Je bent hier: HCLTeamsWedstrijden per team
Handige links




Vandaag jarig
  • Lenthe Bogerd
  • Vigo Halberstadt
  • Winston Hu

Zoeken
HCL

Postadres
Hockeyclub Leerdam
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam

Bezoekadres
Sportpark Glaspark 
Bruininxdeelsekade 4
4143 LM Leerdam
0345 612307
info@hcleerdam.nl

Belangrijke e-mailadressen

Naar de KNHB site KNHB
Dames 1

Teamfoto

Teamondersteuning
Teammanagement Stanley Telkamp
Coach Stanley Telkamp
Coach Diederik Schipper

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mrt Schaerweijde D8
thuis
19 mrt MHC Fletiomare D4
35
uit route
26 mrt SV Kampong Hockey D23
thuis
2 apr SV Kampong Hockey D24
30
uit route
16 apr THCC De Kromhouters D3
thuis
23 apr U.S.H.C. D13
25
uit route
14 mei MMHC Voordaan D15
thuis
21 mei HC IJsseloever D5
30
uit route
4 jun Hockeyclub SCHC D4
30
uit route
11 jun Buitenhout MHC D3
thuis
18 jun CMHC D2
20
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leerdam D1 11 33 11 0 0 55 3 0
2 Culemborg D2-O 11 25 8 1 2 37 15 0
3 Buitenhout D3 11 23 7 2 2 40 13 0
4 Schaerweijde D8 11 22 7 1 3 25 15 0
5 Kampong D24 11 21 6 3 2 36 14 0
6 Kampong D23 10 13 4 1 5 21 20 0
7 IJsseloever D5 11 13 4 1 6 34 38 0
8 Voordaan D15 11 13 4 1 6 19 35 0
9 Fletiomare D4 10 10 3 1 6 10 35 0
10 SCHC D4 11 9 3 0 8 14 39 0
11 USHC D13 10 4 1 1 8 11 40 0
12 Kromhouters D3 10 0 0 0 10 4 39 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Kampong D24 USHC D13 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D4 IJsseloever D5 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Leerdam D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D23 Voordaan D15 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D3 SCHC D4 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Culemborg D2-O Buitenhout D3 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Buitenhout D3 Schaerweijde D8 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 Fletiomare D4 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D13 Kromhouters D3 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D4 Culemborg D2-O (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D5 Kampong D23 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D15 Kampong D24 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Kampong D24 IJsseloever D5 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Culemborg D2-O (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D23 Leerdam D1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D3 Voordaan D15 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D4 Buitenhout D3 (0-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. USHC D13 SCHC D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Voordaan D15 USHC D13 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D3 Kampong D23 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 Kampong D24 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D5 Kromhouters D3 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D4 Schaerweijde D8 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Culemborg D2-O Fletiomare D4 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. USHC D13 IJsseloever D5 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D3 Leerdam D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 Buitenhout D3 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D15 SCHC D4 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D4 Schaerweijde D8 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D23 Culemborg D2-O (2-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Culemborg D2-O Kampong D24 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Buitenhout D3 Kromhouters D3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D4 Fletiomare D4 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 USHC D13 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Kampong D23 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D5 Voordaan D15 (5-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. USHC D13 Buitenhout D3 (0-8)final Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D15 Leerdam D1 (0-11)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D5 SCHC D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D3 Culemborg D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D23 Fletiomare D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 Schaerweijde D8 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Buitenhout D3 Voordaan D15 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 IJsseloever D5 (11-2)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Kromhouters D3 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Fletiomare D4 Kampong D24 (0-7)final Nog niet bevestigd.
.. Culemborg D2-O USHC D13 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. SCHC D4 Kampong D23 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. IJsseloever D5 Buitenhout D3 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D15 Culemborg D2-O (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D3 Fletiomare D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 SCHC D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 Kampong D23 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. USHC D13 Schaerweijde D8 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Buitenhout D3 Leerdam D1 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Kampong D24 SCHC D4 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Schaerweijde D8 Voordaan D15 (2-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. USHC D13 Kampong D23 (0-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Voordaan D15 Fletiomare D4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. SCHC D4 Buitenhout D3 (0-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Leerdam D1 Culemborg D2-O (5-0)final Nog niet bevestigd.
