Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links




Vandaag jarig
  • Fleur Zwarts

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
P/a Boeylaan 10
4143 BX Leerdam

Bezoekadres
Sportpark Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
info@hcleerdam.nl

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Meisjes B1 zaal

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Mandy van Kooten
Coach Michel Laponder
Teammanagement Nanda Middelkoop
Trainer Mandy van Kooten
Trainer Jeroen Lutmers

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 dec 24125 CMHC MB3
5
12:45 13:20 thuis Leerdam, Sportcentrum
  Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: veld 1
 
5 dec 23898 MHCN MB3
5
11:25 12:00 thuis Leerdam, Sportcentrum
  Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: veld 1
 
12 dec 22990 Hockeyclub UNO MB1
20
12:20 13:10 thuis Randhorst, De
  Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1
 
12 dec 23441 HC Geldermalsen MB1
20
11:40 12:30 uit Randhorst, De
  Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1
 
18 dec 29573 SV Kampong Hockey MB5
25
14:15 15:10 thuis Merwestein
  Merwestein
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
18 dec 29130 MHCN MB3
25
13:35 14:30 uit Merwestein
  Merwestein
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
16 jan 28665 MHC Fletiomare MB4
5
12:45 13:20 thuis Leerdam, Sportcentrum
  Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: veld 1
 
16 jan 28438 HC Geldermalsen MB1
5
11:25 12:00 thuis Leerdam, Sportcentrum
  Leerdam, Sportcentrum
Tiendweg 9
4142EG LEERDAM
hal: veld 1
 
30 jan 27529 CMHC MB3
25
13:45 14:40 uit Olympos
  Olympos
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
 
30 jan 27065 Hockeyclub UNO MB1
25
13:05 14:00 uit Olympos
  Olympos
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
 
20 feb 26165 MHC Fletiomare MB4
30
16:30 17:30 uit Fletiomare Hockey Dome
  Fletiomare Hockey Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 2
 
20 feb 25711 SV Kampong Hockey MB5
30
17:10 18:10 uit Fletiomare Hockey Dome
  Fletiomare Hockey Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 2
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Culemborg MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fletiomare MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldermalsen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Leerdam MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwegein MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 UNO MB1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Nieuwegein MB3Culemborg MB3Geldermalsen MB1Fletiomare MB4Leerdam MB1Kampong MB5UNO MB1
Nieuwegein MB3  
Culemborg MB3  
Geldermalsen MB1  
Fletiomare MB4  
Leerdam MB1  
Kampong MB5  
UNO MB1  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
  Leerdam MB1 Nieuwegein MB3 12:00 Leerdam, Sportcentrum
  Leerdam MB1 Culemborg MB3 13:20 Leerdam, Sportcentrum
  Nieuwegein MB3 Culemborg MB3 12:40 Leerdam, Sportcentrum
ZONDAG 12 DECEMBER 2021
  Culemborg MB3 Nieuwegein MB3 14:50 Veerhuis, 't
  Fletiomare MB4 Culemborg MB3 14:10 Veerhuis, 't
  Geldermalsen MB1 UNO MB1 13:50 Randhorst, De
  Geldermalsen MB1 Leerdam MB1 12:30 Randhorst, De
  Leerdam MB1 UNO MB1 13:10 Randhorst, De
  Nieuwegein MB3 Fletiomare MB4 13:30 Veerhuis, 't
ZATERDAG 18 DECEMBER 2021
  Culemborg MB3 Fletiomare MB4 8:30 Beusichem, Sport & Event Center
  Culemborg MB3 Geldermalsen MB1 9:50 Beusichem, Sport & Event Center
  Fletiomare MB4 Geldermalsen MB1 9:10 Beusichem, Sport & Event Center
  Leerdam MB1 Kampong MB5 15:10 Merwestein
  Nieuwegein MB3 Leerdam MB1 14:30 Merwestein
  Nieuwegein MB3 Kampong MB5 15:50 Merwestein
ZONDAG 9 JANUARI 2022
  Fletiomare MB4 Nieuwegein MB3 11:40 Olympos
  Geldermalsen MB1 Culemborg MB3 16:10 Kamponghal XXL
  Kampong MB5 Culemborg MB3 16:50 Kamponghal XXL
  Kampong MB5 Geldermalsen MB1 15:30 Kamponghal XXL
  UNO MB1 Nieuwegein MB3 11:00 Olympos
  UNO MB1 Fletiomare MB4 12:20 Olympos
ZATERDAG 15 JANUARI 2022
  Culemborg MB3 Kampong MB5 14:50 Beusichem, Sport & Event Center
  Culemborg MB3 UNO MB1 13:30 Beusichem, Sport & Event Center
  Kampong MB5 UNO MB1 14:10 Beusichem, Sport & Event Center
ZONDAG 16 JANUARI 2022
  Geldermalsen MB1 Fletiomare MB4 12:40 Leerdam, Sportcentrum
  Leerdam MB1 Fletiomare MB4 13:20 Leerdam, Sportcentrum
  Leerdam MB1 Geldermalsen MB1 12:00 Leerdam, Sportcentrum
ZONDAG 23 JANUARI 2022
  Geldermalsen MB1 Nieuwegein MB3 13:30 Randhorst, De
  Nieuwegein MB3 UNO MB1 14:10 Randhorst, De
  UNO MB1 Geldermalsen MB1 14:50 Randhorst, De
ZONDAG 30 JANUARI 2022
  Culemborg MB3 Leerdam MB1 14:40 Olympos
  Geldermalsen MB1 Kampong MB5 16:50 Kamponghal XXL
  Kampong MB5 Nieuwegein MB3 15:30 Kamponghal XXL
  Nieuwegein MB3 Geldermalsen MB1 16:10 Kamponghal XXL
  UNO MB1 Leerdam MB1 14:00 Olympos
  UNO MB1 Culemborg MB3 15:20 Olympos
ZONDAG 6 FEBRUARI 2022
  Fletiomare MB4 Kampong MB5 15:30 Fletiomare Hockey Dome
  Fletiomare MB4 UNO MB1 16:50 Fletiomare Hockey Dome
  UNO MB1 Kampong MB5 16:10 Fletiomare Hockey Dome
ZONDAG 20 FEBRUARI 2022
  Fletiomare MB4 Leerdam MB1 17:30 Fletiomare Hockey Dome
  Kampong MB5 Fletiomare MB4 18:50 Fletiomare Hockey Dome
  Kampong MB5 Leerdam MB1 18:10 Fletiomare Hockey Dome

Mededelingen
  • Hockey Technische Zaken (2)
  • Algemeen (3)
  • In het nieuws (1)
  • Glaspark nieuws (1)


Uitslagen

D1 - MHC Vianen D1 : 2-2
DJ1 - Hockeyclub SCHC DJ18 : 5-3

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie
1.     Trimhockey mixed
2.     Jongens C1
3.     Meisjes D2
4.     Meisjes D1
5.     Meisjes B1

Hele clubcompetitie