdam.nl

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Dames 1

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Miriam Mulder
Trainer Stanley Telkamp
Teammanagement Ariette Budding
Coach Stanley Telkamp

Nog 13 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 nov 12330 HC Rijnvliet D1
25
11:35 12:45 uit route
22 nov 12165 MHC Woerden D1
thuis
7 mrt 12166 MHC Vianen D1
thuis
14 mrt 12005 HC Waddinxveen D1
50
uit route
21 mrt 11695 HC Nieuwkoop D1
55
uit route
28 mrt 12167 HCRB D1
thuis
11 apr 11975 CMHC D1
20
uit route
18 apr 12168 Doornse Hockey Club D1
thuis
25 apr 11747 M.H.C. Krimpen D1
50
uit route
16 mei 12169 Hockeyclub Montfoort D1
thuis
30 mei 11666 HC Capelle D1
46
uit route
6 jun 12170 HC Rijnvliet D1
thuis
13 jun 11819 MHC Woerden D1
30
uit route
6 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Woerden D1 6 18 6 0 0 32 10 0
2 HCRB D1 6 15 5 0 1 19 8 0
3 Montfoort D1 6 13 4 1 1 30 12 0
4 Krimpen D1 6 10 3 1 2 23 19 0
5 Doorn D1 6 10 3 1 2 12 19 0
6 Capelle D1 6 9 2 3 1 13 10 0
7 Nieuwkoop D1 6 8 2 2 2 15 13 0
8 Culemborg D1 6 7 2 1 3 16 14 0
9 Rijnvliet D1 6 5 1 2 3 7 10 0
10 Leerdam D1 6 4 1 1 4 10 17 0
11 Waddinxveen D1 6 2 0 2 4 10 22 0
12 Vianen D1 6 0 0 0 6 8 41 0