.. Kromhouters D3 Kampong D24 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. IJsseloever D5 Schaerweijde D8 (0-3)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
.. Culemborg D2-O IJsseloever D5 (9-2)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
  Kampong D23 Kromhouters D3 11:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Fletiomare D4 USHC D13 12:45 Fletiomare Novum
ZONDAG 12 MAART 2023
  USHC D13 Kampong D24 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D15 Kampong D23 0:00 Sportpark Bos
  IJsseloever D5 Fletiomare D4 0:00 Sportpark IJsseloever
  SCHC D4 Kromhouters D3 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Leerdam D1 Schaerweijde D8 0:00 Sportpark Glaspark
  Buitenhout D3 Culemborg D2-O 12:00 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 19 MAART 2023
  Kampong D23 IJsseloever D5 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D24 Voordaan D15 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Culemborg D2-O SCHC D4 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Schaerweijde D8 Buitenhout D3 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare D4 Leerdam D1 0:00 Fletiomare Novum
  Kromhouters D3 USHC D13 0:00 Sportpark Rauwenhof
ZONDAG 26 MAART 2023
  SCHC D4 USHC D13 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Voordaan D15 Kromhouters D3 0:00 Sportpark Bos
  IJsseloever D5 Kampong D24 0:00 Sportpark IJsseloever
  Culemborg D2-O Schaerweijde D8 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Leerdam D1 Kampong D23 0:00 Sportpark Glaspark
  Buitenhout D3 Fletiomare D4 10:30 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Kampong D24 Leerdam D1 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Schaerweijde D8 SCHC D4 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare D4 Culemborg D2-O 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong D23 Buitenhout D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 IJsseloever D5 0:00 Sportpark Rauwenhof
  USHC D13 Voordaan D15 0:00 Sportpark 'Olympos'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  SCHC D4 Voordaan D15 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  IJsseloever D5 USHC D13 0:00 Sportpark IJsseloever
  Leerdam D1 Kromhouters D3 0:00 Sportpark Glaspark
  Culemborg D2-O Kampong D23 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Schaerweijde D8 Fletiomare D4 0:00 Schaerweijde
  Buitenhout D3 Kampong D24 10:30 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 23 APRIL 2023
  USHC D13 Leerdam D1 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Kampong D23 Schaerweijde D8 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D24 Culemborg D2-O 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 Buitenhout D3 0:00 Sportpark Rauwenhof
  Voordaan D15 IJsseloever D5 0:00 Sportpark Bos
  Fletiomare D4 SCHC D4 0:00 Fletiomare Novum
ZONDAG 14 MEI 2023
  Schaerweijde D8 Kampong D24 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare D4 Kampong D23 0:00 Fletiomare Novum
  Culemborg D2-O Kromhouters D3 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  SCHC D4 IJsseloever D5 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Leerdam D1 Voordaan D15 0:00 Sportpark Glaspark
  Buitenhout D3 USHC D13 10:30 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 21 MEI 2023
  IJsseloever D5 Leerdam D1 0:00 Sportpark IJsseloever
  Kampong D23 SCHC D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  USHC D13 Culemborg D2-O 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D15 Buitenhout D3 0:00 Sportpark Bos
  Kampong D24 Fletiomare D4 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kromhouters D3 Schaerweijde D8 0:00 Sportpark Rauwenhof
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Schaerweijde D8 USHC D13 0:00 Schaerweijde
  Fletiomare D4 Kromhouters D3 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong D23 Kampong D24 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  SCHC D4 Leerdam D1 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  Culemborg D2-O Voordaan D15 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Buitenhout D3 IJsseloever D5 10:30 Sportpark Buitenhout
ZONDAG 11 JUNI 2023
  IJsseloever D5 Culemborg D2-O 0:00 Sportpark IJsseloever
  Leerdam D1 Buitenhout D3 0:00 Sportpark Glaspark
  Kromhouters D3 Kampong D23 0:00 Sportpark Rauwenhof
  SCHC D4 Kampong D24 0:00 Sportpark Kees Boekelaan
  USHC D13 Fletiomare D4 0:00 Sportpark 'Olympos'
  Voordaan D15 Schaerweijde D8 0:00 Sportpark Bos
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Fletiomare D4 Voordaan D15 0:00 Fletiomare Novum
  Kampong D23 USHC D13 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Kampong D24 Kromhouters D3 0:00 Laan van Maarschalkerweerd
  Culemborg D2-O Leerdam D1 0:00 Sportpark 'Ter Weijde'
  Schaerweijde D8 IJsseloever D5 0:00 Schaerweijde
  Buitenhout D3 SCHC D4 10:30 Sportpark Buitenhout

Mededelingen


Uitslagen

MO16-1 - HC Geldermalsen MO16-1 : 0-4
D1 - CMHC D2-O : 5-0
DO25-1 - HC IJsseloever DO25-3 : 4-3
H1 - MHC Vianen H2-O : 0-2
JO12-1 - MHC Fletiomare JO12-6 : 2-2
JO16-1 - MHC Woerden JO16-2 : 1-1
JO9-1 - MHV Maarssen JO9-2 : 0-11
MO10-1 - MHC Woerden MO10-3 : 4-2
MO12-1 - HC IJsseloever MO12-5 : 4-0
MO14-1 - Hockey Club Houten MO14-5 : 4-2

Alle uitslagen
Clubprestaties
Statistieken Statistieken
deze weekdit seizoen
gewonnen gelijk verloren
Clubcompetitie