Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links




Vandaag jarig
  • Nienke Wisman

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Clubhuis Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
info@hcleerdam.nl

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes E1 8-tal

Teamfoto

Teamondersteuning
Trainer Jos Alblas
Trainer Jeroen de Korte
Coach Maartje Arntz
Coach Jos Alblas
Teammanagement Joost Bakker

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 sep 1037 Schaerweijde M8E6
10:20 10:50 thuis Veld 2 zandveld
2 okt 984 Hockeyclub De Haaskamp M8E1
45
07:15 08:30 uit route
9 okt 1038 H.C. Eemvallei M8E7
10:20 10:50 thuis Veld 2 zandveld
28 nov HC Leerdam Meisjes A1
5
09:00 17:00 uit Leerdam, Laco Sportcentrum
  Zaalopstartdag - Tijdsindeling per team volgt later (en de werkelijke tegenstanders in het blok ook)  
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 SEPTEMBER 2021
  Dorsteti M8E1 Eemvallei M8E7 9:00 Sportpark Mariënhoeve
  Leerdam M8E1 Schaerweijde M8E6 10:50 Sportpark Glaspark
  Shinty M8E2 Haaskamp M8E1 8:15 Beerschoten-Willinksburg
ZATERDAG 2 OKTOBER 2021
  Dorsteti M8E1 Schaerweijde M8E6 8:55 Sportpark Mariënhoeve
  Eemvallei M8E7 Shinty M8E2 8:45 Sportpark Olympus
  Haaskamp M8E1 Leerdam M8E1 8:30 sportp. 'de Burgwal'
ZATERDAG 9 OKTOBER 2021
  Leerdam M8E1 Eemvallei M8E7 10:50 Sportpark Glaspark
  Schaerweijde M8E6 Haaskamp M8E1 11:25 Krakelingweg (Schaerweijde)
  Shinty M8E2 Dorsteti M8E1 8:15 Beerschoten-Willinksburg

Mededelingen
  • Hockey Technische Zaken (1)
  • Algemeen (3)
  • In het nieuws (2)
  • Glaspark nieuws (2)


Uitslagen

D1 - VMHC D1 : 1-5
DJ1 - CMHC DJ1 : 1-4
H1 - Schaerweijde H3 : 1-4
JC1 - MMHC Voordaan JC5 : 6-0
JD1 - MMHC Voordaan JD6 : 0-5
MA1 - Loenense MHC MA4 : 3-3
MB1 - Gooische Hockey Club MB4 : 0-2
MB2 - MHC Woerden MB4 : 2-6
MC1 - MHCN MC3 : 3-5
MC2 - MHV Maarssen MC6 : 2-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Meisjes D2
2.     Jongens C1
3.     Meisjes D1
4.     Trimhockey mixed
5.     Meisjes C1

Hele clubcompetitie