Uitslagenmatrix
  Capelle D1Nieuwkoop D1Krimpen D1Vianen D1Woerden D1Doorn D1Culemborg D1Montfoort D1Waddinxveen D1Leerdam D1HCRB D1Rijnvliet D1
Capelle D1   1-3 4-0 2-2
Nieuwkoop D1 2-2   2-4 1-1
Krimpen D1 3-3   2-7 5-0
Vianen D1 3-8   1-6 2-4
Woerden D1   10-1 3-1 5-3
Doorn D1 2-0   4-1 1-1
Culemborg D1 2-4   4-4 1-2
Montfoort D1 5-3 13-1   5-1
Waddinxveen D1 1-4 3-4   0-3
Leerdam D1 3-5 0-3 2-2  
HCRB D1 2-1 8-1 1-0  
Rijnvliet D1 0-1 1-2 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Capelle D1 Doorn D1 4-0 Definitief
.. Vianen D1 Leerdam D1 2-4 Definitief
.. Montfoort D1 Krimpen D1 5-3 Definitief
.. Rijnvliet D1 Culemborg D1 3-0 Definitief
.. Woerden D1 HCRB D1 5-3 Definitief
.. Waddinxveen D1 Nieuwkoop D1 1-4 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Doorn D1 Rijnvliet D1 1-1 Definitief
.. Leerdam D1 Waddinxveen D1 2-2 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Montfoort D1 2-4 Definitief
.. Krimpen D1 Capelle D1 3-3 Definitief
.. Culemborg D1 Woerden D1 2-4 Definitief
.. HCRB D1 Vianen D1 8-1 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Waddinxveen D1 HCRB D1 0-3 Definitief
.. Leerdam D1 Nieuwkoop D1 3-5 Definitief
.. Rijnvliet D1 Krimpen D1 1-2 Definitief
.. Capelle D1 Montfoort D1 2-2 Definitief
.. Vianen D1 Culemborg D1 1-6 Definitief
.. Woerden D1 Doorn D1 10-1 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Doorn D1 Vianen D1 2-0 Definitief
.. Culemborg D1 Waddinxveen D1 4-4 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Capelle D1 2-2 Definitief
.. Krimpen D1 Woerden D1 2-7 Definitief
.. HCRB D1 Leerdam D1 1-0 Definitief
.. Montfoort D1 Rijnvliet D1 5-1 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Vianen D1 Krimpen D1 3-8 Definitief
.. HCRB D1 Nieuwkoop D1 2-1 Definitief
.. Waddinxveen D1 Doorn D1 3-4 Definitief
.. Woerden D1 Montfoort D1 3-1 Definitief
.. Rijnvliet D1 Capelle D1 0-1 Definitief
.. Leerdam D1 Culemborg D1 0-3 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. Nieuwkoop D1 Rijnvliet D1 1-1 Definitief
.. Doorn D1 Leerdam D1 4-1 Definitief
.. Montfoort D1 Vianen D1 13-1 Definitief
.. Krimpen D1 Waddinxveen D1 5-0 Definitief
.. Culemborg D1 HCRB D1 1-2 Definitief
.. Capelle D1 Woerden D1 1-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  Capelle D1 HCRB D1 Sportp. 'Schenkel'
  Krimpen D1 Doorn D1 12:45 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 Culemborg D1 12:15 Sportp. 'Parklaan'
  Rijnvliet D1 Leerdam D1 12:45 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 Nieuwkoop D1 12:30 Sportp. Blankensteijn
  Woerden D1 Waddinxveen D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Culemborg D1 Capelle D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Doorn D1 Montfoort D1 bij sporthal Steinheim
  HCRB D1 Rijnvliet D1 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Leerdam D1 Woerden D1 Sportpark Glaspark
  Nieuwkoop D1 Krimpen D1 12:45 Sportp. 'De Dulen'
  Waddinxveen D1 Vianen D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 7 MAART 2021
  Culemborg D1 Rijnvliet D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Doorn D1 Capelle D1 bij sporthal Steinheim
  HCRB D1 Woerden D1 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Krimpen D1 Montfoort D1 Sportp Driekamp
  Leerdam D1 Vianen D1 Sportpark Glaspark
  Nieuwkoop D1 Waddinxveen D1 Sportp. 'De Dulen'
ZONDAG 14 MAART 2021
  Capelle D1 Krimpen D1 Sportp. 'Schenkel'
  Montfoort D1 Nieuwkoop D1 Sportp. 'Parklaan'
  Rijnvliet D1 Doorn D1 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 HCRB D1 Sportp. Blankensteijn
  Waddinxveen D1 Leerdam D1 Sportp. 'De Sniep'
  Woerden D1 Culemborg D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 21 MAART 2021
  Culemborg D1 Vianen D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Doorn D1 Woerden D1 bij sporthal Steinheim
  HCRB D1 Waddinxveen D1 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Krimpen D1 Rijnvliet D1 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 Capelle D1 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 Leerdam D1 Sportp. 'De Dulen'
ZONDAG 28 MAART 2021
  Capelle D1 Nieuwkoop D1 Sportp. 'Schenkel'
  Leerdam D1 HCRB D1 Sportpark Glaspark
  Rijnvliet D1 Montfoort D1 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 Doorn D1 Sportp. Blankensteijn
  Waddinxveen D1 Culemborg D1 Sportp. 'De Sniep'
  Woerden D1 Krimpen D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 11 APRIL 2021
  Capelle D1 Rijnvliet D1 Sportp. 'Schenkel'
  Culemborg D1 Leerdam D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Doorn D1 Waddinxveen D1 bij sporthal Steinheim
  Krimpen D1 Vianen D1 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 Woerden D1 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 HCRB D1 Sportp. 'De Dulen'
ZONDAG 18 APRIL 2021
  HCRB D1 Culemborg D1 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Leerdam D1 Doorn D1 Sportpark Glaspark
  Rijnvliet D1 Nieuwkoop D1 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 Montfoort D1 Sportp. Blankensteijn
  Waddinxveen D1 Krimpen D1 Sportp. 'De Sniep'
  Woerden D1 Capelle D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 25 APRIL 2021
  Capelle D1 Vianen D1 Sportp. 'Schenkel'
  Doorn D1 HCRB D1 bij sporthal Steinheim
  Krimpen D1 Leerdam D1 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 Waddinxveen D1 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 Culemborg D1 Sportp. 'De Dulen'
  Rijnvliet D1 Woerden D1 Sportpark Rijnvliet
ZONDAG 16 MEI 2021
  Culemborg D1 Doorn D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  HCRB D1 Krimpen D1 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Leerdam D1 Montfoort D1 Sportpark Glaspark
  Vianen D1 Rijnvliet D1 Sportp. Blankensteijn
  Waddinxveen D1 Capelle D1 Sportp. 'De Sniep'
  Woerden D1 Nieuwkoop D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 30 MEI 2021
  Capelle D1 Leerdam D1 Sportp. 'Schenkel'
  Krimpen D1 Culemborg D1 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 HCRB D1 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 Doorn D1 Sportp. 'De Dulen'
  Rijnvliet D1 Waddinxveen D1 Sportpark Rijnvliet
  Woerden D1 Vianen D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 6 JUNI 2021
  Culemborg D1 Montfoort D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Doorn D1 Krimpen D1 bij sporthal Steinheim
  HCRB D1 Capelle D1 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Leerdam D1 Rijnvliet D1 Sportpark Glaspark
  Nieuwkoop D1 Vianen D1 Sportp. 'De Dulen'
  Waddinxveen D1 Woerden D1 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 13 JUNI 2021
  Capelle D1 Culemborg D1 Sportp. 'Schenkel'
  Krimpen D1 Nieuwkoop D1 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 Doorn D1 Sportp. 'Parklaan'
  Rijnvliet D1 HCRB D1 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 Waddinxveen D1 Sportp. Blankensteijn
  Woerden D1 Leerdam D1 Sportpark 'Cromwijck II'

Mededelingen


Uitslagen

D1 - Doornse Hockey Club D1 : 1-4
H1 - M.H.C. Barneveld H2-O : 1-6
Trimhockey mixed - MHC Fletiomare T2MIX : 0-1
D1 - CMHC D1 : 0-3
DJ1 - Hockey Club Houten DJ2 : 0-5
H1 - SV Kampong Hockey H28 : 4-3
JC1 - Larensche Mixed Hockey Club JC4 : 2-1
MA1 - Hockey Club Houten MA3 : 5-2

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes C1
2.     Meisjes C2
3.     Meisjes A1
4.     Heren 1
5.     Meisjes C3

Hele clubcompetitie